• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2022

EYLÜL 2022


EYLÜL 2022

KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR EYLÜL 2022
5 Eylül 2022’de Venüs Başak Burcuna 6.evinize geçiyor, Venüs 6.evinizde iken, çalışma hayatınızda;  astlarınızdan ,size hizmet  eden kişilerden  fayda görebilirsiniz. İş ilişkileriniz   iyi olacağı için de başarı daha kolay olacaktır. İş ortamında huzuru sağlama, işle ilgili sorunlarda uzlaşma sağlamak bu dönemde daha rahat akacaktır. Eğer bazılarınız iş değiştirmiş ise yeni iş yerine kolaylıkla adapte olabilirler. İş yerinde çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz daha rahat olacaktır bazılarınız bu süreçte iş arkadaşlarınızdan birine aşık olabilir. Bu alan sağlığı da anlatır ama Venüs buradayken hastalık ve zayıflıktan belli ölçüde korunabilirsiniz fakat tatlı ve kilo yapıcı yiyeceklerden uzak durmak gerekir. Günlük rutin işlerinizde daha tembel davranabilir, bazı işlerinizi daha sonraya bırakmak isteyebilirsiniz. Evcil hayvanların bakımını üstlenmek için de uygun bir zamandır.
10 Eylül 2022’de 12:59 da 17 derecede 12. Evinizde Balık Dolunayı gerçekleşecek; Dolunaylar tamamlanma enerjisi taşırlar, yeniaydan dolunaya giderken yaptığınız çalışmalar, gösterdiğiniz çabalar sonuçlarını göstermeye başlar aynı zamanda yapamadıklarınız, eksiklikleriniz veya yanlışlarınız da ortaya çıkacak ve görünür hale gelecektir. Artık farkındalığınız arttırıp yeniden başlama zamanıdır. Dolunay  sizlerin 12.evinizde gerçekleşeceğinden; gizli kalmış bir takım konular ortaya çıkabilir. Bu dönemde yalnız kalmak inzivaya çekilmek isteyebilirsiniz. Geçmişiniz, hatıralarınız,  inançlarınız, bir takım korkular ve endişelerle yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz, tüm bunlar Dolunay'ı terapi yapmak ya da meditasyon yapmak için mükemmel bir zaman haline getiriyor, böylelikle sizi geride tutan şeylerin farkına varabilirsiniz. Sağlığınıza ilgili konular ve arkanızdan çevrilen işler ya dedikodular da gündeminize gelebilir.
10 Eylül 2022’de  Merkür Terazi burcunda sizlerin 7. Evinizde geri hareketine başlıyor, iletişim gezegeni Merkür’ün geri harekete geçmesiyle en çok iletişim konularında zorlanmalar baş gösterir. Yanlış anlaşılmalar, kırgınlıklar çokça yaşanabilir. Özellikle sizlerin 7. evinizde geri hareketine başlayacağından eşiniz, yakın arkadaşlarınız, ortağınız, ticari müşterileriniz ya da birebir ilişki de bulunduğunuz kişilerle iletişim kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte  evlenmek, ortaklık yapmak, taşınmak  pek önerilmez. 7.evdeki Merkür retrosu uzun süredir haber almadığınız, eski eşinizden, eski ortağınızdan ya da eski bir dosttan haberler getirebilir.
23 Eylül’den sonra Güneş Terazi Burcuna geçiyor ve sizlerin 7.evinizde seyahatine başlıyor, Güneş’in bu alana transit etmesiyle birlikte ikili ilişkiler hareketlenmeye, dikkat çekmeye ve önem kazanmaya başlar. Bazılarınızın hayatına tanınmış, önemli, insanların dikkatini çeken kişiler girebilir. Güneş’in kişisel haritanızdaki  gezegenlere  uyumlu ya da uyumsuz  açılarına bağlı olarak bu kişiler destekçi veya tersine köstekçi olabilirler. Eğer Güneş’in kişisel gezegenlerinize uyumlu açıları ağırlıkta ise,  başkalarıyla birlikte hareket etmekten avantaj sağlar, güç elde eder önemli iş bağlantıları gerçekleştirebilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde işle ilgili konularda, deneyimli kişilere danışabilirsiniz.  Bu transit sürecinde bazılarınız yer değişikliği yapılabilir, taşınabilirsiniz. Bazılarınız ilişkilerinizde iyileştirmeler yapmak ve daha kararlı olmak isteyebileceğiniz bir süreçte olacaksınız.
