• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2020

HAZİRAN 2020


HAZİRAN 2020

11 HAZİRAN 2020 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Güne Ay Kova burcunda boşlukta başlıyoruz bu enerji ile tamamlayamadığınız işlerinizi bitirmek için ideal zamanlardır ama herhangi bir girişim için uygun değildir ay boşlukta iken herhangi bir mülk alınmaz, yeni bir başvuru yapılmaz sonuçsuz kalabilir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
08:54-12:47 arası Ay Kuzey Ay düğümü ile  olumlu bir enerji içinde olacak, başkaları ile kuracağınız işbirlikleri, uzun vadede büyümenize yardımcı olmaya yol açabilecek  fırsatları karşınıza çıkabilir. Geçmiş, şimdiki ve gelecekteki potansiyellerin farkına varma olasılığı ve hangi yolu seçeceğinizi düşünme zamanı olabilir. Anneniz veya  hayatınızdaki anne gibi olan figürlerle ilişkiniz vurgulanabilir. 
12:31 Ay Balık burcuna geçiş yapıyor, duygusal ,sevgi dolu ve naif olabiliriz. Sezgilerimizin de arttığı günlerdir bu yüzden yaratıcı çalışmalar ortaya çıkarabiliriz. Fakat Ay Balık günlerinde biraz dalgın olabiliriz bu yüzden hesap kitap işleri ve önemli görüşmeler, anlaşmalar için uygun zamanlar değildir.
12:37 Güneş Neptün karesi etkisini göstermeye devam ediyor dünkü yazımızda detaylı belirtmiştik bu etkiyi tekrar okuyabilirsiniz.
13:49 Venüs Kiron arasındaki uyumlu enerjiler ile ilişkilerimizde birbirimizden bir şeyler öğrenmeye açık zamanlar , sözlerimizdeki ve  ilişkilerimizdeki etkileşimlerimizde ince ,iyileştirici  bir güç var farkında olalım. İyi bir gün olması dileği ile sevgiler.