• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2020

HAZİRAN 2020


HAZİRAN 2020

 GÜNEŞ KOZMİK ANA KUCAĞINDA

21 Haziran -22 Temmuz  tarihleri arasında Güneş astrolojinin kozmik annesi Yengeç burcunda ilerleyecek. Bu dönem aynı zamanda yaz döneminin başlangıcını anlatıyor. Sevgili Yengeçler, astrolojinin duygu yüklü , anne gibi şefkatli, hassas koruyucu  melekleri , yardıma hazır kuvvetleri  doğum gününüz kutlu olsun.
Güneş Yengeç burcuna geçtiğinde Kuzey yarımkürede yaz mevsimi başlar artık doğa yaza hazırdır. Yaz tatili planları yapılır, doğa ile baş başa olmak, duygusal anlamda rahatlamak için alıp başımızı gitmek , ailemizle birlikte güzel vakitler geçirmek isteriz.
 Güneş  Yengeç burcuna geçtiğinde  bir ay boyunca aile konuları, ev yaşamı , aile ile birlikte olmak, geçmişe duyulan özlem, evle ilgili konular (tadilat, dekorasyon)  nostalji, maneviyat önem kazanır. Bu süreçte duygusal güvence içinde olmak isteriz belki bunun için daha hassas ve kırılgan olabilir etrafımızdan daha fazla şefkat ve ilgi bekleyebiliriz. En eski şarkıları dinlemek, eski aile fotoğraflarına bakmak , fotoğraf albümü düzenlemek, geçmişi kurcalamak hoşumuza gider. Merkür de Yengeç burcunda ve Retro  tüm bu saydıklarımızı yapmaya hazır durumda ama dikkatli olmak gerek aileler arası  iletişiminde tatsızlıklar olabilir yine dikkatli olmak gerekiyor. Bu dönemde geçmiş aile konuları gündeme daha sık gelebilir bunlar canınızı sıkabilir, duygusal anlamda sizi yıpratabilir. En güzeli geçmişte sizi memnun eden konuları konuşmak ve yad etmektir.  Modumuz kendimizi mutlu edecek şeyleri hatırlamak olsun, bizi mutlu edecek şarkıları dinlemek, bizi güldüren eski izlediğimiz filmleri izlemek olsun .
Yengeç ev yaşamını da anlattığından bu süreçte  evimizi güzelleştirmek için ufak tefek şeyler yapabiliriz, kendimizi mutfakta annemizin, anneannemizin yaptığı yemekleri, börek, çörek ve tatlıları yaparken bulabiliriz.
Sonsuz duygular ve gözyaşı nostaljisi ile dolu bir aya girmeye hazır olun bu süreçte  sakin ve dengeli kalmak , öz bakım ve olumlu düşüncelere öncelik vermek önemli farkında olalım.
KOÇ
Sevgili Koçlar 1  ay boyunca Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş kariyer hayatımız  ve  ailemizin geleceğiyle ilgili konularda hassasiyet verir, gündemimiz ailevi konulardır, bu konularla ilgili duygusal anlamda güvencede olmak önemli olacak.
BOĞA
Sevgili Boğalar 1 ay boyunca Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş,  kardeşleriniz ve yakın çevrenizle eğitim, ticaret, yolculuk  konularında maddi ve manevi anlamda duygusallık  güvenliğin söz konusu  olduğu bir dönemde olacaksınız.
İKİZLER
Sevgili İkizler Yengeç burcunda 1 ay boyunca  ilerleyecek Güneş  odak noktanızı  tamamen parasal ve maddi konulara taşıyacaktır. Merkür’ün buradaki varlığı da aklınızın fikrinizin maddi konularda olduğunu, maddi sorunlara çareler aradığınızı anlatıyor.
 YENGEÇ
Sevgili Yengeçler  1 ay boyunca Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş, kişisel meseleler, ailevi konular, mevcut işler, problemler üzerine odaklanmak, karar veremediğiniz konuları tekrar gözden geçirmek kendinizle ilgili geçmişe yolculuk yapmak ve sizi duygusal anlamda nelerin  sizi  rahatlatacağına odaklanabilirsiniz.