26 Eylül’de Terazi burcunda sizlerin 7. Evinizde bir Yeniay yaşayacağız bu Yeniay 1.evinizde Koç burcunda geri giden Jüpiter ile karşıt açıda olacak aynı zamanda 3.evinizde hareket eden Mars ile de uyumlu bir kontakta olacak.   7.evinizdegerçekleşecek yeniayla birlikte her türlü ikili ilişkilerinizde müzakereler ve diplomasi  vurgulanır, çünkü yeni ilişkilere başlamak veya mevcut olanları yeniden tanımlamak için uygun bir zamandır. Paylaşma ve ortaklık sorunları ön plana çıkmaktadır. Karşılıklı destekleyici ilişkiler üzerinde çalışmak  için bu zamanda iyi çözümler üretebilirsiniz. Ancak Merkür’ün Retro harekette olduğunu mutlaka hatırlayarak hareket etmelisiniz. Yükseleninizdeki Jüpiter ile karşıt açıda olan yeni ay sizleri zorlayabilir, özellikle ilişkileriniz yerine kendinize odaklanmanız, önceliği kendinize vermeniz sorunlara ve çekişmeye sebebiyet verebilir. Diğer taraftan kardeşleriniz, yakınlarınız, çocukluk arkadaşlarınız ya da komşularınızdan destek alabilir, onları destekleyebilir ve enerjinizi yakınlarınızla kurulan bir ortaklığa yönlendirebilirsiniz. Ticari işlerinizi yönlendirmek, müşterilerinizle,  Merkür retrosunu da dikkate alarak, ilişkilerinizi geliştirmek için yeni adımlar atabilirsiniz.
29 Eylül’de Venüs Terazi burcuna 7. evinize geçiyor, Aşkın, sanatın ve güzelliğin gezegeni Venüs, kendi yönettiği Terazi burcuna geçiyor.  Hayattan daha fazla zevk alacağımız, kendimize küçük mutluluklar bulacağımız, sanatsal yaratıcılıkları olanlarımız için daha yaratıcı olacağımız, ilişkilerimizden daha fazla keyif alacağımız günler başlıyor. Aşkın, ilişkilerin ve sanatın gezegeni Venüs’ün ilişkileri anlatan 7. Evinize geçmesi ile eşiniz, partneriniz, ortağınız ve tüm yakın ilişkide bulunduğunuz kişilerle ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşanırken, ilişkilerinizde daha uzlaşmacı, daha verici ve daha dengeli olacağınız bir dönem olacaktır. Bazılarınız için Venüs’ün bu transiti evlilik teklif etmek ya da evlilik teklifi almak ile sonuçlanabilir. Bazılarınız ortaklık kurabilir veya var olan ortaklıkları ile ilgili sorunları çözebilir, olumlu gelişmeler yaşayabilirler. Bazılarınız bu transit sürecinde taşınabilir. Dava süreci olan Sevgili Koçlar, bu davalarında önemli gelişmeler yaşayabilirler veya uzlaşma sağlayabilirler. İyi bir ay geçirmeniz dileği ile sevgiler.

 BOĞA VE YÜKSELEN BOĞA’LAR EYLÜL 2022
5 Eylül 2022’de Venüs Başak Burcuna 5.evinize geçiyor, Aşkın, sanatın ve güzelliğin gezegeni Venüs, Başak burcuna geçiyor ve Venüs’ün bu evden geçişi ile aşk ve ilişkiler konusunda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde, biraz çapkın olabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Eğer çocuklarınız varsa onlarla ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilir ve çocuklarınızla güzel ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Diğer taraftan bu süreçte yaratıcı yönlerinizi ve sanatsal becerilerinizi daha etkin kullanabilirsiniz ve diğer insanlara sergileyebilirsiniz. Hobilerinize daha fazla zaman ayırabilir ve kısa tatillere çıkabilirsiniz. Sosyalleşebileceğiniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz bir transit olacaktır.
10 Eylül 2022’de 12.59 da 17 derecede 11. Evinizde Balık Dolunayı gerçekleşecek; Dolunaylar tamamlanma enerjisi taşırlar sonlanma ve yeniden başlama vardır.  Dolunay zamanları gerçeklerin ortaya çıktığı ve olayların tamamlanmasını anlatan zamanlardır. Sevgili yükselen Boğa’lar, sosyal çevre, arkadaşlar, yaratıcılık, sevgi, çocuklar, hobiler, eğlence, kariyerden gelen getirilerle ilgili  bazı tamamlanmalar, net durumlar yaşayabilirler ve tüm bu konularda denge ve uyum zamanı da gelmiş demektir. Yeni arkadaş çevrelerine girmenin ve belki de bir kısım arkadaşlarınızı hayatınızdan çıkarmanın zamanıdır.
