• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2020

HAZİRAN 2020


HAZİRAN 2020

21 HAZİRAN’A KADAR GÜNEŞ İKİZLERDE 6.EVDE VENÜS BU EVDE GERİ HAREKETTE

İş hayatınızla ilgili sorunlar, iş arkadaşlarınızla, ekip arkadaşlarınızla, çalışanlarınızla veya size hizmet edenlerle ilişkilerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Sağlık konuları gündeminize gelirken eski bir sağlık problemi ile uğraşmak durumunda kalabilirsiniz. Sağlıkla ilgili konularda, doğru doktoru bulmak, doğru tedaviyi olmakla ilgili çözümlerde zorluklar yaşayabilirsiniz. Kariyer alanınızdaki ilişkilerinizde, partnerinizle veya çocuklarınızla olan ilişkilerinizde de sorunlar olabilir. Çalışma alanında istediğiniz performansı bulamayabilirsiniz çünkü bu alanda Venüs Retro olacak. Bu dönemde kendinizle , işle ilgili düşüncelerinizle ilgili konularda belki bir sorgulama , kendi değerinizi anlama söz konusu olabilir. Ebeveynlerinizin sağlık sorunları olabilir, bu dönemde kilo alabilirsiniz tatlıya ve yeme içmeye çok fazla düşebilirsiniz.  Venüs geri hareketi bu alanda sizinle çalışan kişilerle aranızda güvensizlik olabilir, birikmiş işlerinizi bu dönemde tamamlayabilirsiniz, geçmişten gelen bir sevgili olabilir bu kişiyi hayatınıza almazsanız daha iyi olabilir.

5 HAZİRAN YAY BURCUNDA 15 DERCEDE GÜNEY AY DÜĞÜMLÜ AY TUTULMASI DOLUNAY 12.EVDE

 Biliyorsunuz Ay düğümleri  Mayıs ayının 5. de burç değiştirip  Yay ve İkizler aksına geçmişti ve 5 Haziran’ da bu aksta  ilk Ay tutulması yani  bir Dolunay yaşayacağız etkisi 6 ay öncesi ve 6 ay sonrası kadar sürer. Bu Dolunay’a Neptün / Mars kavuşumunun gergin açıları eşlik edecek Dolunay ilişkileri ve duygusallığı da anlattığı için ilişkilerle ilgili zorluklar, yanılgılar, aldanmalar, duygusal  bitişler ve yıpranmalar  olabilir. Sizler bu tutulmayı 12.evinizde yaşayacaksınız kontrol dışı bir alanda ,sağlık, takıntılar, korkular, gizli düşmanlıklar bilinçaltı zihninizin alanında; geçmişiniz, hatıralarınız, kalıplarınız, inançlarınızı etkileyecek. Zihinsel anlamda  çok yorulmuş olabilirsiniz, iş hayatınız veya kariyerinizle ilgili tatsızlıklar olabilir. Bu yüzden bu Dolunay  terapi, meditasyon, yoga gibi çalışmalar  yapmak için , sizi geride tutan şeyleri uyandırmak için, duygusal pillerinizi şarj etmek için mükemmel bir süreç olabilir. Bazılarınızın bu süreçte rüyaları çok canlı  olabilir, rüyalarınızı yazmak için başucunuzda bir defter bulundurmakta fayda vardır. Koşullar, yalnız kalmaya  çok fazla  ihtiyaç duyduğunuzu anlatabilir. İşinizle ve rutinlerinizle derinlemesine  meşguldünüz, yaşamınızı  dengeleme zamanı , içinizdeki derinliklerden kaynaklanan sorunlar ,gizli veya özel bir konu, bir sağlık sorunu  veya bir iş projesi doruğa ulaşabilir aynı zamanda bazılarınız işi bırakabilir, bazılarınızın iş arkadaşları değişebilir. Ruhen ve bedenen yorulacağınız bir ay olabilir, meditatif çalışmaları size iyi gelecektir, yani  içsel dünyanızı güçlendirici çalışmalar size iyi gelecektir.