ASLAN
Sevgili Aslanlar 1 ay boyunca Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş, kendi kabuğunuza çekilmek, iç hesaplaşmalarınızı yapmak, biraz izole olmak isteyebilirsiniz. Belki de sosyal çevrenizin size verdiği yorgunluğu biraz atmak istiyorsunuz. Bazılarınız ise sağlığınızla ilgili konulara odaklanabilirsiniz.
BAŞAK
Sevgili Başaklar 1 ay boyunca Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş, sosyal alanızda  hareketlilik olabilir, genel anlamda destek veren, güç kazandıran bir süreçtir. Aileniz gibi gördüğünüz arkadaşlarınızla duygusal olarak yakın olmak ister eski arkadaşlarınızla geçmişe yolculuk yapabilir, eski hayalleriniz ve ümitleriniz yeniden gündeminiz olabilir.
TERAZİ
Sevgili Teraziler 1 ay boyunca Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş, hayatınızda aile ve ailevi değerlerin artacağı, ailemizle ve ebeveynlerimizle birlikte olmak isteyeceğiniz bir süreç olabilir. Uzaktaki akrabalar gündeminize gelebilir.  Odak noktanız kariyer hayatınızda, sosyal statünüzde ve ailenizde olacaktır. Geçmiş iş tecrübelerinizi göz önüne alarak bu alanlarda  güvencenizi daha fazla düşünebilirsiniz.  
AKREP
Sevgili Akrepler  1 ay boyunca Yengeç burcunda ilerleyecek Güneş süresince,  daha önce çalıştığınız bir yerden iş teklifi alabilir. Kimileriniz yüksek eğitime başlamak isteyebilir, yalnız aynı alanda Merkür geri hareketini unutmayalım. Hayatınızda uzak yerler , yabancılar ve hukuksal konular,eğitim, seyahatler  gündeme gelebilir.
YAY
Sevgili Yaylar 1 ay boyunca Güneş Yengeç burcunda iş ortaklığı gibi konular özellikle geçmişe dayalı, eski  konular ile ilgili gelir-gider hesabınızı iyi yapınız duygusal düşünmek yerine mantıklı hareket etmeye gayret ediniz. Ortağınız veya partnerinizle olan veya olabilecek  olan türlü probleme dikkat etmelisiniz. Ailemizin duygusal güvenliği, yuvamızda güvenlik istiyorsak,  bütçemize dikkat edelim.
OĞLAK
Sevgili Oğlaklar  1 ay boyunca Güneş-Yengeç burcunda ilerleyecek. Her türlü ilişkilerimizde , ilişkimizi ilgilendiren her konu  üzerinde duygusal anlamda güvencede olmak isteyeceğimiz bir süreç .Her türlü ilişkilerimizde geçmiş konuları ele alabiliriz ve ikili ilişkilerde, ortaklıklarda dikkatli olmak ,yanlış kararlar almamaya özen göstermek , iletişimimize  daha da, dikkat etmek gerekiyor 
KOVA
Sevgili Kovalar bir ay boyunca Güneş-Yengeç burcunda ilerleyecek ; iş hayatımız, ailemiz, hassasiyet gerektiren konular ,  geçmişi ilgilendiren, eskiyi hatırlatan, konular gündeme gelebilir, kısa yolculuklar, yakın çevre ve kardeşler, çevrenizdeki genç kişiler, eğitim ve zihinsel faaliyetler alanında hızlı ve ani gelişen durumlar söz konusu olabilir
BALIK
Sevgili Balıklar 1 ay boyunca Güneş-Yengeç burcunda ilerleyecek. Çocuklar, aşk, hobiler, sportif alanlar odak noktanız olmaya başlar. Aşk hayatımızı ilgilendiren konularda birlikte olduğumuz  kişinin ailesine dikkat etmek bize duygusal anlamda güvence veriyor mu onu irdelemek isteriz. Aşk ilişkilerimizde  geçmişten gelen bir sevgili olabilir ama rağbet etmeyin deriz. Ailemizle birlikte keyifli alanlara yönelmek , birlikte sportif faaliyetlere katılmak da isteyebiliriz.