• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2020

HAZİRAN 2020


HAZİRAN 2020

17 HAZİRAN 2020 ÇARŞAMBA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar güne keyifli Ay Boğa enerjileri ile başlıyoruz. Beş duyumuzun algıladığı her şeyden keyif alacağımız bir süreçte olacağız, yeme içmeye dikkat kilo aldıran yiyeceklerden uzak duralım canlar Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
05:15-09:15 arasında Ay ve Uranüs kavuşumu var duygusal dalgalanmalara, beklenmedik duygusal çıkışlara, istem dışı davranışlara sebep olabilir. Ailevi temalarda, geçmişle ilişkili konularda beklenmedik biçimde ortaya çıkıveren durumlar, anne veya eşle ilgili hızlı gelişmeler söz konusu olabilir.
13:26 da başlayacak ve etkisi birkaç gün sürecek Mars’ın   Plüton ve Jüpiter’e  uyumlu enerjileri dayanıklılık ve dinçlik, güç kullanma kapasitesinde  destek ve yaptırım gücümüzü artabilir. Büyük çaba gerektiren işlerin üstesinden kolaylıkla gelebilir, ilerlemek adına önemli şanslar yakalayabiliriz. Girişim cesareti ve enerjisi yüksektir ve başarıya götürür. Çalışma gücü ve dayanıklılık da arttığından, her zamankinden fazla iş üretebiliriz. İş ve çalışma hayatı ile ilgili konularda işi başlatabilme yeteneği, öncülüğü, girişimciliği, cesaret ve mücadele gücünü ön plana çıkaran bir enerji olduğu için , girişeceğiniz  işlerde hızlı ve önemli gelişmeler kaydetmek mümkündür. Sağlıkla ilgili konularda da olumlu etkiler söz konusudur.
16:03-20:02 Ay ve Merkür uyumlu enerjileri ile duygular ve mantık arasında dengeli uyumlu bir akış olduğu için  her türlü konularda önemli konuşmalar, yazışmalar,  ticari işler için uygun zamanlardır .Değerlendirmenizde fayda vardır arkadaşlar, sevgiler.