• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

EYLÜL 2022

EYLÜL 2022


EYLÜL 2022

29 EYLÜL – 23 EKİM 2022 VENÜS TERAZİ SEYAHATİ
Aşk ve para gezegeni en favori burçta yani yönettiği evde  bu yüzden bütün gücünü çok rahat bir şekilde  bize gösteriyor olacak. Bir gezegen yönettiği burcundayken, onun özelliklerinin en eksiksiz ifadesine yani tam erişim hakkına sahip olur. Venüs’ün bu konumu  yaklaşık 1 ay boyunca hayatımızda güzellik, estetik, aşk , ilişkiler ,sosyalleşme, moda, sanat ,dekorasyon konularını  gündemimize getirecek. Terazi'deki Venüs, romantizm ve  aşk arzumuzu artıracak. Bir ilişkimiz varsa, romantik çabalarımızı bir adım öteye taşımak için harika bir zaman olacaktır. Kendimizi ve bizim için özel olanı  her zamankinden daha fazla düşünürken, ona sevgimizi  ifade etmek için her türlü yaratıcılığımızı kullanabiliriz.  Daha başka bu süreçte neler olabilir diye bakarsak,
*Bekarlar flört etmeye başlayabilir,
*Kararsızlıklar  yaşayabilirsiniz,
*Sosyalleşmekten ve gezmekten keyif alabilirsiniz,
* Yalnız kalmaktan hoşlanmazsınız,
* Güzel ve  zarif görünmekten hoşlanır, modayı sıkı takip eder, her ortama göre giyinmeyi  her zamankinden daha çok iyi yapabilirsiniz,
* İlişkilerde dengeli hareket edilmesini istersiniz, uyum, eşitlik  önemli olur,
* Evinizi , çalıştığınız ofisinizi güzelleştirmek isteyebilirsiniz,
* Maddi anlamda rahat etmek istersiniz ,
*Artistik yetenekleriniz bu süreçte daha fazla gelişebilir,
Venüs'ün Terazi'deki seyahatinde yapacağı önemli gezegen kontakları var ;
 3 Ekim Venüs  Jüpiter sıkı bir  karşıt açıda olacak , astrolojinin iki iyicil gezegeni karşı karşıya geldiğinde temsil ettiği konularda abartılar söz konusu olabilir. Yeme içme, giyim kuşam için yapılan harcamalar, keyif ve zevke yönelik eylemlerinizde  abartılar görülebilir, müsriflik yapılabilir. Aşk ve ilişkilerde bolluk ve bereketli bir zaman dilimidir ama  ilişkilerinizi  de müsrifçe tüketmenize sebep olabilir  farkında olun. Sosyal ilişkilerde ve aktivitelerde abartılara kaçılması, fazla para harcanması da söz konusu olabilir , tüm bu konuları dengede tutamazsanız sonrasında sıkıntılar yaşayabilirsiniz.
10 Ekim’de Kiron ile karşıt açıda olacak, her türlü  ilişkilerinizde özellikle özel ilişkilerinizde  duygusal anlamda yaralanmalar,  ilişkilerinizdeki çözülmemiş ve  acı verici sorunlar ortaya çıkabilir. Geçmişle ilgili kanayan yaralarınızla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz. İlişkilerinizde iyileşme  eşinizin veya partnerinizin ihtiyaçlarınıza cevap verip vermediğine veya sizin duygusal bakış açınıza  ne kadar önem verdiğinize göre şekillenecektir.
14 Ekim’de Venüs Satürn arasındaki uyumlu kontak ile ilişkileri ciddiye alma, sorumluluk üstlenme zamanı, evlilik ya da ciddiye giden, kadersel denebilecek bir ilişkiye adım atılabilir. İlişkide kalıcılık, süreklilik sağlanabilir.
19 Ekim Venüs Mars ile uyumlu bir enerjide olacak ilişkiler için harekete geçme, kariyer ve sosyal aktivitelerde de başarılı olma şansınız yüksek olabilir. Dostluklar ve aşk için enerji ve efor sarf etme zamanı!
23 Ekim’de  Venüs’ün inferior (alt kavuşum) kavuşumu söz konusu olacak , 1,5 yılda bir bu kavuşum meydan gelir bundan önce 3 Haziran 2020 yılında İkizler burcunda kavuşmuşlardı. Bu kez 23 Ekim 2022’de  Venüs Güneş ile Terazi burcunda  kavuşumda olacak sevgi, uyum ve barış söz konusu olacak. Aşk ve arkadaşlık ilişkileri, ortaklık ilişkileri, sosyalleşmek  için mükemmel zamanlardır, bu kavuşum Terazi burcunda olduğu için Venüs’ün rahat ettiği bir alanda ama Güneş  düşüşte olduğu bir alanda o yüzden burada Venüs daha güçlü , sanatsal aktivitelerin , yaratıcılığımızın  artacağı , maddi konularda rahatlamak , kişisel bakım yapmak , güzelleşmek, kendimizi huzurlu ve mutlu hissetmek isteyeceğimiz bir süreçte olacağız.