• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2020

HAZİRAN 2020


HAZİRAN 2020

 25 HAZİRAN 2020 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, bugün Ay Aslan burcunda fakat akşam saatlerine kadar boşlukta olacak bu yüzden önemli işleriniz ve girişimleriniz, iş veya herhangi bir konuda başlangıç yapmak için uygun zamanlar değildir bugün akşam saatlerine kadar eksik kalan , yarım kalan işler için uygundur. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
Bugün Venüs retrosu bitiyor canlar, ilişkilerdeki pürüzlere , anlaşmazlıklara nihayet son daha rahat nefes alacağız, peki yükselen burçlar hangi konularda rahat nefes alacak kısa kısa bahsedelim;
Yükselen Koç: Yakın çevrenizle  daha fazla sosyalleşebilirsiniz. Sosyal medyayı  her zamankinden daha fazla kullanabilirsiniz.
Yükselen Boğa: Finansal konularla  ilgili olumlu fırsatlar olabilir, güzel olan her şeye yatırım yapmak, para harcamak isteyebilirsiniz. Ortaklaşa gelirlerde fırsatlar olabilir.
Yükselen İkizler: Kişiliğiniz ve güzelliğiniz sayesinde ön planda olabilirsiniz. Görünümünüzde değişiklikler yapabilirsiniz (13 Temmuz’dan sonra)
Yükselen Yengeç: İkili ve  sosyal ilişkilerinizden geri çekilme, inziva dönemi olabilir. Platonik bir aşk olabilir ve bu yüzden acı çekebilirsiniz.
Yükselen Aslan: Gelecekle  ilgili umutlarda artış olabilir. Sosyal organizasyonlar ve arkadaşlarla daha fazla zaman geçirebilirsiniz,(özellikle de sosyal medyada)önemli kişilerle tanışabilirsiniz.
Yükselen Başak: Kariyerinizle  ilgili konularda üstlerinizle olan iyi ilişkileriniz size fayda sağlayacaktır.  Kariyerinizde veya işinizde sanatsal yeteneklerinizi daha iyi kullanabilirsiniz.
Yükselen Terazi:  Yurt dışı seyahatleri, akademik eğitimler, yabancılarla yapılan işler  açısından olumlu zamanlardır, daha fazla öğrenmek ve gezmek isteyebilirsiniz.
Yükselen Akrep: Ortaklaşa gelirlerle ilgili  fırsatlar söz konusu olabilir. Alamadığınız borçlarınızı bu dönemde tahsil edebilirsiniz.
Yükselen Yay: Her türlü ilişkilerinizde uyum, anlaşma söz konusu olabilir. Evlikle ilgili konularda yasal işlerinizde uzlaşmalar olabilir. Ortak işlere girişmek  iyi sonuçlar verebilir.
Yükselen Oğlak: Astlarınızdan veya size hizmet eden kişilerden ilişkiler sayesinde  fırsatlar olabilir. İş arkadaşınıza aşık olabilirsiniz. İşbirliği içeren görevleri yapmakta başarılar söz konusu.
Yükselen Kova: Her türlü yaratıcılık ve  kendini ifade etmek konularında daha rahat bir akış olabilir. Çocuklar ve aşk konularında iletişim daha iyi olabilir.
Yükselen Balık: Bu dönemde özellikle evinizin içindeki ve çevresindeki estetiğe değer verebilirsiniz. Evinizde veya evinizden para kazanmanın yollarına odaklanabilirsiniz. Aile içi ilişkilerde uzlaşma söz konusu olabilir.
20:04 Ay Başak burcuna geçiyor, daha analitik düşüneceğimiz, daha eleştirel olacağımız ve hizmet konularına odaklanacağımız 2,5 gün başlıyor.  İyi bir gün geçirmeniz dileği ile, sevgiler.