18 HAZİRAN MERKÜR YENGEÇ BURCUNDA 7.EVİNİZDE GERİ HAREKETİNE BAŞLIYOR VE 13 TEMMUZ’A KADAR DEVAM EDECEK

Merkür geri hareketi, evlilik ya da iş ortağı olsun,  şartların yeniden müzakere edilmesini gerektirebilir. İlişkilerinizde  “Konuşulmamış” olarak kalan konular muhtemelen bu geçiş sırasında ortaya çıkabilir ve belki de ilişkilerdeki yolunuzu temizlemeniz için bu gereklidir. Aynı zamanda  fikir farklılıklarıyla sizi bir araya getirmeye yardımcı olabilir. Bu geçiş sona erdiğinde, her iki taraf da  birbirini çok daha iyi anladığını hissedebilir. Geleneksel olarak, Merkür geri hareketinde  evlenme veya bir düğün tarihi ayarlama önerilmemektedir. Bir sözleşme imzalamanız gerekiyorsa, en ufak detayları o küçük yazıları okuyun! Mümkünse, Merkür düz harekete geçene kadar erteleyin.

21 HAZİRAN GÜNEŞ YENGEÇ BURCUNA SİZLERİN 7.EVİNİZE GEÇİYOR

21 Haziran’dan sonra ikili ilişkiler hareketlenmeye, dikkat çekmeye ve önem kazanmaya başlar. Bazılarınızın, tanınmış, önemli, insanların dikkatini çeken kişiler hayatına girebilir. Kişisel haritalarınızda Güneş’in diğer gezegenlere uyumlu ya da uyumsuz olmasına bağlı olarak hayatınıza giren bu  kişiler destekçi veya tersine köstekçi olabilirler.  kişisel haritalarınızda  uyumlu açılar ağırlıkta ise, başkalarıyla birlikte hareket etmekten avantaj sağlar, güç elde eder. Önemli iş bağlantıları gerçekleştirebilir. Her koşulda bu transit süresince ikili ilişkilerde taktik ve strateji geliştirmek, bilinçli davranmak, paslaşmaya açık olmak kazandıracaktır. Bu transit aynı zamanda bazılarınız hayatınızı bire bir paylaştığınız, sizin için önem taşıyan kişilerin ihtiyaçlarına da eğilmek, destek vermek durumunda kalabilirsiniz. Diğer kişilerle etkileşmek, tavsiye ve yardım alma, ya da onlara yardımcı olma zamanlarıdır. İşle ilgili konularda, deneyimli kişilere danışılabilir fakat bu alanda geri harekette olan Merkür’ü de unutmamak gerekir mümkünse bu Retro sürecinde ikili ilişkilerde, ortaklıklarda dikkatli olmak ,yanlış kararlar almamaya özen göstermek , iletişimimize  daha da, dikkat etmek gerekiyor  

21 HAZİRAN YENGEÇ BURCUNUN 0 DERECESİNDE SİZLERİN 7. EVİNİZDE HALKALI GÜNEŞ TUTULMASI OLACAK

Güneş tutulmaları Yeniay ile oluyor ve Kuzey Ay düğümü tarafında olduğu için daha rahat bir durumdur ,bu tutulmadan  0 dereceye yakın gezegenleriniz varsa daha çok etkileneceksiniz. İlişkilerinizde krizler yaşayabilir ve bunun sonucunda belki bazılarınız daha iyi bir ilişkiye başlayabilir. Her türlü ilişkilerinizde eş ,ortaklık konuları vurgulanacak etkisi 6 ay öncesi ve 6 ay sonrası deam edecek. Müzakereler ve diplomasi bu dönemde vurgulanır, çünkü yeni ilişkilere başlamak veya mevcut olanları yeniden tanımlamak için uygun bir zamandır. Paylaşma ve ortaklık sorunları ön plana çıkmaktadır. Karşılıklı destekleyici ilişkiler üzerinde çalışmak veya üzerinde düşünmek için çözüm bu zamanda iyi bir fikirdir. Kendinizi ortakların desteğinden yoksun hissedebilirsiniz, yaşamın  ilişkiler  alanında kendinizi geliştirmeye çalışmak için iyi bir zaman olabilir.. Bir çok Oğlak bu süreçte evlilik veya ortaklık konularını sonlandırabilir. Bazı Oğlaklar uzun süredir olan ilişkilerini evlilikle taçlandırabilir, ilişkileri olmayan Oğlaklar evlenebileceği kişiyi bulabilir , evli olanlar çocuk sahibi olmaya karar verebilir. Fakat Merkür Retro hareketini unutmamak gerekir

