• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2021

EYLÜL 2021


EYLÜL 2021

21 Eylül 2021 02:55 ‘te  ruhani Balık burcunda bir Dolunay yaşayacağız. Dolunay an haritasında Ay  Balık burcunda rahat ettiği bir alanda hassasiyetleri yoğun ve derin bir şekilde yaşamayı, etrafımızdakilerle  duygudaşlık kurmayı ,sezgisel anlamda derin olmayı anlatır. Duygusal , naif, zarif , kırılgan, duyarlı , alıngan, yardımsever ve fedakar temalar söz konusudur. Dolunay  Neptün ile kavuşumda  bu dönemde başkalarıyla duygusal anlamda bütünleşme arzusu artabilir, bu da bazen duygusal anlamda dağılmaya, aşırı alıngan olmaya, depresyon ve tatminsizlik gibi sorunlara yol açabilir. Neptün rüyaları, hayalleri, bilinçaltını, yaratıcılığı, gerçeklerden kaçmayı, hassaslığı, duyarlılığı, sezgileri, özveriyi, kolay aldanmayı, dalgınlığı, belirli olmayan konuları,  anesteziyi, kimyasalları, gazları, belirsizliği, bağımlılıkları, uyuşturucuyu, içkiyi ve petrol gibi konuları, aşırı yağışları, sisleri, sel ve fırtınaları, ,okyanusları, denizleri , deniz altını  ve yunus balıklarını temsil eder. Bu Dolunay zamanı bu konular gündemimizde olabilir. Neptün Dolunay an haritasında Güneş ile karşıt açıda  hayal kırıklıkları, aldanma, egonun çözülmesi gibi konuları anlattığından etrafımızdaki kişilerle ilişkilerimizde aldanmalara, ve yanılgılara dikkat etmemiz gerekebilir.
Ayrıca Balık Dolunayı, Neptün'ün enerjileriyle birlikte, tüm sanatsal çabalar için harika bir kombinasyon oluşturuyor. Yaratıcı bir alanda çalışıyorsanız veya yaratıcı bir projeniz varsa bu Dolunay enerjisi ilahi bir  destek sunuyor olacak özellikle  sinema, müzik, şiir, roman çalışmaları için güzel bir enerji söz konusu.
Dolunay an haritasında Merkür Jüpiter üçgeni ile hedeflerimiz ön plana çıkabilir; yabancılarla yapılan işler, yurt dışı seyahatleri, hukuki konular, üniversite, eğitimle ilgili konular ön plana çıkıyor. Ayrıca tüm bu konularla ilgili  plan yapmak, iş anlaşmaları, yasal konular, araştırma ve seyahat için iyi bir enerji veriyor.
Dolunay zamanı Ay Scheat sabit yıldızı ile kavuşumda bu etki  ile bizler için imkansız olan şeyleri yapmaya cesaret etmeyi anlatıyor aynı zamanda Ay Scheat kavuşumu su burcu Balık’ta olduğu için; deniz kazaları, denizlerde oluşabilecek depremler, tusunami , hortumlar ,boğulmalar, intiharlar, ilaç alerjleri veya ilaç zehirlenmeleri söz konusu olabilir. 
Diğer taraftan Dolunaylar her zaman sağlıksız alışkanlıklara veya yaşam tarzı seçimlerine son vermek için iyi bir zamandır, bu yüzden bu enerjiyi kendi yararınıza kullanabilirsiniz. Sezgilerinize güvenin ve karşınıza çıkan zorlu engellerin üstesinden gelmek için altıncı hissinizi kullanın çünkü Eylül Dolunayı bizim rasyonel zihnimizden çıkıp  duygularımızla bağlantı kurmamıza izin vermemizi istiyor aynı zamanda gerçeklikten kaçma veya hayatımızın baskılarından kaçma hissini de artırıcı bir etkisi var ama unutmayalım ki bazı kaçış biçimleri sağlıklı olabilirken, bazıları  zarar verebilir. Bu sadece Balık Dolunayının enerjisi altında farkında olunması gereken bir şeydir. Kaçma ihtiyacı hissediyorsanız, kendinize meditasyon, yoga, iyi bir kitap okuma, fotoğraf çekmek, dans etmek, şarkı söylemek veya bir film izlemek  gibi sağlıklı çıkışlar denemeye  çalışın. Dolunay’ın burçlara etkisini www.astrodanismanlik.com’dan Eylül ayı yorumlarından okuyabilirsiniz , sevgiler.