10 Eylül 2022’deMerkür Terazi burcunda sizlerin 6. Evinizde geri hareketine başlıyor ve geri hareketteki Merkür, iş alanınızda, ekip arkadaşlarınızla, astlarınızla ve günlük rutinlerinizle ilgili sorunlara sebebiyet verebilir. İletişim kopukluğu yanlış anlaşılmalara ve yanlış işlere neden olabilir. İşle ilgili anlaşma, sözleşme ya da toplantılar yapmak için Retro bitimini beklemek en doğrusu olacaktır. Merkür retrosunda eski sağlık sorunlarınız tekrar gündeme gelebilir ve bu sağlık sorunları ile ilgilenmeniz gerekebilir. Ancak gittiğiniz doktorun doğru doktor olması için iyi araştırmalı yaptırdığınız testlerin sonuçlarındaki aksaklıklara hazırlıklı olmalısınız.
23 Eylül’den sonra Güneş Terazi Burcuna geçiyor ve sizlerin 6.evinizde seyahatine başlıyor ve bu süreçte ise hayatınızdaki iş ve mecburiyetler daha fazla önem kazanmaya başlayacaktır ve hayatınızdaki sorunlara ve sorumluluklarınıza daha fazla eğilmeniz ve bu konularda mücadele etmeniz gerekecektir. Güneş’in 6.evden geçişi ile işleriniz fazlalaşırken işlerinizi başkalarının istek ve arzularına göre yönlendirmeniz gerekebilir. Diğer taraftan başkalarının yararına çalışmak ve yardımcı olmak size iyi hissettirecektir. İşleriniz ve günlük rutinlerinizle ilgili yetkili kişilerden ya da hayatınızdaki önemli erkek figürlerinden destek görebilirsiniz. İş başvurusu ya da işe alım yapabilirsiniz. Önemli konulardan biri de sağlığınızın da bu süreçte dikkat çekici olacağıdır. Sağlığınıza dikkat etmeli, kişisel disiplininizi iyi korumalı ve diyetinize dikkat etmelisiniz.
26 Eylül’de Terazi burcunda sizlerin 6. Evinizde bir Yeniay yaşayacağız bu Yeniay 12.evinizde Koç burcunda geri giden Jüpiter ile karşıt açıda olacak aynı zamanda 2.evinizde hareket eden Mars ile de uyumlu bir kontakta olacak. Bu yeniayla işinizle ilgili yeni bir eğitime başlayabilir, sunumlar hazırlayabilir, lansmanlar yapabilirsiniz. Ekip arkadaşlarınızla birlikte, seyahatler organize edebilir, iş planlarınızı yapabilirsiniz. İş başvuruları ya da işe alım yapabilirsiniz.12.evden alacağınız karşıt açI en çok sağlık sorunlarınızın büyümesine, hastane gibi gündemleriniz olmasına ya da arkanızdan çevrilen işlerin sizi ruhsal olarak etkilemesine sebebiyet verebilir. Aynı zamanda işinize gerekli parasal desteği bulabilirsiniz.
29 Eylül’de Venüs Terazi burcuna 6. evinize geçiyor. Bu dönemde çalışma hayatınızda; astlarınızdan, size hizmet  eden kişilerden  fayda görebilirsiniz. İş ilişkileriniz   iyi olacağı için de başarı daha kolay olacaktır. İş ortamında huzuru sağlama, işle ilgili sorunlarda uzlaşma sağlamak bu dönemde daha rahat akacaktır. Eğer bazılarınız iş değiştirmiş ise yeni iş yerine kolaylıkla adapte olabilirler. İş yerinde çalışma arkadaşlarınızla ilişkileriniz daha rahat olacaktır bazılarınız bu süreçte iş arkadaşlarınızdan birine aşık olabilir. Bu alan sağlığı da anlatır ama Venüs buradayken hastalık ve zayıflıktan belli ölçüde korunabilirsiniz fakat tatlı ve kilo yapıcı yiyeceklerden uzak durmak gerekir. Günlük rutin işlerinizde daha tembel davranabilir, bazı işlerinizi daha sonraya bırakmak isteyebilirsiniz. Evcil hayvanların bakımını üstlenmek için de uygun bir zamandır.  İyi bir ay geçirmeniz dileği ile sevgiler.

İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER EYLÜL 2022
5 Eylül 2022’de Venüs Başak Burcuna 4.evinize geçiyor ve Venüs’ün bu transiti, ev hayatınız ve ailevi ilişkilerle ilgili konularda olumlu etkiler altında olabileceğinizi anlatıyor. Bu dönemde  yuvanızda, ailenizin yanındayken kendinizi güvende ve huzurlu hissedebilirsiniz. Venüs estetik ve güzellikle ilişkilidir, bu dönemde evinizi yeniden dekore etmek, evinize estetik dokunuşlar vermek isteyebilirsiniz. Evinizde yolunda gitmeyen bir şey varsa, bunu düzeltmek ve ev ortamınızda istikrar yaratmak için her şeyi yapabilirsiniz.  Bazılarınız belki bir aile üyesi sayesinde  yeni biriyle tanışabilir,  bazılarınız ev dekorasyonu için  mimar, emlakçı, tasarımcı ile  tanışabilir. Eğer bir ilişkiniz varsa istikrarlı ve sıcak bir yuva yaratmaya odaklanabilirsiniz. Bazılarınız evlenmeye karar verebilir.
