• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2020

HAZİRAN 2020


HAZİRAN 2020

30 HAZİRAN 2020 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar,  Ay Akrep burcu seyahatine başladı, duygusal güvenliğimiz önem kazanır, dost, sevgili ya da akraba ilişkilerimizi inceler, saklı kalmış daha önce dile getirilmemiş şeyler hakkında konuşmak isteyebiliriz. Önem verdiğimiz kişilerle olan ilişkilerimizde derinlik ararız. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
00:00-20:48 Güneş ve Kiron arasındaki uyumsuz enerjiler sağlığımızla ilgili konularda dikkatli olmamız gerekliliğine işaret ediyor canlar, dikkatli olalım.
08:46 Jüpiter ve Plüton 2.kez kavuşuyorlar, mükemmelleşme, gelişme, büyüme ve başarılı olma kararlılığımızı vurgular.
15:31-  19:08 Ay Güneş üçgen uyumlu enerjileri ile  kendimizi  psikolojik açıdan uyumlu bir harmoni içinde  hissederiz, bu ruh hali içinde her konuda samimi rahat ve olumlu olmak mümkün olacağı için, bu dönemde işler rast gider. Çünkü kişiden hep olumlu enerjiler yayılmaktadır. İnsan ilişkileri, grup aktiviteleri, iş görüşmeleri, eğlence kısaca pek çok şey için iyi bir zamandır. Sonuçta diğer zamanlara göre daha fazla kazançlı çıkmak kaçınılmazdır. Karşı cinsle olan ilişkiler, arkadaşlık, sevgi, söz, nişan hatta evlilik için iyi gelişmeler olabilir.
16:39-20:02  Ay-Uranüs olumsuz enerjileri ile   çok dikkatli olmak gerekir, duygular çok hassas, beklenmedik şekilde değişiveren, akıl duygu çekişmesi içinde uçuk hareketlere yol verebilecek bir etkidir. Konuşmalara duygular çabucak karışabileceğinden, bir de bakarsınız konuşmalar tartışmaya dönüvermiş. Birden bire sizi üzecek bir haber veya tam tersine sizi havalara uçuracak bir oluşla karşılaşabilirsiniz. Durum lehinize de, aleyhinize de olsa genelde tepkiler olumsuz olur.
17:01-20:15 Ay Merkür uyumlu enerjileri  duygularla mantık arasındaki dengeye işaret ediyor, yapacağımız işler ve alacağımız kararlar konusunda daha verimli zamanlardır ama Merkür retrosunu da unutmamak gerekir, iyi bir gün olsun hepimize sevgiler.