• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2020

HAZİRAN 2020


HAZİRAN 2020

5 HAZİRAN PARÇALI AY TUTULMASI YAY f BURCUNDA

Gökyüzünde 5 Haziran’da Yay burcunun 15 derecesinde  Güney Ay Düğümlü kadersel temalar yaşayacağımız duygusal anlamda etkileneceğimiz Parçalı bir Dolunay“Ay tutulması “oluşacak .` İkizler ve f Yay aksında oluşacak ilk tutulma olacak. Bu aks iletişim , bilgi, donanım  aksıdır. Ateş elementinden değişken bir burç olan Yay büyük resmi gösteren hedefler, yabancı kültürler, online eğitimler, akademik eğitim, yargı konuları, dini kurumlar ve inançlarla bağlantılı  temalar, yurt dışı, hava yolları , yurtdışı ticaretleri, hukuksal konular, hayat felsefesi , turizm ve seyahatleri anlatıyor. Tutulmanın Güney Ay düğümü tarafında olması hayatımızda tamamlanması, bitmesi gereken , geçmişte bırakılması gereken  konuları, bizi daraltan engelleri ve zorlayan koşulları anlatıyor. Geçmişten gelen bazı kalıpların bittiğini ve tamamlandığını ve değişim için sıkıntılı bir süreçte olacağımızı bazı alışkanlıklarımızdan kurtulmak ve şifalanma zamanını  anlatıyor ve bize yansıyan zorlukları da vurguluyor. Önyargılı olduğumuz fikirlere, içselleştirdiğimiz konulara daha esnek bakmamız gerektiğini de vurguluyor olacak.

Tutulmanın yöneticisi Jüpiter Oğlak burcunda ve Plüton ile kavuşuyor, Plüton krizlerle gelen değişim ve dönüşüm temalarının güçlü olduğunu anlatıyor. Sistem ve düzenin yapıların kökten değiştiğini ve bizlerin de bu yenilenen sisteme “Yeni Normal Hayat ”a  alışmanın  sıkıntılarını çekeceğimizi anlatıyor.  
An haritasında 9°Oğlak burcu yükseliyor. Güneş ve Venüs ise an haritasının 6.evinde kavuşuyorlar, bu tutulma, Güneş ve Venüs arasındaki alt kavuşum zamanında meydana geldiği için  memnuniyetsizlik veya hoşnutsuzluk söz konusu olabilir. Güneş ve Ay, karşıtlığı Mars ve Neptün kavuşumunun Dolunay’a karesi ile duygularımızın  önemini ve  güçlerini görüp hissedeceğiz, yeni yönlere giden yolu açacağız, egoyu yükselten ve sevilmediğinizi düşündüğünüz  ve Ay ile karşıt , Balık burcundaki Neptün Mars kavuşumu  tutulmaya kare açı yapıyor ilişkilerde  özellikle de aşk ilişkilerinde huzursuzluk, gerginlik, belirsizlikler, aldanmalar , aldatılmalar, kararsızlık, belirsizlikler söz konusu olabilir. Mars ve Neptün su  elementi olan Balık burcunda kavuştuğu için  deniz kazalarını, sel felaketlerini, su ile ilgili durumları, boğulmaları, duygusal patlamaları , bulaşıcı hastalıkları da anlatıyor  sağlık konularına dikkat etmek gerekiyor ve salgın hastalık artışını anlatıyor olabilir  bu açıdan bu tutulma biraz sıkıntılı görünüyor mümkün olduğunca dikkatli olmak gerekiyor .

Bu süreç bizi kişisel doyumdan, özellikle de iletişim merkezli olan  tutumlarımız, ifadelerimiz, jestlerimiz, çalışmalarımız ve hareketliliğimiz etrafında dönen geçmiş kalıpları temizlemek için çalışma zamanıdır. Bu alanlarda daha fazla iş olacak, ancak şimdilik problemler, özellikle de eksiklikler veya kusurlar konusunda daha büyük bir farkındalık yaşıyoruz.

KOÇ
Akademik çalışmalar, medya çalışmaları, uzak yolculuklar söz konusu olabilir. Bilinçaltı temizliği söz konusu olabilir ve spor yapmanızda fayda vardır.
BOĞA
Borçları ödemek ve gelir kaynaklarını gözden geçirme zamanı, ekstra harcamalarınızı düzene sokmanız gerekebilir. Arkadaşlarla ilişkilere dikkat.
İKİZLER
Evlilik, eş ,ortaklık ilişkilerinizi yeniden gözden geçirme zamanı, sevgiyi sorgulama zamanı, kariyer ile ilgili hedeflerinize dikkat etmeli, sanatsal konulara yoğunlaşmak iyi gelebilir.
 YENGEÇ
Sağlığınıza dikkat, iş hayatınızla ilgili net kararlar vermeniz gerekebilir ama takıntılarınıza dikkat, medya yazışmalarınıza dikkat, yolculuklara dikkat.
ASLAN
Hayattan keyif alma, çocuklar, aşk hayatınızla ilgili konuları, extra gelir kaynaklarınızı gözden geçireceğiniz, sosyal çevrenizi ve arkadaşlarınızla ilgili konularda sorgulama yapacağınız bir süreç.
 BAŞAK
Kariyer konusunda otorite figürlerine dikkat, aldanmalar, hayal kırıklıkları olabilir, ev ve ailevi konularla ilgili net kararlar alacağınız bir dönem.
TERAZİ
İş hayatınızla ilgili hırslarınızı ve uğraşlarınızın sonucunu alamayabilirsiniz, beklentilerinizi biraz düşürme zamanı. Sağlıkla ilgili konulara özellikle gıda zehirlenmelerine dikkat.
AKREP
Mali konular, bütçe ayarlamaları konusunda vurgu var, ortaklıklardan , eşten gelen kazanımlarla ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz, daha az para harcamaya özen göstermeniz gerekebilir. Aşk hayatınıza dikkat.
YAY
Duygularınızı ve öfkenizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz, aile ve yakınlarla olan ilişkilerinizde duygusal patlamalar söz konusu olabilir .Enerjinizi spora yönlendirirseniz daha iyi olur.
OĞLAK
İş ve sağlık alanında , kardeşler, yakın akrabalarla ilgili konularda ilişkilerinizi sorgulayacağınız zamanlar.  Sevilmediğinizi hissedebilir bu da sağlık konularını tetikleyebilir.
KOVA
Sosyal çevre ve arkadaşlıklarla ilgili konular , hayat amacınız için uğraşmak söz konusu olabilir, bu dönemde bazı arkadaşlıklarınız bitebilir. Bu süreçte fazla veya yanlış harcamalar yapabilirsiniz.
BALIK
Kariyerinizle ilgili bitişler veya tamamlanmalar yaşayabilirsiniz, evle ilgili konularda vurgu söz konusu olabilir, evde tadilat söz konusu olabilir.