• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2020

HAZİRAN 2020


HAZİRAN 2020

21 HAZİRAN’A KADAR GÜNEŞ İKİZLERDE 12 .EVDE VENÜS  DE BU EVDE GERİ HAREKETTE
Haziran ayının büyük bir kısmında yani  ayın 21’ine kadar Venüs retrosu özellikle bilinçaltı konularında, gizli işlerinizde, sizin müdahale edemeyeceğiniz konularda etkisini gösterecektir. Duyacağınız dedikodular sizi üzebilir. Sağlık konularında çözümler bulmakta sorunlar yaşayabilirsiniz. Eski sağlık sorunları yeniden gündeminize gelebilir. Ailenizle, ebeveynlerinizle ve sosyal çevrenizle ilişkilerinizde sorunlar yaşanabilir, gizli bir aşk veya platonik bir aşk yaşayabilirsiniz.

5 HAZİRAN YAY BURCUNDA AY TUTULMASI DOLUNAY
Sevgili Boğalar Ay ve İkizler aksının ilk Ay tutulması ve  bu Dolunay’a  Neptün / Mars kavuşumunun gergin açıları eşlik edecek Dolunay ilişkileri de anlattığı için bu konularla ilgili zorluklar ve hayal kırıklıkları olabilir. Sizler bu tutulmayı 6.12.ev aksınızda  yaşayacaksınız, Çalışma hayatı, yanınızda çalışanlar çalışma ortamınız, günlük rutinleriniz ve sağlık konularında önceden farkına varmadığımız bir takım şeyler gündeminize gelebilir. Yanınızda çalışan ekip arkadaşlarınızla aranızda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Kimileriniz iş değişikliğine gidebilir, kimileriniz çalışma arkadaşlarından ayrılabilir. Eğer tutulma derecesine 15 dereceye yakın bir gezegeniniz varsa sağlığınızla ilgili sorunlar yaşayabilir bu süreçte hastaneye gitmek  zorunda kalabilirsiniz. Çalışmayanlar ise günlük rutin işlerinde değişiklik yapabilir, bazılarınız ise yeme düzenleriyle ilgili bir takım şeylerin farına varabilir değişiklikler yapabilirsiniz.

18 HAZİRAN MERKÜR YENGEÇ BURCUNDA  1. EVİNİZDE GERİ HAREKETİNE BAŞLIYOR
Yükseleninizde gerçekleşecek bu Merkür geri hareketi yapmak istedikleriniz ve alacağınız kararlarda biraz beklemeniz gerektiğini anlatıyor. Dünyaya nasıl yaklaştığınızı yeniden düşünmeniz gerekebilir. Görüntünüzde bir değişiklik yapmak isteyebilirsiniz, düşünün - araştırmayı yapın, ancak  saç kesimi veya boya renginizi değiştirmeden önce  retronun bitmesini bekleyin! Bu dönemde en önemli şey sizin duygusal anlamda  neyin  mutlu edip etmediğini sorgulamanızdır .Bu süreçte  kendinizi istediğiniz gibi ifade edemeyebilirsiniz ,başkalarınızla olan ilişkilerinizde de yanlış anlaşılmalar olabilir. İş ve kariyerinizle ilgili konularda yeni kararlar vermemek  ve girişimlerde bulunmamalısınız. Bu süreci alacağınız kararları gözden geçirmek ve planlama yapmak için kullanabilirsiniz.
 
