• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2020

HAZİRAN 2020


HAZİRAN 2020

13 HAZİRAN 2020 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar hafta sonuna Ay Balık enerjisi ile başlıyoruz. Günün diğer mesajlarına bakarsak;
O0:00 da başlayacak ve 17:12 ‘te kesinleşecek Mars ve Neptün kavuşumu etkisi  +/- 7 gün  devam edecek. Bu geçiş , romantik, şehvetli veya paranoyak ve sanrılı hissetmenizi sağlayabilir. Bu garip enerjiyi nasıl ele alacağınız, Neptün'ün kişisel haritalarınızda  nasıl konumlandığı ile ilgilidir. Çok hassassanız  önlem almanız gerekir. Eğer kendinize güveniyorsanız  bu manevi yolculuğun tadını çıkarmalısınız. Hayallerinizi ve ruhsal hedeflerinizi kovalamak için daha fazla enerji  ve coşku söz konusu olabilir. Enerjinizi hayır kurumları veya insan hakları çalışmaları gibi önem verdiğiniz şeylere yönlendirebilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken olumsuzluklar arasında ortakları aşırı idealleştirme ve kendinizi aldatmaya ve skandala açık bırakma eğilimi vardır. İnsanlar cömertliğinizi bir zayıflık olarak görürler ve bilinçaltında manevi vampirleri çekebilirsiniz. Bu süreçte sezgiler artar ruhsal ve bedensel olarak daha fazla etkileneceğiniz , kırılgan olan zamanlar ayrıca aldatıcı durumlarla karşılaşmak söz konusu olabilir. Sanatçılar açısından daha ilham verici bir kavuşumdur, şarkı sözü yazmak ,resim yapmak, şiir ya da roman yazmak, film izlemek, senaryo yazmak için hayallerinizi tetikleyen bu enerji ile yaratıcı çalışmalar yapmak çok iyi sonuçlar verebilir.
Vücudunuz zehirlenmelere , ilaçlara, alkole ,enfeksiyonlara ve alerjiye  karşı daha hassastır.
07:13-11:34 Ay Güneş karesi ile hayatınızdaki erkek otorite figürleri ve karı cinsle  ile tartışmalar, gerginlikler, stresli durumlar olabilir. Bu süreçte tartışmaya girmemeye özen gösterirseniz çok akılcı bir davranış sergilemiş olursunuz. Sulara ve sularla ilgili durumlara dilkkat!
10:55-14:56 Ay Jüpiter ve  Plüton ile uyumlu enerjiler içinde olacak eğer önemli işleriniz varsa bu saatler arasında halledebilirsiniz.
15:44 Ay boşlukta olacağından bu saatten önce yapmak istediğiniz önemli işlerinizi halledebilirsiniz. Bu saatten sonrasını ise dinlenerek, meditasyon, manevi anlamda sizi rahatlatacak çalışmalar yapabilir ya da yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.