• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2020

HAZİRAN 2020


HAZİRAN 2020

MERKÜR GERİ HAREKETİNDE  SURVIVAL REHBERİNİZ
“Korkunç Merkür geri dönüşü bir kez daha başlamak üzere” Bu cümleyi her Merkür Retro hareketinde duyuyoruz ,birçoğumuzdan korkmasına rağmen, Merkür retrosu  kozmosumuzun doğal bir parçasıdır ve bize çeşitli sıkıntılar getirdiği gibi güzel  hediyeler de  getirir. Her yıl 3 kez meydana gelen ve 3 hafta kadar süren Merkür retrosu  zamanlarını  akıllıca nasıl kullanacağımızı öğrenirsek, tüm yıl boyunca yeniden düzenleme ve içsel  büyüme için fırsatlar yaratabiliriz.Her olumsuzluğun olumlu bir yanı da olmalı diyenlerdeniz o yüzden işte Retro survival  rehberi.
KONUŞMADAN ÖNCE DÜŞÜNÜN
Merkür Retro dönemi boyunca konuşmadan önce duraklayın,  birkaç derin nefes alın ve düşüncelerinizi toparlayın eğer  iş ortağınızla  iletişim kuruyorsanız, her ikinize de düşünme zamanı vermek için konuşma boyunca duraklamalar yapın. Düşüncelerinizi açıkça iletmenin zor olabileceğine  kendinize ve başkalarına karşı saygı gösterin.
 DİĞERLERİ İLE KONUŞMAK 
Bir kez konuşmaya başlayıp  kelimelerin akmasına izin verdikten sonra, Merkür retro konuşmanızı etkileyebilir özellikle bir toplantı yapıyorsanız , durun ve nefes alın, kendinizi biraz yavaşlatmak için zaman verin. Herkesin görüldüğünü ve saygı duyulduğunu hissettiği dengeli bir konuşma ortamı oluşturun.
DOĞAYA BAĞLAN
Merkür geri dönüşü sırasında, özellikle teknolojik sistemler, işlerin aksamasına sebep olur . Web siteniz çökerse veya e-postanız kilitlenirse sinirlenmeyin . Yürüyüşe çıkın ya da sevdiğiniz bir şeye yönelin, kendinize her şeyin dijital olmadığını hatırlatın ve bazen gerçekten önemli olan şeyin, kendimizle bağlantı kurmak için elektronik ortamdan ayrılıp  mola vermemiz olduğunu hatırlayın. Doğa ile iletişim kurmak için bu zamanı kullanın ve böylelikle kendinizi insan yapımı olan elektronik aletlerle ile başa çıkmak için daha donanmış hissedebilirsiniz.
DETAYLARI OKUYUN
Merkür  retroda sözleşme imzalayabilirsiniz - AMA onları iki kez, belki de üç kez iyice okumak gerekir!  Merkür  retro özellikle hukuk departmanında ayrıntıları kaçırmamıza yardımcı olma alışkanlığına sahiptir. Gözlerimiz ve aklımız kelimeler üzerinde çok hızlı hareket eder  ve anlamını kavramak  için kendimize yeterince zaman vermemiz gerekir. Yine nefes alın ve duraklayın. Yazıları yavaşça okuyun, onlarla zaman ayırın. Kalem elinizde iken  ne imzaladığınızı tamamen anlayın. Şartlardan memnun değilseniz, Merkür  retrosunun  sözleşmeyi bozmasına  ve yeniden başlamasına izin verin. Uzun vadede bu sizin  için daha iyi olacaktır.
PLANLARI ONAYLA
Sözleşmeler gibi, bu süre zarfında ayrıntıları kaçırmaya daha yatkınız, geçiş sürelerine, kaçırılan uçaklara veya unutulmuş tarihlere yol açan bir Retro ile karşı karşıyayız. Önümüzdeki üç hafta boyunca, tüm toplantı zamanlarını ve seyahat düzenlemelerini iki kez kontrol edin. Yüzde bin emin olsanız bile, doğru zamanınız olduğundan emin olun. Aynı şekilde, toplantıya geç gelenlere veya öğle yemeğinize geç kalanlara  anlayış gösterin . Zaman zor ve Merkür retroda  çalışmak daha da zorlaşıyor.
KENDİNİZLE ZAMAN GEÇİRİN
Merkür retrosunun  harika bir yan etkisi, kendinizle konuşma yeteneğinizin artmasıdır. Retro zamanları  enerji içe doğru döner. Merkür ile iletişimimiz dışa doğru değil, içe doğru akmaya başlar. Bu kalbimize, sezgilerimize ve iç pusulamıza daha derin erişim sağlar. Günlük tutmak  ve zihninizin iç işleyişini keşfetmek için zaman harcayın. Şükranlarınızı ve gününüzün onaylarını listelemeye çalışın. Bu netlik, gününüzü hızlandırmanıza ve bazı Merkür Retro  tuzaklarından  kaçınmanıza yardımcı olacaktır.
GELİŞMEYE AÇIK OLUN
Merkür  retrosu  hayatınızdaki  bir şeyi  mahvederse  iyi bir şey olarak düşünün. Enerjiler mükemmel bir şekilde hizalandıysa, Merkür onları etkileyemez. Bunu sıfırdan yeniden inşa etmek için bir fırsat olarak görün. Bu sonraki versiyon daha iyi bir temele sahip olacak  demektir diye algılayın.
BAHAR TEMİZLİĞİ
içinde bulunduğumuz mevsim ne olursa olsun “bahar temizliği” yapın. Yeniden değerlendirme  yeteneklerimiz Merkür retrosu  sırasında arttığından, dolaplarımızı, çekmecelerimizi, dosyalama sistemlerimizi vb. sakladığımız her şeyi farklı bir perspektiften görebiliyoruz, bu da tüm bunları  hedeflerimize daha iyi hizmet edebilecek şekilde düzenlememize yardımcı olabilir.
ZİHİNSEL FAALİYETLER
 Yepyeni bir mercekten bir şeyler görebildiğimiz için, Merkür retrosunda yeniden yazmak, yeniden düzenlemek, gözden geçirmek, yeniden düzenlemek, vb.. Herhangi bir iletişim etkinliğinin başlangıcına “yeniden” yazın ve bu zaman diliminin sunabileceği  yeni fikirleri keşfedin.

Önümüzdeki üç haftadan en iyi şekilde yararlanın, yavaşlayın, doğanın tadını çıkarın ve bu retronun hediyelerine açık olun. Korkmak yerine, dünyanızı ve içerdiği bilgileri yeniden düzenleme şansı verdiği  için heyecanlanın!