10 Eylül 2022’de 12.59 da 17 derecede 10. Evinizde Balık Dolunayı gerçekleşecek; Dolunaylar tamamlanma enerjisi taşırlar ve hayatınızda Dolunay’ın gerçekleştiği ev konularında sonlanan ve yeniden başlayan durumlar ya da konular olabilir. Dolunay sizlerin kariyer alanınızı, statü konularını  parlatacağından, bu konularda daha önce farkına varmadığınız durumlar ortaya çıkabilir ve bazı şeyler kafanızda netleşebilir. İşten ayrılma ya da yeni bir kariyer basamağı mümkün olabilir. Bazılarınızın sosyal statülerinde değişiklik olabilir, boşanma ya da evlilik gibi olgularla sosyal statünüz değişebilir. Kariyer ve aile arasında karar vermeniz gerekebilir ve bu konuda zorlanma söz konusu olabilir.
10 Eylül 2022’deMerkür Terazi burcunda sizlerin 5. Evinizde geri hareketine başlıyor. Beşinci ev çocuklar, aşklar, eğlenceler, hobiler  ve sportif faaliyetlerle alakalıdır. Merkür tüm bu konularda bahsettiğimiz  konularda  mikroskop görevi yapacağından; yaratıcılık, aşk hayatınız, hayattan keyif alma, çocuklarla ilgili konularda  olumlu ya da olumsuz durumları, mevcut koşullarınızı ve tüm bunları iyileştirmek  için neler yapmanız gerektiğini düşünmeniz, tartmanız, masaya yatırmanız ve planlar yapmanız için size bir fırsat veriyor. Merkür tüm bu konularda  size değiştirmeniz gerekenleri hatırlatacak, şapkanızı önünüze koyup düşünmenizi sağlayacak. Merkür’ün geri harekette iletişim sorunları yaratması işten bile olmadığından çocuklarınızla, partnerinizle ya da sahne hayatında yeteneklerinizi sergilerken sözlerinizin yanlış anlaşılabileceğini ve sinirlerinizi bozabileceğini bilerek hareket etmelisiniz.
23 Eylül’den sonra Güneş Terazi Burcuna geçiyor ve sizlerin 5.evinizde seyahatine başlıyor  ve odak noktanız; çocuklar, aşk, hobiler, sportif alanlarda olacaktır. Bu dönemde  hayatın zevkli alanlarına, eğlenceli aktivitelerine ve kendinize daha fazla  vakit ayırmak isteyebilirsiniz.  Güneş’in bu alanda olması kendinizi çocuklarla, aşkınızla veya yaratıcılığınız ile ortaya koymak istersiniz, en sevdiğiniz hobilerle meşgul olmak, sosyal organizasyonlarda sorumluluk almak isteyebilirsiniz.   Bazılarınız süre gelen bir aşk ilişkisi bu dönemde daha romantik olabilir, kendinizi aşkınıza adayabilirsiniz. Bazılarınız  bu dönemde kendilerini çocuklara ya da hobilerine adayabilirler.
26 Eylül’de Terazi burcunda sizlerin 5. Evinizde bir Yeniay yaşayacağız bu Yeniay 11.evinizde Koç burcunda geri giden Jüpiter ile karşıt açıda olacak aynı zamanda 1.evinizde hareket eden Mars ile de uyumlu bir kontakta olacak. Bu yeniayla çocuklar, aşk, hobiler, sportif alanlarla, hayattan daha çok keyif aldığınız konularla ya da yaratıcı yönlerinizle ilgili konular gündeminize gelirken yeni başlangıçlar için de fırsatlar karşınıza çıkabilir. Yeni bir aşka yelken açabilir, yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Bazılarınız ise çocuklarının hayatındaki önemli yeni başlangıçlara eşlik edebilirler. Fazla sosyalleşmek kendi yaratıcı yönlerinizi aktive etmek, yeteneklerinizi kullanmak ya da çocuklarınızın gündemleri ile yeterince ilgilenmemenize neden olabilir.1.evinizdeki Mars ise size bu konularda enerji verecek ve istediklerinizi yapmanıza destek sağlayacaktır.
29 Eylül’de Venüs Terazi burcuna 5. evinize geçiyor, Aşkın, sanatın ve güzelliğin gezegeni Venüs, kendi yönettiği Terazi burcuna geçiyor. İlişkilerimizde daha fazla uyum, denge , nezaket, adalet arayışında olacağımız günlere geldik. Hayır demekte zorlanacağınız, hayattan daha fazla zevk alacağımız, kendimize küçük mutluluklar bulacağımız, sanatsal yaratıcılıkları olanlarımız için daha yaratıcı olacağımız, ilişkilerimizden daha fazla keyif alacağımız günler başlıyor.