23  HAZİRAN -29 KASIM NEPTÜN BALIK BURCUNDA GERİ HAREKETİNE BAŞLIYOR  3.EVİNİZDE BURADA MARS  DA VAR

13 Mayıs’tan beri Mars yakın çevre, kardeşler, akrabalar   ile ilgili  alanınızda yani 3.evinizde  yakın çevre ilişkilerde hareketlenme ve  aynı zamanda  ilişkilerde gerginlikler yaşattı sizlere sevgili Oğlaklar Yeni şeyler öğrenme amacıyla aynı anda pek çok şeye ilgi gösterdiniz belki bazılarınız fikirlerinizi güçlü bir şekilde ortaya koyma arzusu yaşadınız ve bu alanda Neptün de var bu yüzden 3.ev konuları ile ilgili yani yakın çevre ilişkileri, eğitim, kısa yolculuklar, ticaret, okumak , yazmak  gibi konularda harekete geçmek için gereken eforunuz ve enerjiniz zaman zaman  düşürebilir bu konularla ilgili  kararlı olmak ya da dayanıklı olmak gereken zamanlarda pasif ya da atıl bırakan etkileriyle başa çıkmak zor olabilir. Mars’ın bu alanda ve Balık burcunda olması fiziksel enerjinizi düşürebilir, hatta bir müddet için tembelleştirebilir de. Ayrıca bağışıklık sistemini zayıflatabilir; buna bağlı olarak alerjik sorunlara yol açabilir. Dikkatsizlikten, dalgınlıktan kaynaklanan kazalar, sakarlıklar görülebilir. Kendine güven eksikliği, tatminsizlik,  korku ve endişeler yaratabilir, kendinizi yönlendirmekte sorunlar görülebilir. Yakın çevre ,kardeşler, akrabalar, ticari faaliyetler, eğitim konuları ile ilgili yanılgılar, yanlış yönlendirilmeler, aldanmalar,  söz konusu olabilir fakat Neptün bu alanda iken yazı yazanlar için yaratıcı bir etki verebilir.  
 
25 HAZİRAN VENÜS İLERİ HAREKETİNE BAŞLIYOR  6.EVİNİZDE

Bu dönemde bazılarınız astlarıyla veya genel anlamda kendisine hizmet eden kişilerden yana fayda sağlayabilir. İş ilişkileri iyi olacağı için başarı daha kolay olacaktır. Ortamda huzuru sağlamak, işle ilgili sorunlarda uzlaşma sağlamak mümkündür. Bazılarınız  iş değiştirmiş ise yeni iş yerine kolaylıkla adapte olunabilir. Sağlık açısından kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz fakat tatlı ve kilo yapıcı yiyeceklerden uzak durmak gerekir. Tembelleşmeye yatkın bir dönemdir. Bazılarınız sportif ya da sanatsal konulardaki yeteneklerinizi ortaya koyabileceğiniz iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Bazılarınız için çocuklarınızın sağlığı öncelikli konulardan biri olabilir, kimileriniz çocuklara hizmet eden alanlarda çalışabilir, başarılı olabilirsiniz. Bazılarınız, keyifli işler ya da sportif aktiviteler yapabilir. Sanatsal yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz hobileriniz olabilir bu dönemde.