• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2020

HAZİRAN 2020


HAZİRAN 2020

28 HAZİRAN 2020 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar , güne Ay Terazi teması ile başlıyoruz, uyum ve denge içeren konular ,planlı ve programlı yürütülmesi gereken işler gündemimizde olacak, aşk ve ilişkiler ise asıl gündem olacak, bu kısacık süreçte yeni ilişkiler başlayabilir ya da bitebilir. Ay Terazi günleri sosyal medyadan sanatsal etkinliklere katılmak için uygundur, ayrıca sanatsal hobileriniz varsa bunları rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sağlık konusunda ise üşütmemeye dikkat etmelisiniz, idrar yolları konusunda sıkıntı çekebilirsiniz, böbreklerinizi şifalandırmak için bugünlerde bol bol  su içmelisiniz canlar. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
04:45 Mars uzun sürecek Koç burcu yolculuğuna başlıyor bu konu ile ilgili ayrı bir post hazırlayacağız.
06:51-10:15 Ay Venüs uyumlu açıları, günün tek olumlu zamanları fakat ne yazık ki çoğumuzun uyuduğu saatler erken kalkan arkadaşlar rahatlıkla değerlendirebilir. Çevrenizdeki kişilerle aranızda hoş duyguların uçuştuğu, birlikte güzel zaman  geçirebileceğiniz , eğlence ve dostluk saatleridir. Aşk ilişkileri bu saatlerde çok tatlı olur. Kolaylıkla oluşan duygu akışı,  çirkinliklerı örterek pembe bir dünya yaratabilir. Gözler güzeli ve güzellikleri arar ,evinizi, bahçenizi, kendinizi veya çevrenizi güzelleştirmek için güzel saatlerdir; saksıya çiçek dikebilir bahçesi olanlar bahçesini güzelleştirebilir, kendinize bakım yapabilir, ya da sanatsal becerileriniz varsa onlarla ilgilenebilirsiniz. Bu güzel enerjiyi kaçırmayın çünkü günün bundan sonraki saatlerinde  hep olumsuz bir akış var canlar.
09:27-13:04 Ay ve Güneş arasında gergin açılar var, duygusal anlamda tansiyon artabilir. Karşımızdaki kişilerle özellikle otorite figürleri ve kadın figürleri ile tartışmalar, gerginlikler  söz konusu olabilir, alınganlığımız her zamankinden fazla olabilir.  Kendimizi  hasta veya mutsuz hissedebiliriz. Bazı küçük problemler dikkat edilmezse, bu birkaç saat içinde aniden krize dönüşebilir.
13:23- 16:45 Ay Kiron karşıt açıdalar  Kiron'nun karşısındaki ay, eski yaraları uyandırabilen ve zayıf ve savunmasız hissetmemizi  sağlayan dokunaklı bir etkidir.
16:36-19:50 Ay ve Merkür arasında olumsuz enerjiler söz konusu bu konum  ilişkilerde kritik saatlere işarettir. Hisler ve duygular mantığın esiri olacağından konuşmalar sert olur. Probleminiz olan kişiyle bu saatlerde konuşursanız işler daha da ters gidebilir. Aynı şekilde sizinle sorunu olan kişilerde kırıcı bir dille karşınıza çıkabilirler. Bu saatlerde  duygusal ve fiziksel rahatlama yapmak ve olayları akışına bırakarak, söz ve davranışların üzerinde fazla durmamağa çalışmak en iyisidir.