• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2021

EYLÜL 2021


EYLÜL 2021

Merhabalar, haftaya Ay Balık enerjisi ile başlıyoruz, yaşamın duyarlı, şefkatli, yaratıcı ve idealist yönlerinden güçlü bir şekilde etkileneceğimiz ,  kendimizi hayatın akışına bırakacağımız bir iki gün yaşayacağız. Bu süreçte  empati ve yardımseverlik duygularımız, sezgisel yönlerimiz her zamankinden yoğun olacak. 21 Eylül Salı sabahı Dolunay’dan sonra Ay Koç burcuna geçecek ve kendimizi daha enerjik, coşkulu ve inisiyatif almaya hazır hissedeceğiz.23 Eylül Perşembe günü Ay 05:04-15:38 arası boşluğa giriyor bu saatler arasında önemli iş ve girişimlerde bulunmamakta fayda vardır, girişilen işler sonuçsuz kalabilir. 13:38 de ise Ay Boğa burcu seyahati başlıyor, maddi güvence içinde olmak isteyeceğimiz ve keyfimize düşkün olacağımız birkaç gün yaşayacağız. 25 Eylül Cumartesi günü 16:09 ‘da Ay boşlukta olacak ve Pazar günü 03:30’da İkizler burcuna geçecek Cumartesi akşam saatlerinde yarım kalan işlerinizi tamamlamak için uzun uzun vaktiniz olacak. Pazar günü İkizler enerjisi ile bol bol iletişim halinde olacağız, bu haftanın önemli gezegen hareketlerine bakacak olursak;
21 Eylül Salı günü Merkür ve Jüpiter arasındaki üçgen açı ile ikna kabiliyetimizde artış olacağı için önemli görüşmeler ve toplantılarımızı bugün ve Çarşamba yaparsak çok verimli sonuçlar alabiliriz. Ayrıca yabancılarla yapılan ticari anlaşmalar, yurt dışı seyahatleri ,  eğitimle ilgili konular için de uygun bir etki söz konusu olabilir. Yine bugün saat 02:54’te 28°de Balık burcunda bir Dolunay gerçekleşecek, bazı olayları daha akışına bırakacağımız ve hassas olacağımız, kafa karışıklıkları yaşayacağımız  15 günlük sürece giriyoruz.
22 Eylül Çarşamba günü Merkür Plüton karesini yaşayacağız. Yine aynı gün 22:21 Güneş Terazi burcuna geçiyor sevgili Teraziler doğum gününüz kutlu olsun! 23 Eylül Perşembe günü Venüs ve Uranüs karşıtlığı ile ilişkilerde beklenmedik olumsuzluklar, kopuşlar yaşanabilir. 26 Eylül Pazar günü ise Mars ve Satürn arasında üçgen açı ile hedeflerimizi gerçekleştirmek için harekete geçeceğiz.
KOÇ
Sevgili Koçlar Balık Dolunay’ı ile sizi geride tutan şeyleri uyandırmak, yüksek benliğiniz ve bilinçaltınız ile iletişime geçmek arzusunda olabilirsiniz. Bu zamanda rüyalar çok canlı olabilir.  Koşullar, yalnız kalmaya çok gereksinim duyduğunuzu anlatabilir.  Yaşamınızı bir miktar iniş zamanı ile dengeleme zamanı olabilir. İçinizdeki derinliklerden kaynaklanan sorunlar ortaya çıkabilir. Güneş’in Terazi burcuna geçmesi ile 1 ay boyunca hayatınızdaki  her türlü ilişkiler daha fazla önem kazanmaya başlar,  Aynı zamanda  hayatınızı  bire bir paylaştığınız, sizin için önem taşıyan kişilerin ihtiyaçlarına da eğilmek, destek vermek durumunda kalabilirsiniz. İlişkilerinizde iyileştirmeler yapmak ve daha kararlı olmak isteyebilirsiniz.
