• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2022

EYLÜL 2022


EYLÜL 2022

19 EYLÜL -25 EYLÜL HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Haftaya Ay Yengeç enerjisi ile başlıyoruz bu hafta daha yardımsever ve fedakar olacağımız bir süreçte olacağız. Fakat Ay Yengeç günleri bir huzursuzluk, moralsizlik ve güvensizlik hallerimiz olabilir  çünkü duygusal anlamda kendimizi güvende hissetmek isteriz. Ayrıca bu hafta gündemimizde ailevi konular, ev ve yuvaya ait konular daha fazla olabilir. Mide ve göğüslerde de hassasiyet olabilir, farkında olalım.
19 Eylül Pazartesi günü  Güneş ve Plüton arasında uyumlu bir akış söz konusu bu bize değişimi arzulama, başarı arzusu ve hırsı, güçlü konsantrasyon,  liderlik özelliklerimizi ortaya koyma, açık sözlülük, cesaret, dayanıklılık , sıkı çalışma,  hayat anlayışımızda değişimler, takıntılar verebilir. Kendi otoritemizi daha önce  etkin kullanamamış isek haydi  şimdi  tam zamanı!  Aynı zamanda  güçlü ve otoriteyi temsil eden kişilerden destekler  de alabiliriz.  Bu etki ile fiziksel olarak sağlıklı , enerjik ve dinç, girişimci ve etkili; açık sözlü ve cesur davranacağımızdan  imkânsız denilecek kadar zor işler bile başarılabilir, başkaları üzerinde güçlü etkiler bırakılabiliriz.
20 Eylül Salı günü  Venüs  Uranüs de uyumlu bir enerji verecekler bu süreçte  ilişkilerimizde gerekli değişimleri rahatça yapabilir, ilişkilerimize yeni heyecanlar katabiliriz. Eğer bir ilişkiniz yok ise  heyecan veren, sürpriz bir şekilde başlayan, cezbeden bir ilişki yaşayabilirsiniz. Aynı zamanda  artistik ve sanatsal konularda yaratıcılığımız  tetiklenebilir bu birkaç günü yaratıcı tarafımızı ortaya çıkarmak için kullanabiliriz.  Ay 18:56-23:37 arası boşlukta ve 23:37’de Aslan burcuna giriyor.
21 Eylül Çarşamba Ay Aslan burcunda güçlü ve risk almaya yatkın, kendimizi gösterme arzusunda olacağız. Organizasyon yeteneğimiz , kendimizi ifade yeteneğimiz ile dikkat çekebilir, olaylara damga vurabiliriz. Ayrıca  Ay Aslan günleri saç bakımı, boyası ve kesim yaptırmak çok iyidir haydi hanımlar beyler bakım zamanı!
22 Eylül Perşembe günü Ay 14:06’da boşluğa giriyor ve Cuma sabahına kadar boşlukta olacak bu süreci yarım kalan işlerinizi tamamlamak ve keyif yapmak için kullanabilirsiniz. Yeni herhangi bir şey yapmak için öğleden sonra uygun değil , haberiniz olsun canlar. 
23 Eylül  Cuma günü Güneş 04:032de  Terazi seyahatine başlıyor ve yaklaşık bir ay boyunca  odak noktamız, başkalarıyla ilişkiler ve sanatsal faaliyetler, huzur , barış , denge ve uyumu  olacak. Terazi, barışçıl  bir burçtur bu süreçte küsler barışabilir insanlar arabuluculuk yapabilir. Fakat  karar vermek daha zor olabilir çünkü  Terazi, herhangi bir durumun her iki tarafını da tartar ve bazen bu süreç çok uzar ve kararsızlık yaratır. Ayrıca incelik, stil, hoşgörü , güzellik, kişisel bakım, estetik konuları ve sosyallik bu süreçte  anahtar kelimeler olarak hayatımızda daha fazla önem taşıyabilir. Sabah 09:49’da  Merkür Başak burcuna geçiş yaparak  geri hareketine devam edecek (23 Eylül -2 Ekim arası ) Merkür Başak'tayken konuşma, düşünce ve süreçteki hassasiyet bizim için daha önemlidir. Bu, neyin yararlı olduğunu ve neyin pratik olmadığını düşündüğümüzü analiz edip karar verdiğimiz bir zaman olacaktır.
Ve bu haftanın en güzel kozmik olayı Merkür Güneş’in kalbinde olacak ve Merkür geri harekette olduğu için geçmişte  olmasını dilediğiniz şeyler için tekrar evrene mesaj gönderebilirsiniz. Ay 10:53 ’ te Başak burcuna giriş yapacak, daha düzenli, eleştirel olabiliriz. Finans konuları , iş toplantıları, detay ve incelik isteyen planlamaları Ay Başak günlerinde daha rahat yapabilirsiniz.
24 Eylül Cumartesi günü Venüs Neptün karşıtlığı ile hafta sonuna başlıyoruz . İlişkilerde hayal kırıklıkları, aldanmalar , aldatılmalar söz konusu olabilir. İlişkilerde kapılma, kullanılma, karşı tarafı gözünde büyütme söz konusu olabilir. Yanılgılar, aldanmalar gelebilir. Platonik aşklar, aşkta kendini ifade edememe  zorlayıcı olabilir. Aşk ve ilişkilerde beklentiyi yükselten,  yalan ve şaibeli durumlara, iftira ve skandallara açık birkaç gün bizi bekliyor, farkında olalım.
 25 Eylül  Pazar günü  saat 15:49- 19: 42 arasında Ay boşlukta olacak  bizler de boşlukta olup kendimize zaman ayıralım, sevdiğimiz şeyleri yapalım neredeyse günün yarısında Ay boşlukta zaten biz de boş boş oturup kendimizi dinlendirebiliriz , kimilerimiz de yarım kalan işlerimizi tamamlayabilir.  19:42’de Ay  Terazi burcuna geçiş yapacak, ve Yeniay’a hazırlanacak bize yeni başlangıçlar, yeni deneyimler sunacak. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.