• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

GÜNEŞ AKREP BURCUNA GİRİŞ YAPIYOR

GÜNEŞ AKREP BURCUNA GİRİŞ YAPIYOR


GÜNEŞ AKREP BURCUNA GİRİŞ YAPIYOR

GÜNEŞ AKREP BURCUNA GİRİŞ YAPIYOR

23 Ekim-22 Kasım

Günler gökyüzünün daha koyu tonuyla sarmalanmaya başlıyorken Güneş’in enerjisi, de Akrep burcu özellikleriyle yansıyor olacak , sadece genel ruh halimizi değiştirmeyecek, her birimiz için farklı konularda yeniden doğuş ve dönüşüm zamanı için de yaşamamıza yardımcı olacak.

Akrep burcunu en iyi anlatan kelimeler ;ketum olma, aşırı duygular, gizemler, sırlar, güçlü, sezgiler, karizmatik ,stratejik, soğukkanlılık ve derinlik. Bu süreçte her sorunun, her konunun, her konuşmanın derinine inme arzumuz olur. Bir dedektif gibi her şeyi incelemeye koyuluruz. Gizli, tabu, sır ya da bastırılmış olan her şey bizi ilgilendirir. Şu ana kadar Güneş Terazi’de ilişkiler ,eşitlik ve adalet gündemimizdeydi. Ancak Akrep, içgüdüsel şüpheci yanını kullanarak hayatın adil olmadığını söylüyor. Akrep'in enerjisi, genellikle sessiz bir şekilde, tutkulu, güçlü, istekli ve yoğun olduğu için kışkırtıcıdır. Bu dönemde aşklarda tutku, kıskançlık artabilir çünkü duygusal anlamda daha çok güvende olmak isteriz bu yüzden çok şüpheci ve kıskanç davranabiliriz, sevdiğimiz kişiye “Ya benimsin ya toprağın” modunda tavırlar takınabiliriz.

Bu dönemde cinsellik, psikoloji ve okült konulara merakınız artabilir. Sezgileriniz güçlenebilir, içsel bir yolculuğa başlayarak, kendinizin derinliklerine dalarak kendinizi yeniden keşfedebilirsiniz.

Ayrıca bu ay Akrep burcu haritalarımızda 8.evi anlattığı için maddi konular, ortaklaşa kazançlar, kredi ve borçlar konularında halledilmesi gereken işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Bu konularla ilgili strateji geliştirebilir mali durumunuzda ayarlamalara gidebilirsiniz.

Kişisel doğum haritamızda Akrep’in burcunun olduğu evler; güç sahibi olma isteği ,gizemli ve tutkulu davranışlar, değişime ve dönüşüme açık tavırlar içinde olduğumuz yaşam alanlarıdır.
Ay boyunca daha esnek ve hoşgörülü, iyimser bir düşünce tarzı içinde olmak , gerektiğinde hayatı hafife alabilmeyi başarmak, küçük şeylerden de mutlu olabilmeyi bilmek, tutkuları sağlıklı bir şekilde yönlendirebilmek Akrep enerjisini daha iyi kullanabilmek adına hepimize iyi gelebilir .Güzel bir ay olsun, sevgiler..