21 HAZİRAN YENGEÇ BURCUNDA 1..EVİNİZDE KUZEY AY DÜĞÜMLÜ GÜNEŞ TUTULMASI
Güneş 21 Haziran’da Yengeç burcuna sizin yükseleninize geçiyor bu arada doğum gününüz kutlu olsun . fiziksel enerjiniz artmaya başlayabilir, kendinize olan güveniniz artabilir, otoritenizi  daha belirgin bir şekilde ortaya koymak isteyebilir, kendinizi başkalarına daha güçlü bir şekilde ifade edebileceğinizi düşünebilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde kişisel yeteneklerinizi  iyi kullanabilme, koşulları yönlendirebilme, dikkatleri üzerine toplayabilme potansiyeliniz vardır. Aynı zamanda yükseleninizde gerçekleşecek olan Güneş tutulması Güneşin 1..evinize geçtiği gün gerçekleşecek “Yeniay “zamanı  ve etkileri 6 ay öncesi ve 6 ay sonrasını anlatıyor. yeni başlangıçlar yapmak, girişimlerde bulunmak için iyi bir zamandır ama Merkür retrosu devam ettiği  için dikkatli olmak gerekiyor başlangıçlar ve girişimler yerine  aslında bu süreçte yeni bir görünüm ya da kendinizi  ifade etme ve sunma gibi, kendinizi  kişisel bir şekilde yeniden keşfetmeyi deneyimleyin. Kendinizi başkalarına nasıl ifade edeceğinizi düşünün, kişisel alışkanlıklarınızı kendinize olan güveninizi artıracak şekilde değiştirmeye  ve en iyi  yönünüzü öne çıkarmaya odaklanın, çünkü bu başkaları üzerinde fark edileceğiniz ve kişisel bir izlenim bırakacağınız bir süreç tabii dikkatli olmak ve iletişiminize dikkat etme kaydıyla.

23  HAZİRAN -29 KASIM NEPTÜN BALIK BURCUNDA GERİ HAREKETİNE BAŞLIYOR 9. EVİNİZDE BURADA MARS  DA VAR

Bu ev seyahatler, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret, eğitim, yayıncılık ve yasal konularla ilişkilendirilir. Mars bu evde, saydığımız konularda kişiye daha fazla mücadele edebilme gücü ve girişim cesareti getirir. Bu dönemde dışa dönük hedeflerinizi gözden geçirip, ne yapmanız gerektiğine karar verme eğilimde olabilirsiniz. Enerjiniz ve eforunuz  bu alanlara koyabilir. Yeni girişimler yapmaya cesaret edebilir, öncülük edebilirsiniz. Kimileriniz dış ticaret işleri ile ilgili, kimileriniz yüksek eğitim, kimileriniz yayıncılık konuları ile ilgili girişimlerde bulunmak isteyebilirsiniz bu alanda aynı zamanda Neptün geri hareketini de bu alanda uzun bir süre yaşayacaksınız, manevi anlamda kendinizi  geliştirmek için ideal bir zamandır. Ayrıca  biraz önce bahsettiğimiz konularla ilgili   bize acı veren, gerçekleşmesi mümkün olmayan konularla yüzleşmemizi sağlar. Eğitimle, yabancılarla ilgili ,yurtdışı seyahatleri, yasal  konular, hukuki süreçlerle ilgili konularda  gerçekleri  görebilir ve mantığımızı kullanarak  olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.  Tüm bu konular ve hayat görüşünüz  hakkında çok uzun zamandır göremediğimiz  karanlık gerçekleri aydınlatıyor. Yüzleşme zamanı gibi bu konularda kendinizi sorgulayıp gerçeklerle yüzleşebilirsiniz gibi görünüyor. 

25 HAZİRAN VENÜS İLERİ HAREKETİNE BAŞLIYOR 12.EVİNİZDE

12. ev ise izolasyonla, kendinizi sosyal ortamdan uzaklaştırmakla alakalıdır. Venüs’ün bu evden geçişi sürecinde gerek ikili ilişkilerden, gerekse sosyal ilişkilerden geri çekilme eğilimi görülebilir. Aşk ilişkilerinde geçici bir süre için zorlanmalar, yanlış anlaşılmalar, kayıplar, perde arkası oyunlar yaşanabilir. Platonik aşk da 12. evden geçmekte olan Venüs’ün yarattığı etkilerdendir. Bu dönemde duygularınızı  rahat ifade etmekte de zorlanabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte   bu transit biraz da huzuru yalnızlıkta aramakla ilişkilidir. En azından bir müddet için yalnız kalmaktan mutlu olabilirsiniz.