Venüs’ün bu evden geçişi ile aşk ve ilişkiler konusunda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu dönemde, biraz çapkın olabilirsiniz. Çocuk sahibi olmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Eğer çocuklarınız varsa onlarla ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşayabilir ve çocuklarınızla güzel ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Diğer taraftan bu süreçte yaratıcı yönlerinizi ve sanatsal becerilerinizi daha etkin kullanabilirsiniz ve diğer insanlara sergileyebilirsiniz. Hobilerinize daha fazla zaman ayırabilir ve kısa tatillere çıkabilirsiniz. Sosyalleşebileceğiniz ve arkadaşlarınızla eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz bir transit olacaktır. İyi bir ay geçirmeniz dileği ile sevgiler.

YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER EYLÜL 2022
5 Eylül 2022’de Venüs Başak Burcuna 3.evinize geçiyor ve yakın çevreyle sosyallik ve uyum sağlayabilme anlamında olumlu etkiler altında olacağız.  Çevreyle iyi iletişim içerisinde olmak size bir takım fırsat kapıları açacaktır. Bazılarınız bu dönemde  etrafınızda huzur ve denge sağlayabileceğinden,  yakın çevrenizde olagelen anlaşmazlıklar için arabuluculuk yapabilirsiniz. Bazılarınız fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek gereken işlerde başarılı olabilir. Reklam, tanıtım, pazarlama, satış, gazete, bilgisayar, internet gibi alanları iyi kullanmanız sayesinde başarı elde edebilirsiniz. Bazılarınız önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak, seyahatlere çıkmak, eğitim almaya başlamak, iletişimsel becerilerini kullanmak için bu dönemi kullanabilir.  
10 Eylül 2022’de 12.59 da 17 derecede 9. Evinizde Balık Dolunayı gerçekleşecek; Dolunaylar tamamlanma enerjisi taşırlar ve hayatınızda Dolunay’ın gerçekleştiği ev konularında sonlanan ve yeniden başlayan durumlar ya da konular olabilir. Dolunay sizlerin yabancıları, yurtdışı ile ilgili ticari işleri, akademik ve hukuki işlerinizi, uzaklarda yaşayan akrabalarınızı ve eşinizin akrabalarını ve seyahatleri anlatan evde gerçekleşeceği için tüm bu konularda tamamlanan konular ya da durumlar olabileceği gibi bu konulardaki farkındalığınız da artacaktır. Bazılarınız bu konularda zorlaşan durumlar yaşayabilirler. Yabancılarla yeni işlere girebilir, işinizi ve kendinizi tanıtabilirsiniz.
10 Eylül 2022’deMerkür Terazi burcunda sizlerin 4. Evinizde geri hareketine başlıyor. Merkür, ailevi ilişkileri anlatan 4. Evde geri harekette olacağı için özellikle aileniz ve ebeveynleriniz ile ilişkilerinizde iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Karşılıklı yanlış anlaşılmalar ve kırgınlıklar yaşanabilir. Merkür retrosu anlaşma ve sözleşme yapmak için uygun olmadığından gayrimenkul almak, satmak, elektronik ev eşyaları almak için uygun değildir. Merkür retrosu elektronik eşyaların tamiri için de uygun değildir. Yapılan tamirat ya da yeni aldığınız elektronik alet kusurlu çıkabilir. Ayrıca taşınmak için de Retro süresinin bitimini beklemeniz doğru olacaktır.
23 Eylül’den sonra Güneş Terazi Burcuna geçiyor ve sizlerin 4.evinizde seyahatine başlıyor. Ayın 23 ünden sonra,  ebeveynlerinizin hayatında önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz, aileniz bu süreçte  size daha fazla gereksinim duyabilir, onlarla ilgilenmeniz gerekebilir.  Aile arası sorunların çözümlenmesi konularında da danışılan birisi olabilirsiniz. Aile ilişkilerinin güçlendiği bir dönemdir. Bazılarınız  evinde önemli, prestijli misafirler ağırlayabilir. Bu süreçte kimileriniz kendinizi yeniden yapılandırmak için gerekli kararlar alabilirsiniz. Kimileriniz de evinizi süslemek, bir ev satın almak veya satmak, taşınmak veya evinizi tadilat yapabilirsiniz.  Ev ve aileye ait konularla ilgili uzun vadeli projeler planlamak için de iyidir.