BOĞA
Sevgili Boğalar, Balık Dolunay’ı  ile bugüne kadar süregelen arkadaş çevreniz, sosyal çevrenizle ilgili konularda aydınlanmalar, farkındalıklar yaşayabilir kim dostunuz kim düşmanınız anlayabilirsiniz. Kariyer getirilerinizle, çocuklarınızla veya aşk hayatınızla ilgili konularda da netleşen durumlar söz konusu olabilir. Güneş’in Terazi burcuna geçmesi ile hayatınızdaki iş ve mecburiyetler daha fazla önem kazanmaya başlayacaktır ve hayatınızdaki sorunlara ve sorumluluklarınıza daha fazla eğilmeniz ve bu konularda mücadele etmeniz gerekecektir. İşleriniz ve günlük rutinlerinizle ilgili yetkili kişilerden ya da hayatınızdaki önemli erkek figürlerinden destek görebilirsiniz. İş başvurusu ya da işe alım yapabilirsiniz. Önemli konulardan biri de sağlığınıza dikkat etmek, kişisel disiplininizi iyi korumak ve diyetinize dikkat etmek olabilir.
 İKİZLER
Sevgili İkizler bu hafta yaşayacağımız Balık burcundaki Dolunay’ın etkisi ile kariyer hayatınızdaki  insanların sizinle vakit geçirmek isteyecekleri, patronların ve otoritelerin sizi daha fazla  fark edebilecekleri bir süreçte olacaksınız. Bu etki ile yaşam yolunuzu ve kariyer yönünüz ile ilgili gerçek hisleriniz ortaya çıkabilir. Bu Dolunay sizi hayatınızla yapmanız gerekenler konusunda aydınlatabilir, Yeni iş fırsatları için  uyanık olmalısınız , ani bir iş fırsatı ya da kariyer, ev ya da mülkle ilgili konularda aydınlanma , tamamlanma söz konusu olabilir. Çarşamba günü Güneş yaklaşık 1 ay kalacağı Terazi burcuna geçecek hayatınızın odak noktası çocuklar, aşk, hobiler, sportif alanlar olacak ve bu konularda hareketlenmeler başlayacak.  Sanatsal, sportif becerilerinizi  daha iyi ifade edebileceğiniz, bir  süreçte olacaksınız. Bu dönemde bazılarınız  hayatın zevkli alanlarına ,eğlenceli aktivitelerine daha fazla zaman ayırabilirsiniz.
YENGEÇ
Bu hafta  Sevgili Yengeçler Balık burcundaki Dolunay’ın etkisi ile hayata bakış açınızla ilgili netleşen kararlar ve durumlar söz konusu olabilir. Diğer taraftan uluslararası ticaret, eğitim, kitap yazmak, yayınlamak, seyahatler, yeni şeyler öğrenmek, seminer vermek ve işinizi tanıtmak gibi konularda netleşen durumlar söz konusu olurken  fark etmediklerinizi fark edeceğiniz ve bu güne kadar yaptığınız çalışmaların sonuçlarını görebileceğiniz bir dönem olacaktır. Çarşamba günü Güneş yaklaşık 1 ay kalacağı Terazi burcuna geçecek aile hayatınız, ailenizle ilişkileriniz, yaşam alanınız ve yerleşimle ilgili konular hayatınızda öncelikli olacaktır. Ebeveynlerinizin hayatlarında özellikle de sağlıkları ile ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Bu nedenle ebeveynlerinizle ilgili konularla ilgilenmeniz ve ailevi sorunlara çözümler bulmakta liderlik etmeniz gerekebilir. Bazılarınız için ev veya yer değişikliği söz konusu olabilir. Diğer taraftan ayın 22 sinden sonra geçmişten gelen çözülmemiş konular çözüme kavuşabilir ve kendinizi yeniden yapılandırmak için yeni kararlar alabilirsiniz.
