• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2020

HAZİRAN 2020


HAZİRAN 2020

21 HAZİRAN’A KADAR GÜNEŞ İKİZLERDE 10.EVDE VENÜS BU EVDE GERİ HAREKETTE

Kariyerinizle ilgili sorunlarda çözüm bulmakta zorlanabilirsiniz, Özellikle patronlarınız, yöneticileriniz ve otorite figürleri ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Annenizin sağlığı ile ilgili çözüm arayışına girebilirsiniz. Parasal konularda zorlanma olabileceği gibi yatırım yapmak ya da yeni bir işe başlamak için de uygun bir zaman dili olmayacaktır. Yabancılarla ilişkilerde sorunlar yaşanabilir.

5 HAZİRAN YAY BURCUNDA AY TUTULMASI DOLUNAY

Sevgili Başaklar Ay ve İkizler aksının ilk Ay tutulması ve  bu Dolunay’a  Neptün / Mars kavuşumunun gergin açıları eşlik edecek Dolunay ilişkileri de anlattığı için bu konularla ilgili zorluklar ve hayal kırıklıkları olabilir. Sizler bu tutulmayı 4. evinizde  yaşayacaksınız, ailenizde,  ve ev ile ilgili konularda daha önce görmediğiniz şeyleri aydınlatır. Son zamanlarda taşınmış olabilirsiniz ya da sonunda taşınmaya karar vermiş olabilirsiniz. Belki bu süre zarfında, ailenizin ihtiyaçları ile aydınlanırsınız, belki de iş ve kariyer konuları ile  fazla zaman geçiriyorsunuzdur, ve artık aile ile birlikte olma zamanınız gelmiştir . Son iki hafta sizi kariyer hedeflerinize ve diğer kamu meselelerinize karşı çok çalışmış olabilirsiniz, kişisel yaşamınızın talepleri şimdi çok önemli olabilir.  İşe harcanan enerji ile iç meselelere harcanan enerji arasında bir denge kurmak söz konusu olabilir.

18 HAZİRAN MERKÜR YENGEÇ BURCUNDA  11. EVİNİZDE GERİ HAREKETİNE BAŞLIYOR

Eski dostlarla buluşma zamanı. Beklenmedik şekilde birbirinizle karşılaşabilirsiniz. Öte yandan, bu geçiş, bir süre için sosyal çevrenizden geri çekilmeyi de gösterebilir, arkadaşlarınızla  aranızda yanlış anlamalar olabilir, dedikodu ve söylentiler  iyi ilişkilerinize  zarar verebilir.  Bununla birlikte, artık size hizmet etmeyen bağlantıları ayıklamanın zamanı gelebilir. 11. Evdeki Merkür geri hareketi gerçek arkadaşlarınızın kim olduğunu  keşfetmenize yardımcı olabilir.  11. ev, hedeflerinize ve hayallerinize de anlatır, eksik ve yarım kalan hayallerinizi de bu dönemde gerçekleştirmek için çalışmalar yapabilirsiniz.

21 HAZİRAN GÜNEŞ YENGEÇ BURCUNDA 11..EVİNİZDE  VE KUZEY AY DÜĞÜMLÜ GÜNEŞ TUTULMASI

Güneş’in bu alana geçmesi ile sosyal alanızda  hareketlilik devreye girer. Kimilerinizin hayatında  güçlü ve etkin kişiler olabilir, genel anlamda destek veren, güç kazandıran bir konumdur. Dışa açılmalı, sosyal ilişkilerden daha fazla istifade edilmelidir. Bu dönemde bazılarınız tanışacağınız kişilerden fayda görebilir. Yalnız kalmak için uygun bir zaman değildir; tam tersine mümkün olduğunca sosyal çevrenize ve arkadaşlarınıza daha fazla zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Bazılarınız için ise gelecekle ilgili planlarınıza hiç ummadığınız destekler gelebilir. Güneşin bu alana geçtiği gün ise bu alanda Güneş tutulması gerçekleşecek “Yeniay “zamanı  ve etkileri 6 ay öncesi ve 6 ay sonrasını anlatıyor. Yeni başlangıçlar yapmak, girişimlerde bulunmak için iyi bir zamandır ama Merkür retrosu devam ettiği  için dikkatli olmak gerekiyor başlangıçlar ve girişimler yerine  aslında bu süreçte sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız, kariyerinizden gelen kazanımlar , hayalleriniz ve umutlarınızla ilgili kendinizi sorgulamanız ,planlar yapmanız daha iyi olabilir, Retro bittiğinde tüm bu konularla ilgili harekete geçer ve girişimlerde bulunursanız daha iyi olabilir.

23  HAZİRAN -29 KASIM NEPTÜN BALIK BURCUNDA GERİ HAREKETİNE BAŞLIYOR 7. EVİNİZDE BURADA MARS  DA VAR

Enerji ve efor ikili ilişkilere yönlenmiştir. Evlilik veya ortaklık gibi konularda hareketlilik görülebilir. İlişkilerde agresyon, rekabet, kavga, çekişme tetiklenebilir.  İlişkilerle ilgili aceleci ,riskli kararlar alınabilir. Kopuşlar yaşanabilir.Eğer Mars’ın kişisel haritalarınızda  olumlu açıları varsa ilişkilerde konuşulmamış şeyleri tüm açıklığı ile konuşmak açısından uygundur.  Dava açmak, rekabet etmek gereken durumlar için uygundur. Her koşulda bu dönemde ilişkiler enerji dolu ,heyecanlı ama yorucu olacaktır. Aynı zamanda  bu alanda  Neptün geri hareketini de  uzun bir süre yaşayacaksınız, manevi anlamda kendinizi  geliştirmek için ideal bir zamandır. Ayrıca  biraz önce bahsettiğimiz konularla ilgili   bize acı veren, gerçekleşmesi mümkün olmayan konularla yüzleşmemizi sağlar, tüm bu  konularda  gerçekleri  görebilir ilişkilerinizde süregelen gerçeklerle yüzleşebilir , çok uzun zamandır göremediğimiz  karanlık gerçekleri aydınlatıcı bir etki verebilir ve mantığınızı kullanarak  olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz

25 HAZİRAN VENÜS İLERİ HAREKETİNE BAŞLIYOR 10.EVİNİZDE

İş ve kariyeri, prestiji ve saygınlığı, geleceğe yönelik planları, hayatınızda etkin ve yönetici pozisyonunda bulunan kişilerle ilişkileri anlatan alanda Venüs artık ileri hareketine başlıyor. İş ve profesyonellikle ilgili konular açısından bu transit iyi değerlendirilebilirsiniz. Bu  süreçte   işinizle ilgili kişilerle iyi geçindiğiniz takdirde işleriniz kolaylaşacaktır. Üstlerinizle olumlu ilişkiler sağlayabilme açısından da avantajlı bir dönemdir. Yönetici pozisyonundaki kişilerden iyilik ve fayda görmeniz muhtemeldir. Bir süre için artistik konularla ilgilenebilir. Eğer işiniz  zaten sanatsal konularla ilgiliyse, o zaman bu transitin olumlu yönleri daha belirgin bir şekilde ortaya çıkacaktır. Artistik yaratıcılığını, yeteneklerini toplum önünde görünür hale getirebilir. Halkla ilişkiler açısından da bu transit olumludur. Bu transit sürecinde Venüs’ün  olumlu açıları varsa,  statünüzün yükselmesi, başarı elde etmeniz daha mümkündür. Etkin kadın figürlerinden de fayda görebilirsiniz.