• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2020

HAZİRAN 2020


HAZİRAN 2020

10 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Kova burcu teması ile günümüz başlıyor, sosyalleşmek isteyeceğimiz, bilimsel ve teknik konulara karşı daha çok ilgi duyacağımız bir gündeyiz. Günün diğer mesajlarına bakacak  olursak;
11:19 Güneş Neptün karesi harekete geçmeye başlıyor etkisi birkaç gün sürecek ve bu kare 13 Haziran’ da kesinleşecek ve etkisi daha sonra azalarak bitecek. Güneş  Neptün  gergin enerjisi canlılığımız  üzerine zayıflatıcı bir etki verebilir , bu da pek çok konuda, özellikle de sıkı çalışma konusunda motivasyon  düşüklüğü yaratabilir. . Bu etki  kafa karışıklığına ve hayal kırıklığına da neden olabilir. Bu transitin aldatıcı etkilerine karşı koymak için tüm işlerinizde çok dikkatli  olmanız gerekir. Bu süreç  ticari işler veya müzakereler gibi yüksek stresli , rekabetçi şeyler için  uygun zaman değildir.  Hipokondri ( Hipokondri, kişilerin ciddi bir hastalığa yakalanma durumunda aşırı endişe duyması durumudur. Bu durum halk arasında hastalık hastası olarak adlandırılmaktadır. Bu kişiler genellikle hastalığı olmadığı halde hastalığı olduğunu düşünmektedir.) başa çıkmak zorunda kalabileceğiniz bir durum olabilir.  dönemde canlılığınız zayıflayacağı ve bağışıklık sisteminizin de azalacağı için  enfeksiyonlara yatkınlık artabilir, eğer acil değilse tıbbi testler veya operasyonlar için iyi bir zaman değildir çünkü rahatsızlığa sebep olan sorunları teşhis etmek zor olabilir veya yanlış teşhis konulabilir  farkında olalım.  Kişisel ilişkiler de sahtekârlığa ve aldanmaya maruz kalabiliriz dikkatli olalım, bu dönemde kimseye sırlarınız vermeyin herkesin kulağına gidebilir..
Ancak, yaratıcılığınız ve hayal gücünüz sanat, müzik, dans ve drama için iyi bir zaman yapar. Eğlence, hayır işleri ve sosyal nedenlerle mücadele bu eterik enerjiyi güvenli bir şekilde kullanmanın mükemmel yoludur.
15:31-17:34 Ay ve Güneş arasındaki uyumlu enerji ile duygu ve düşüncelerimiz uyum içinde olacağından kendimizi rahatlıkla ifade edeceğimiz, karşı cinsle olan ilişkilerimizde de daha rahat bir akış içinde olacağımız zamanlar.
17:34 Ay boşluğa giriyor bu saatten sonra önemli girişimlerde bulunmak  ve başlangıçlar yapmak için uygun değildir en güzeli yarım kalan işlerinizi tamamlamak ya da meditatif çalışmalarda bulunmak , sevgiler.