ASLAN
Sevgili Aslanlar haftaya Balık burcunda yaşayacağımız Dolunay damgasını vuruyor başkalarından gelen kaynaklar , vergi, sigorta, nafaka, kredi konularında daha önceden fark etmediğiniz konular ortaya çıkabilir. Borçlarınızın bir kısmını finansal veya başka bir şekilde tahsil etmek için uygun bir zamandır. Ya da mali bir uzlaşma veya büyük miktarda para ödemesi yapmak zorunda olduğunuz bir konumda olabilirsiniz. Çarşamba günü Güneş yaklaşık 1 ay kalacağı Terazi burcuna geçecek odak noktanız kardeşler, yakın çevre ve akrabalarınızla ve onlarla ilgili gündemlerde olacaktır. Fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek daha fazla önemli olabilir, kendinize güveniniz yükselebilir.  Etkin ve dikkat çekici bir ifade tarzı ortaya koymak isteyebilirsiniz, başkalarının görüşlerine açık olamamak, esneklikten yoksunluk, kendi fikirlerinize öncelik vermek gibi hatalara düşmemeye özen göstermelisiniz.
BAŞAK
Sevgili Başaklar bu hafta Salı günü gerçekleşecek Balık burcundaki Dolunay ile eşiniz, partneriniz, ortağınız ve genel olarak yakın ilişkide bulunduğunuz kişilerle ilgili netleşen durumlar söz konusu olacağı gibi ilişkilerinizle ilgili farkına varacağınız durumlar da olabilir. Evlilikle ya da ortaklık kurmakla ilgili bir gündeminiz olabilir. Eğer süre gelen bir davanız varsa, bu davayla ilgili konularda netleşme ve gelişmeler olabilir. Bazılarınız da bu dönem de taşınabilirler. Çarşamba günü Güneş yaklaşık 1 ay kalacağı Terazi burcuna geçecek sahip olduğunuz  kaynakları iyi değerlendirebilme, parayı idare edebilme ve kazanma becerisini daha iyi kullanabilme şansınız artacaktır. Bu konulara pratik çözümler getirebilir, gelirinizi ve kişisel maddi kaynaklarınızı artırmak için yeni yollar bulabilirsiniz. Tabii parasal konuları iyi organize etmek, planlı hareket etmek ve harcamalarda akıllıca davranmak gerekebilir.  Odak noktanız maddi meseleler ve rahatlık konuları, maddi güvenlik  olacak, sahip olduklarınız ve sahip olmadıklarınız  odak noktanız olacaktır. Enerjinizi işinize ve mali durumunuza akıtmakla meşgul olabilirsiniz.
TERAZİ
Sevgili Teraziler, 21 Eylül’de Balık Burcunda Dolunay gerçekleşecek, işte ya da sağlığınız ve refahınızla ilgili ihmal ettiğiniz her şey ortaya çıkabilir.  Genellikle, üzerinde çalıştığınız her şeyin faydalarını görebileceğimiz bir zamandır, bu bir iş hedefi, sağlık ve fitness hedefi veya yaşam tarzı alışkanlığı olabilir. Kötü bir alışkanlığı kırmak için mükemmel bir zamandır. İş arkadaşları, çalışma ortamı veya belki de evcil hayvanlarla  ilgili bir bilmediğiniz şeyler aydınlatır. Bazen bu, yaptığınız işte veya işyerinin kendisinde meydana gelen değişikliklerin bir göstergesi olabilir; bu süre zarfında bir çalışan ayrılabilir, ya da siz işinizden ayrılabilirsiniz.  22 Eylül Çarşamba günü Güneş’in Terazi burcuna geçmesi ile  fiziksel enerjiniz  artmaya başlar, pek çok girişim yapmak mümkündür.  Kendinize  olan güveninizin artacağı, otoritenizi  daha belirgin bir şekilde ortaya koymaya başlayacağınız, kendinizi  başkalarına daha güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Kişisel yeteneklerinizi  iyi kullanabilme, koşulları yönlendirebilme, dikkatleri üzerinize toplayabilme, başkaları üzerinde etki yaratabilme kabiliyetiniz ve potansiyeliniz  olabilir. Hayatınızda yeni bir şeye başlamak, özellikle de yeni bir yola girmek için iyi bir zamandır.
