• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2020

HAZİRAN 2020


HAZİRAN 2020

16 HAZİRAN 2020 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar , Ay Koç burcunda en son açısını Jüpiter ile yaptıktan sonra  03:49’ da boşluğa girecek .Ay Oğlak burcundaki Jüpiter ile yaptığı son açısında ailevi konularla ilgili beklentilerimizde abartılar verebilir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
12:35 Ay Boğa burcundaki 2.5 günlük seyahatine başlayacak. Bu saatten önce Ay boşlukta olacağı için önemli girişimleriniz için harekete geçmemekte fayda vardır , belirsiz bir enerji söz konusu olduğu için yapılan işler sonuçsuz kalabilir en iyisi yarım kalan işlerinizi tamamlamaktır.
Ay Boğa burcunda yüceldiği yerdedir güzel enerjiler verir, konforumuza öncelik vermek , insanlarla yakın temas kurmak  da önem kazanır. Kendimizin olduğu kadar sevdiklerimizin de rahatı ve huzuru için  gayret göstereceğimiz zamanlar. Ay Boğa’nın , doğal güdüsü, sevdiklerini  korumak, bedensel ve duygusal ihtiyaçlarını önemsemektir. Bugünlerde bahçe işleriyle uğraşabilir , doğayla  vakit geçirmek size huzur verebilir. Tasarım,  kozmetik ,estetik ve gıda ile  ilgili işler yapanlar ve sanatsal çalışmalar yapanlarınız varsa bugünlerde maddi beklentilerine olumlu geri dönüş alabilirler. Ay, Boğa burcundayken tatlı  ve kalorili yiyecekler yemeğe meyilli olacağımızdan kilo alabiliriz bayanlar dikkat!
12:28-16:28 arasında Ay ve Satürn arasındaki gergin enerjiler duygularımızda kısıtlanmalara sebep olabilir. Günlük rutin işlerimizde ve çalışma hayatımızda duygularımızı ifade etmek zorlaşabilir bu da yapacağımız işlerde bize sıkıntılar ve engeller getirebilir. Maddi konularda istikrar ve güven arayışında olabiliriz. Hepimiz için keyifli bir gün olması dileği ile,sevgiler.