• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

Gökyüzünden Mesajınız Var

Gökyüzünden Mesajınız Var


Gökyüzünden Mesajınız Var

13:17 Ay Uranüs karşıtlığı ile ani, sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşabiliriz , duygusal karmaşalar yaşayabiliriz  dikkatli olalım.

18:39 Merkür ve Mars Başak burcunda kavuşuyorlar, bu kavuşum yarın öğle saatlerine kadar sürecek. Zihinsel aktivitemizin artacağı ,son derece  tepkisel, tartışmalara girme, öfkemizi kaybetme ve gereksiz yere kaba, eleştirel konuşma potansiyeli verebilir. Bu enerjiyi araştırmalar veya  zihinsel çalışmalara uygulayın. 

18:23-21-22:19  saatleri arasında  Ay Mars ve Merkür’e uyumlu açısı çalışmak  için tutkulu bir coşku veriyor. Kazanmayı kolaylaştıran,  aynı zamanda işbirliğine dayalı bir niteliği de var. Ay ve Merkür açısı ise sosyalleşmek için  aynı zamanda aile ve ilişki sorunları hakkında konuşmak için iyidir,  normalden daha duyarlı ve özenli olabiliriz. E-postaları yanıtlamak, faturaları ödemek gibi daha rutin zihinsel çalışmaları yapmak ve yazma işinizin bir parçasıysa çok verimli bir zaman olabilir. 

20:57 Ay ve Güneş uyumlu bir kontak içindeler, kadın erkek ilişkilerinde bir uyum söz konusu olabilir, duygularımız ve mantığımız ahenk içinde olabilir bu yüzden hayatımızdaki erkek figürlerinden veya patronlarımızdan destek alabileceğimiz zamanlar, değerlendirmek gerek,iy bir gün olsun sevgiler…