• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2020

HAZİRAN 2020


HAZİRAN 2020

15 HAZİRAN 2020 PAZARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Koç enerjisi ile yeni bir haftaya başlıyoruz; hevesli, girişime açık , risk almaya hazır bir gündeyiz. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
03:03-10:07 Ay ve Merkür arasındaki gergin açılar ile duygu ve düşüncelerimizde denge ve uyum olmayacağı için yapacağımız görüşmeler ve girişimlerde sıkıntılar olabilir.İlişkilerde kritik saatlere işarettir. Hisler ve duygular mantığın esiri olacağından konuşmalar sert olur. Probleminiz olan kişiyle bu saatlerde konuşursanız işler daha da ters gidebilir. Aynı şekilde sizinle sorunu olan kişiler de kırıcı bir dille karşınıza çıkabilirler. Bu saatlerde duygusal ve fiziksel rahatlama yapmak ve olayları akışına bırakarak, söz ve davranışların üzerinde fazla durmamağa çalışmak en iyisidir.
23:20 Ay Plüton gergin açısı ile gece saatlerine dikkat duygusal patlamalara açık zamanlardır. Duygular sert bir biçimde start alabilir. Zaten duygusallığınız ile başınız dertte ise sizin için iyi olmayacak ani çıkışlar yapmanız çok mümkündür. Duygusal güç mücadelesine girebilir, istemediğiniz şeyleri yapmak zorunda bırakılıyormuş gibi düşünerek, karşınızdaki kişiyi yok yere sinirlendirebilir ve onun tepkisiyle karşılaşabilirsiniz. Kimileriniz kendi içinize uzanıp, neler istediğinize bir bakabilirsiniz, sizin için duygusal analiz zamanı olabilir, sevgiler.