26 Eylül’de Terazi burcunda sizlerin 4. Evinizde bir Yeniay yaşayacağız bu Yeniay 10.evinizde Koç burcunda geri giden Jüpiter ile karşıt açıda olacak aynı zamanda 12.evinizde hareket eden Mars ile de uyumlu bir kontakta olacak.  Bu yeniay ile aileniz, ebeveynleriniz, gayrimenkulleriniz, yaşadığınız yer, eviniz ve topraklarınızla ilgili konular gündeminize gelirken bu konularda bazı başlangıçlar ya da girişimler ya da planlamalar yapabilirsiniz. Gayrimenkul satışından kar elde etmek için yeniaydan birkaç gün sonrası iyi bir zaman olacaktır. İşlerinizin çokluğu ya da kariyerinize fazla odaklanmak aile içinde sorunlara neden olabilir. Ebeveynlerinizin sağlığını dikkatle takip etmelisiniz.
 29 Eylül’de Venüs Terazi burcuna 4. evinize geçiyor, , Aşkın, sanatın ve güzelliğin gezegeni Venüs, kendi yönettiği Terazi burcuna geçiyor. İlişkilerimizde daha fazla uyum, denge, nezaket, adalet arayışında olacağımız günlere geldik. Venüs’ün bu transiti, ev hayatınız ve ailevi ilişkilerle ilgili konularda olumlu etkiler altında olabileceğinizi anlatıyor. Bu dönemde  yuvanızda, ailenizin yanındayken kendinizi güvende ve huzurlu hissedebilirsiniz. Venüs estetik ve güzellikle ilişkilidir, bu dönemde evinizi yeniden dekore etmek, evinize estetik dokunuşlar vermek isteyebilirsiniz. Evinizde yolunda gitmeyen bir şey varsa, bunu düzeltmek ve ev ortamınızda istikrar yaratmak için her şeyi yapabilirsiniz.  Bazılarınız belki bir aile üyesi sayesinde  yeni biriyle tanışabilir,  bazılarınız ev dekorasyonu için  mimar, emlakçı, tasarımcı ile  tanışabilir. Eğer bir ilişkiniz varsa istikrarlı ve sıcak bir yuva yaratmaya odaklanabilirsiniz. Bazılarınız evlenmeye karar verebilir.  İyi bir ay geçirmeniz dileği ile sevgiler.

ASLAN VE YÜKSELEN ASLAN’LAR EYLÜL 2022
5 Eylül 2022’de Venüs Başak Burcuna 2.evinize geçiyor ve aşkın, sanatın ve güzelliğin gezegeni Venüs, Para ile ilgili konularda size şans ve kısmetle sunacaktır. Tüm parasal konularda  yaklaşık bir aylık süreç boyunca yatırım ve alışveriş yapmak açısından şanslı olacağımız bir süreçte olacağız. Artistik ve sanatsal konulardan, yaratıcılık gerektiren işlerden, hediyelik eşya, giyim kuşam eşyaları, takılar gibi Venüsyen alanlardan kazanç elde etme fırsatları çıkabilir. Yakınlarınızdan, iletişim konularından ya da kariyerinizden para kazanma şansınız artabilir ve parasal sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.      
10 Eylül 2022’de 12:59 da 17 derecede 8. Evinizde Balık Dolunayı gerçekleşecek; Dolunaylar bitişlerin arkasından gelen başlangıçları anlatır, sırlar, gizemler Dolunay zamanı ortaya çıkar, bazı olaylar netleşir, somut sonuçlar alırız ve bir tamamlanma enerjisi vardır. Balık dolunayını 8. Evinizde yaşayacağınızdan; ortaklıklardan elde edilen gelirler, eşten gelen kazançlar, vergi sigorta, pirim, nafaka konularında net durumlar ortaya çıkabilir belki bir kredi ödemeniz bu Dolunay zamanı  bitebilir, bazılarınız yeni bir kredi çekmek isteyebilir. Gelir ve giderlerinizi, finansal durumunuzla ilgili konularda netleşmeler, düzenlemeler ve üstesinden gelmeniz gereken durumlar söz konusu olabilir. Sağlık konularını da anlatan bir alanda olduğu için bu Dolunay eğer kişisel haritalarınızda 25 dereceye (  -/+ 5 ) yakın gezegenleriniz var ve Dolunay ile temas ediyor ise bazılarınızın sağlık konuları tetiklenebilir, ameliyat gerektiren durumlar olabilir, tüm bu bahsettiğimiz  konularda değişim ve dönüşümler, başlangıç ve girişimler söz konusu olabilir. Riskli durumlara dikkat etmelisiniz.