AKREP
Sevgili Akrepler 21 Eylül’de Balık Burcu Dolunay’ı  ile  çocuklarınız ve aşk hayatınızla ilgili konularda netleşen konular ve farkına varacağınız durumlar söz konusu olabilir. Çocuklarınızla ilgili yaptığınız girişimlerin sonuçlarını görebilirsiniz. Bebekle ilgili haberler alabilirsiniz. Bu dolunayın ışığı size bir aşk getirebileceği gibi aşk hayatınızdaki sorunları da gözler önüne serebilir. Özellikle de hobilerinizle ilgili eğitimler ya da yaratıcı ve sanatsal yönlerinizi sergilemekle ilgili konular gündeminize gelebilir. Ayın 22 sinde Güneş’in 12. evinize geçişi ile geçmiş bir senenin değerlendirmesini  ve yeni girişimler için hazırlıklar yapabileceğiniz bir dönem olacaktır. Bu dönemde, önceden fark etmediğiniz konular ve durumlar su yüzüne çıkabilir. Arkanızdan çevrilen işler, gizli düşmanlıklar söz konusu olabilir. Geçmişle ilgili bir takım olaylar hayatınızda negatif etkiler yaratabilir. Endişe ve korkularınızda artış olabilir. Bu dönemi biraz kendi kabuğunuza çekilerek geçirmekte, meditasyon gibi çalışmalarla ruh sağlığınıza yönelmekte fayda olacaktır. Bu dönem sağlığınıza da son derece dikkat etmeniz gereken bir dönem olduğundan bu dönemi dinlenerek geçirmeniz uygun olacaktır.
YAY
21 Eylül’de Balık Burcunda  Dolunay gerçekleşecek, ailevi konular, ev ve yuva konuları, ebeveynlerle ilgili konularda daha önce görmediğiniz şeyleri aydınlatır. Ev, aile veya güvenlik ile ilgili bir şeylerin ortaya çıktığı  zamandır. Belki bu süre zarfında, ailenizin ihtiyaçları ile aydınlanırsınız, belki de kariyer ve işinizle ilgili çok fazla zaman geçiriyorsunuzdur, ve şimdi aileniz ile bağlantı kurmanın zamanı gelmiştir.  Dördüncü ev bir Karmik evdir  bu nedenle bu süre zarfında ailenizn geçmşi, atalarınız ile ilgili  fikir edinebilirsiniz. Bu süreçte işe harcanan enerji ile iç meselelere harcanan enerji arasında bir denge kurmak  gerekebilir. Ayın 22’ sinden sonra ise  Güneş’in Terazi burcuna geçmesi ile sosyal alanda hareketlilik söz konusu olacaktır. Bu süreçte  etrafınızda güçlü ve etkin kimseler artabilir.  Genel anlamda destek veren, güç kazandıran bir transittir. Dışa açılmalı, sosyal ilişkilerinizi daha fazla güçlendirmelisiniz. Bu dönemde  tanışacağınız kişilerden fayda görebilirsiniz. Yalnız kalmak için uygun bir zaman değildir; tam tersine mümkün olduğunca sosyal organizasyonlara dahil olmanız size faydalar sağlayabilir. Gelecekle ilgili planlarınıza hiç ummadığınız destekler gelebilir, grup içerisinde liderlik yeteneklerinizi sergileyebilir, kendinizi daha rahat kabul ettirebilirsiniz. Ekipçe hareket etmekten istifade edebilir,  arkadaşlar ve sosyal alandan destekleyici kimseler hayatınızda daha önemli ve öncelikli hale gelebilir.
