• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

Gökyüzünden Mesajınız Var

HAZİRAN 2023


HAZİRAN 2023

Merhabalar, haftaya Ay Yay enerjisi ile başlıyoruz; iyimser, umut dolu ve neşeli sabah 06:23’te Ay ve Neptün arasında gergin bir açı olacağından aldanmalara ve kandırılmalara açık olacağız, farkında olalım. Ay bu açısından sonra saat 10:30’a kadar boşlukta olacak bu saate kadar yarım kalan işlerimizi tamamlayabiliriz. Ay 10:30’da Oğlak burcu seyahatine başlıyor; disiplinli çalışmalar , uzun vadeli planlar yapmak, hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemek , emlak alımı için de uygun zamanlardır. Bu süreçte duygular yerine daha mantıklı hareket etmek ve mesafeli davranmak söz konusu olacağından aile ve ikili ilişkiler pek sıcak kanlı bir atmosferde olmayacaktır. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
16:46’da Venüs Aslan burcuna geçiş yapacak Venüs Aslan burcuna geçer geçmez Kova burcundaki Plüton ile karşıt bir açıda olacak, her türlü ikili ilişkilerimizde yoğun bir baskı, şüpheli, kıskanç, sahiplenici veya tehdit altındaymış gibi hissedebiliriz. Aynı zamanda , her türlü ilişkilerde manipülasyon veya güç oyunları söz konusu olabilir. Aşk ilişkilerimizdeki  güç dengesizliğini çözümlemek için partnerimize karşı açık ve dürüst olarak  yıkıcı taktiklere başvurmadan  güç ve kontrol sorununu çözmeye çalışmak işe yarayabilir. 24 Temmuz’a kadar Venüs Aslan enerjisi nasıl olacak derseniz; görkemli aşklara şahit olacağız, güzel ve çekici görünmek için estetik, kişisel bakım konuları , altın takılar, parlak kıyafetler daha çok gündemimizde olacak. Kendimize verdiğimiz değer daha fazla olacak , kendimizi ve nasıl göründüğümüzü daha fazla önemseyeceğiz. Daha sanatsal ve yaratıcı çalışmalarla  kendimizi göstermek isteyeceğiz. 
 24 Temmuz-5 Eylül arasında  Aslan  burcunda geri hareketi devam edecek ve geri hareketi süresince estetik, söz, nişan, evlilik gibi konular geri hareket başlamadan veya bittikten sonra  yapılırsa daha olumlu gelişmeler yaşanır, farkında olalım, yaz geliyor evlenmek, nişanlanmak isteyenler bu tarihlere dikkat etsin, canlar. Ayrıca geri giden aşk gezegeni Venüs, kişisel hayatımızda gecikmelere sebep  olabilir ama her şerde bir hayır vardır. Örneğin, öz değer duygumuzdan para kazanma becerilerimize kadar her şeyi yöneten bir gezegen olan tatlı Venüs  Aslan burcundaki geriye dönük yolculuğunda bize bir adım geri çekilme ve yaptıklarımızı gözden geçirme  fırsatı sunacak. Bu, romantik bir ortaklık veya belki de  yaratıcı bir iş birliği, ortaklık  olabilir . Durum ne olursa olsun, kişisel yatırımlarımızın değerini yeniden gözden geçirebilmemiz, yansıtabilmemiz ve yeniden değerlendirebilmemiz için Venüs geri hareketinde bize fırsat veriyor olacak.
Daha sonra Aslan burcunda 5 Eylül- 9 Ekim arası tekrar düz hareketine devam edecek yani bir hayli uzun bir süre Venüs Aslan burcunda olacak.
17:43 Ay ve Jüpiter arasında uyumlu enerji yabancılarla yapılan işler, yurt dışı seyahatleri, akademik eğitimler, medya, tanıtım konularıyla ilgili hedefleriniz için olumlu bir etki verebilir.
22:11 Ay ve Satürn arasındaki uyum hedeflerimiz ve sorumluluklarımız konusunda bizden daha deneyimli ve olgun kişilerden destek bulabileceğimizi anlatıyor, iyi bir gün geçirmeniz ve ilişkilerinize dikkat etmeniz dileği ile sevgiler.