10 Eylül 2022’deMerkür Terazi burcunda sizlerin 3. Evinizde geri hareketine başlıyor. Merkür, yakın çevre, eğitim, seyahatler, kısa yolculuklar  evinizde  geri harekette olacak. Merkür tüm bu konularda  mikroskop görevi yapacağından  yakın çevre, kardeşlerle olan iletişim, eğitim, ticaret, yolculuklar, iletişim konularında  olumlu ya da olumsuz özelliklerini, mevcut koşullarınızı ve tüm bunları iyileştirmek  için neler yapmanız gerektiğini düşünmeniz, tartmanız, masaya yatırmanız ve planlar yapmanız için size bir fırsat veriyor. Merkür tüm bu konularda  size değiştirmeniz gerekenleri hatırlatacak, şapkanızı önünüze koyup düşünmenizi sağlayacak. İletişim evinde iletişim gezegeni geri harekette olacağından her türlü iletişim şeklinde dikkatli ve özenli olmalısınız. İletişim kazaları bu döneme damgasını vurabilir ve sizleri zor durumda bırakabilir.
23 Eylül’den sonra Güneş Terazi Burcuna geçiyor ve sizlerin 3.evinizde seyahatine başlıyor. Ayın 23 ünden sonra, yakın çevre, akrabalar ve komşularla olan iletişiminizde  artış olabilir, fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek  önem kazanır. Etkin ve dikkat çekici bir ifade tarzı ortaya koymak isteyebilirsiniz. Fakat bu  dönemde başkalarının görüşlerine  açık olamayabilirsiniz, bu da yakın çevre ilişkilerinizde sıkıntılara sebep olabilir. Güneş 3. evinizdeyken  zihniniz daha aktif, daha fazla sosyal olabilirsiniz, daha fazla bilgi edinmek, seminerlere katılmak isteyebilirsiniz ayrıca bu dönemde yapacağınız görüşmeler ve toplantılar ya da ticari bağlantılarınız  daha kolay ı olabilir fakat tüm anlaşmalarınızı 10 Eylül’den önce  tamamlamanız gerekir çünkü bu tarihte Merkür geri hareketi başlıyor olacak. Bu süreçte kısa seyahatler daha fazla gündeminizde olabilir.
26 Eylül’de Terazi burcunda sizlerin 3. Evinizde bir Yeniay yaşayacağız bu Yeniay 9.evinizde Koç burcunda geri giden Jüpiter ile karşıt açıda olacak aynı zamanda 11.evinizde hareket eden Mars ile de uyumlu bir kontakta olacak.  Yakın çevre, akrabalar, kardeşler ve komşularla ilgili konularda gelişmeler yaşanabilir. Yakınlarınızın hayatında yeni başlangıçlar, yeni girişimler olabilir. Bazılarınız yeni bir eğitime başlayabilir, bazılarınız yeni ticari işlere giriş yapabilirler. Bazılarınız araba satın almak ya da satmak gibi gündemleri olabilir. Fikirlerinizi ortaya koymak isteyebilirsiniz. Yabancılarla olan ilişkileriniz ya da uzak yerlere fazlaca olan seyahatleriniz yakınlarınızla olan ilişkilerinizi ya da eğitim hayatınızı zorlayabilir. Diğer taraftan sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız fikirlerinizi ortaya koymanıza ve anlatmanıza ve yazmanıza ve yayınlamanıza destek olacaklardır.
29 Eylül’de Venüs Terazi burcuna 3. evinize geçiyor, yakın çevreyle sosyallik ve uyum sağlayabilme anlamında olumlu etkiler altında olacağız.  Çevreyle iyi iletişim içerisinde olmak size bir takım fırsat kapıları açacaktır. Bazılarınız bu dönemde  etrafınızda huzur ve denge sağlayabileceğinden,  yakın çevrenizde olagelen anlaşmazlıklar için arabuluculuk yapabilirsiniz. Bazılarınız fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek gereken işlerde başarılı olabilir. Reklam, tanıtım, pazarlama, satış, gazete, bilgisayar, internet gibi alanları iyi kullanmanız sayesinde başarı elde edebilirsiniz. Bazılarınız önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak, seyahatlere çıkmak, eğitim almaya başlamak, iletişimsel becerilerini kullanmak için bu dönemi kullanabilir.  

BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAK’LAR EYLÜL 2022
5 Eylül 2022’de Venüs Başak Burcuna 1.evinize geçiyor ve Venüs’ün bu transiti ile birlikte; daha çekici ve sempatik görünürsünüz. Uzlaşmacı tavır ve iyi ilişkileriniz sayesinde dikkatleri üzerinizde toplarsınız. Kendinize bakım yapmak, dış görünüşünüzde değişiklikler yapmak ya da giyim kuşamınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Yapacağınız her türlü değişiklik başkaları tarafından hemen fark edilecektir. İlişkilerinizin gayet iyi olacağı bu dönemde sosyalleşme isteğiniz de artacaktır. Arkadaşlarınızla hoş vakit geçirebilir, eğlenceli konulara eğilebilirsiniz. Bu dönem seyahat etmek için de uygundur.
