• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2020

HAZİRAN 2020


HAZİRAN 2020

19 HAZİRAN 2020 CUMA GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, güne Ay İkizler enerjisi ile başlıyoruz, meraklı olacağımız, iletişime ve zihinsel aktivitelere önem vereceğimiz 2,5 günlük süreç başlıyor .Bu günlerde dedikodu yapmaya pek meraklı olabiliriz. Yakın çevre, akrabalar, kardeşler ile ilgili gündemlerimiz yoğun olabilir. Eğitim konuları ve ticari konular da Ay İkizler’de iken en çok konuşulan konular olabilir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
09:45-13:32 Ay ve Venüs İkizler burcunda kavuşuyorlar. Venüs geri harekette olduğu için yakın çevremiz, akrabalar kardeşler ve komşularımızdan daha fazla ve daha yakın ilgi beklediğimiz zamanlar. Geçmişten gelen anlaşmazlıkları, kırgınlıkları düzeltebileceğiniz, yakınlarınıza  onları ne kadar çok sevdiğinizi hatırlatabileceğiniz bir süreç değerlendirin canlar.
15:53-19:43 Ay ve Kiron arasındaki olumlu enerjiler iletişimde olarak, birbirimizle sohbet ederek birbirimizin yaralarına şifa olacağımız zamanların habercisi fakat Merkür geri harekette olduğu için kullanacağımız kelimelere, kuracağımız cümlelere dikkat!
Gün boyu Mars ve Plüton uyumlu enerjileri hedeflerinize ve tutkulu arzularınıza ulaşmak için muazzam bir fırsat sunuyor olacak, hedefe yönelik  yoğun bir enerji , aynı zamanda  dayanıklılık  da veren bir  tarafı vardır. Bir eylem planına karar verdikten sonra, hedefinize ulaşıncaya kadar kararlılıkla devam edebilirsiniz. Bu geçiş, daha önce başarılması çok zor görünen projeleri, iş hayatı ile ilgili  durumları rahatlıkla halledebileceğinizi  ve kolaylıkla odaklanabileceğinizi anlatıyor. Ayrıca kendinizi manevi veya psişik anlamda  da güçlü hissedebilirsiniz. Hepimiz için iyi bir gün olsun sevgiler.