• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2020

HAZİRAN 2020


HAZİRAN 2020

 8 HAZİRAN 2020 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN ESAJINZI VAR
Günaydınlar, yeni haftanın ilk gününe Ay Oğlak enerjisi ile başlıyoruz. İş konuları, anlaşmalar için uygun zamanlar ayrıca emlak işleri, toprak ,mal-mülk konularında herhangi bir işiniz varsa çözmek için iyi zamanlardır. Bu süreçte; kemik, kas, tırnak cilt ile ilgili problemler görülebilir. Günün diğer mesajlarına bakacak  olursak;
09:37- 13:13 Oğlak burcundaki Ay ve Balık burcundaki  Neptün   uyumlu enerjiler içinde olacak bu süreçte yaptığınız işlerde, ev ve çalışma hayatınızda Neptün gezegeninin hayal gücü zenginliğini ,sezgilerini ve  yaratıcı  gücünü tasarım , projeler üretmek, şiir, roman ,resim, müzik, sinema konuları ile  yaratıcı çalışmalar yapmak   için kullanabilirsiniz.
16:12-19:49 Oğlak burcundaki sevgili kraliçemiz Ay bu kez kendisi ile aynı burçta olan güçlü karizmatik Plüton ile birkaç saatliğine kavuşacak bu etki ile çalışma  hayatımızda kariyerimiz ile ilgili gelişmeler olabilir. Hayatımızdaki güçlü kişiler sayesinde özel yaşamımızla  veya iş hayatımızda daha fazla sorumluluklar alabileceğimiz bir süreç olabilir. Duygularımız çok güçlü ve derin derin araştırmalar yapmaya yönelik bir süreç olduğu için bu saatleri tez hazırlayanlar, projeleri için araştırma yapanlar daha nitelikli kullanabilirler.
19:17-21:05  Ay ve  bolluk bereket şans gezegeni Jüpiter bu saatler arası kavuşacaklar ve kendimizi daha iyimser, şanslı ve keyifli hissedeceğiz sanki bu saatler içinde her şey daha yolundaymış gibi hissedebilir, çevremizdeki kişilere ve hatta kendimize  karşı daha toleranslı olabiliriz. Ayrıca  başkalarını  daha iyi anlar ve  güçlü duygu alışverişi yapabilirsiniz. Bir diğer yandan da düşünceler yaşamın anlam ve derinliği üzerine kayar. Manevi veya hissedişe bağlı konulara ilgi artar. Akıl mantık yerine sezgilere ve altıncı hisse kulak verilebilir.
21:05 -03:33 arası Jüpiter ile yapılan açını ardından Ay boşluğa girecek bir süre dinlenmek için boşlukta olacak. Haftaya iyi başlangıçlar yapmak için iyi bir gündeyiz enerjiler gayet iyi hepimiz için iyi bir gün olsun,sevgiler.