10 Eylül 2022’de 12.59 da 17 derecede 7. Evinizde Balık Dolunayı gerçekleşecek; Dolayısı ile her türlü ilişkilerinizde, davalarınız konuları gündeminize gelebilir ve bu konularda bir takım zorluklar yaşayabilirsiniz, ilişkilerinizde şimdiye kadar konuşulmamış şeyler  ortaya çıkabilir, bazı konular netlik kazanabilir. İkili ilişkilerle ilgili, evlilik ve ortaklıklarla ilgili, sağlığınız ve karşınızdakilerin özellikle eşinizin sağlığı ile ilgili konular hayatınızda önemli hale gelirken bu konularda değişim ve dönüşümler, başlangıç ve girişimler söz konusu olabilir.
10 Eylül 2022’deMerkür Terazi burcunda sizlerin 2. Evinizde geri hareketine başlıyor.  Yine Merkür geri hareketi ve sizler için son derece önemli olan maddi kaynaklarınızı anlatan evinizde yaklaşık 20 gün boyunca geri harekette olacak. Merkür parasal konularınızda mikroskop vaziyeti görecek ve nasıl bir bütçeye sahip olduğunuzu, bütçenizin, gelirlerinizin olumlu ya da olumsuz özelliklerini, mevcut koşullarınızı ve daha iyi bir gelire sahip olmak için neler yapmanız gerektiğini düşünmeniz, tartmanız, masaya yatırmanız ve planlar yapmanız için size bir fırsat veriyor. Merkür parasal konularda, size değiştirmeniz gerekenleri hatırlatan, bir selam gönderiyor. Diğer yandan parasal konularda geri harekete başlayacak Merkür retrosu ile finansal sorunlar yaşayabilirsiniz. Borç alıp vermek, kredi çekmek gibi konularda sorunlar yaşayabilirsiniz. Parasal sorunlara çözüm bulmakta zorlanabilirsiniz. Bu süreçte finansal konularda çok emin olmadıkça hiçbir evrağa imza atmamalı ve sözleşme yapmamalısınız.
23 Eylül’den sonra Güneş Terazi Burcuna geçiyor ve sizlerin 2.evinizde seyahatine başlıyor. Ayın  23 ünden sonra odak noktanız,  finansla ilgili konulara daha da çok kayacaktır. Bütçenizi  iyi idare edebilme, doğru yönlendirebilme kabiliyetiniz artabilir, doğru kararlar verebilirsiniz. İdari becerileriniz, tanınırlığınız, bilinçli ve iradeli seçimlerinizin yanı sıra, önemli kişiler ya da hayatınızdaki etkin erkek figürlerinin desteği sayesinde  de gelir elde edebilirsiniz.  Ama yine de bu dönemde  başkalarından beklenti yerine, kendi bütçenize, kendi yeteneklerinizden elde edeceğiniz gelire güvenirseniz daha iyi olabilir.
26 Eylül’de Terazi burcunda sizlerin 2. Evinizde bir Yeniay yaşayacağız bu Yeniay 8.evinizde Koç burcunda geri giden Jüpiter ile karşıt açıda olacak aynı zamanda 10.evinizde hareket eden Mars ile de uyumlu bir kontakta olacak.  2.evinizdeki bu yeni ayda parasal değerlerle ilgili yeni gelişmeler, yeni girişimler ya da yeni adımlar atabilirsiniz. Parasal sorunlarınıza çözüm getirebilecek adımlar atarken kredi kullanmak gibi çözümlere yönelebilirsiniz. Ancak alacağınız kredinin geri dönüşümünü iyi hesap etmelisiniz. Boyunuzdan büyük, ödemekte güçlük çekeceğiniz bir kredi ya da borç almamalısınız. Yine aynı şekilde borç vermek konusunda da dikkatli olmalısınız, geri almak ta zorluk çekebilirsiniz. Bazılarınız aileden ya da eşinizden olan gelirlere odaklanabilir veya miras gibi alacaklarla ilgilenebilirsiniz ancak bunları yaparken kendi yeteneklerinizle elde ettiğiniz gelirler konusunda daralma yaşayabilir ya da fazla harcama yapabilirsiniz. Marsa ‘dan alacağınız destekle parasal konulara yeterince efor ve enerji harcarsanız, sorunlarınızı çözebilir ve gelirlerinizi arttırabilirsiniz.
29 Eylül’de Venüs Terazi burcuna 2. evinize geçiyor, parasal konularda  yaklaşık bir aylık süreç boyunca yatırım ve alışveriş yapmak açısından şanslı olacağınız bir süreçte olacaktır. Artistik ve sanatsal konulardan, yaratıcılık gerektiren işlerden, hediyelik eşya, giyim kuşam eşyaları, takılar gibi Venüsyen alanlardan kazanç elde etme fırsatları çıkabilir. Parasal sorunlarınıza çözümler geliştirebilir, bir nebze de olsa gelirlerinizi arttırabilrsiniz.İyi bir ay geçirmeniz dileği ile sevgiler.