OĞLAK
21 Eylül’de Balık Burcunda  Dolunay gerçekleşecek, ve kardeşleriniz, yakınlarınız ve çocukluk arkadaşlarınızla ilgili gündemleriniz, onların hayatında ya da sizinle olan gündemlerinizde netleşen ve tamamlanan olaylar ya da durumlar söz konusu olabilir. Kardeşlerinizle bazı sorunlar gün yüzüne çıkabilir. Fikirlerinizi diğerlerine sunabilir, yazdıklarınızı yayınlayabilir ve bu konudaki gerçekliklerle yüzleşebilirsiniz. Çalışmalarınızın sonuçlarını olumlu ya da olumsuz görebilirsiniz. Ayın 22’den sonra Güneş Terazi burcuna geçiyor  ve odak noktanız; iş, kariyer, toplumsal statünüz ve tanınma konularına kayacaktır. Başkalarının ilgisini üzerinize çekebilir, iş alanınızda takdir görebilirsiniz. Terfi alabilirsiniz. İşinizle ilgili başarı ve ödül kazanabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir ya da başvuru yapabilirsiniz. Önemli pozisyondaki kişilerden, otorite figürlerinden ya da hayatınızdaki erkek figürlerinden destek görebilirsiniz. Hedefleriniz konusunda gelişmeler yaşayabilirsiniz.
KOVA
21 Eylül’de Balık Burcunda  Dolunay gerçekleşecek , parasal konular, para kazanma tarzınız, şekliniz , finansal bütçenizle ilgili bazı tamamlanmalar, yaşayabilir, net sonuçlar elde edebilirsiniz. Beklediğiniz bir finansal çözümler sonuçlanabilir. Parasal konularda daha önce farkına varmadığınız bir takım durumlar olabilir. Kendi kazançlarınız ve ortak kazançlarla ilgili denge kurmanız gerekebilir. Ayın 22’ sinden sonra ise Güneş Terazi burcunda olacak yaklaşık bir ay boyunca seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konular gündeminizde   olabilir.  Bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler yapabilir,  uluslararası piyasalara açılarak işinizi  büyütebilirsiniz  . Hedeflerinizi geniş tutmakta, yeni alanlara doğru yönelmekte, yeni şanslar denemekte fayda vardır.  Aynı zamanda alışılmışın dışında konulara odaklanmanız  mümkün olabilir kimileriniz kitap yazmak, kitap yayınlayabilir yeni şeyler öğrenebilir, seminer verebilirsiniz. Bazılarınız   kendinizi  bu alanlarda tanıtabilir, dikkat çekebilirsiniz.  Ya da gerek bu saydığımız alanlardan, gerekse yurt dışından, yabancı kültürlerden önemli, karizmatik ve güçlü kişiler  hayatınızda önemli rol oynayabilirler.
BALIK
21 Eylül’de Balık Burcunda Dolunay gerçekleşecek, ve  ilişkileriniz, fiziksel özellikleriniz, hayata karşı duruşunuz, beklentilerinizle ve sağlığınızla ilgili bazı kararlar alabilirsiniz ve aldığınız bu kararları diğerlerine gösterebilir, anlatabilirsiniz. Diğer taraftan tüm bu konularla ilgili bazı netleşen durumlar, konular söz konusu olabilir. Ayın 22’ inden sonra  Güneş Terazi burcuna geçiyor ve  odak noktanız; ortaklaşa kazanımlar, eşinizin veya ortağınızın gelirleri, alacak ve borçlarınız, krediler, vergiler, ödemelere kayacaktır. Bu dönem biraz mali durumunuzu dengelemeye çalışacağınız, ödemelerle yüzleşeceğiniz bir dönem olabilir. Diğer yandan tehlikeli ve risk taşıyan durumlar, ameliyatlar söz konusu olabilir. Bazılarınız ise metafizik gibi konulara eğilebilir, bu konularda araştırmalar yapabilirsiniz.