• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2021

HAZİRAN 2021


HAZİRAN 2021

Sevgili Koç ve yükseleni Koç olanlar ,Güneş 21 Haziran tarihine kadar İkizler burcunda 3.evinizde; Odak noktanız; iletişim, ticaret, satış ve pazarlama medya, reklam konuları olacaktır. Kişiliğinizi ortaya koyacağınız ve bu konularla ilgili etkin bir pozisyonda olacağınız ayın 21 ‘ine kadar olan bu süreçte tüm bu alanlarda  girişimlerde bulunabilirsiniz, yurt içi seyahatler, yakın yerlere seyahatler de yapmanız mümkün olabilir. Bu dönemde yakın çevre; kardeşler, komşular akrabalar, kuzenlerle ilişkileriniz de odağınızda olabilir.
2 Haziranda Venüs Yengeç burcuna geçecek sizlerin 4.evinize;
Venüs’ün Yengeç burcu seyahati boyunca, ev, aile, ailevi ilişkilerle ilgili konularda olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Evinizde olmaktan, ailenizle birlikte vakit geçirmekten keyif alacağınız ve kendinizi güvende hissedeceğiniz bir dönem olacaktır. Ailenizdeki sorunları çözebilir, küslükleri bitirebilirsiniz. Evinizde yapmak istediğiniz dekoratif değişiklikleri ya da tadilatları yapabilirsiniz. Evinizde arkadaşlarınızı ağırlayabilirsiniz. Kendinizi içsel olarak huzurlu ve duygusal olarak da dengeli hissedebilirsiniz. Sadece çok fazla tembellik yapmamaya özen göstermelisiniz.Sevgiler.
10 Haziran’da 19 derecede İkizler burcunda Kuzey Ay Düğümlü Merküryen bir  Güneş Tutulması yaşayacağız. KAD tarafında gerçekleşen tutulmalar çok olumludur özellikle kişisel haritalarınızda 19 ya da 19 dereceye +3/-3 derecede İkizler burcunda veya Yay burcunda bir gezegeniniz varsa o zaman bu tutulmadan daha fazla etkileneceksiniz demektir. Tutulmanın etkisi 6 ay boyunca devam edecek ve tutulma sizlerin 3.evinizde gerçekleşecek.
İletişim, ticaret, satış ve pazarlama medya, reklam, yakın seyahatler, zihinsel faaliyetler konularında, kardeşleriniz ya da yakınlarınızla olan iletişimlerinizde gelişmeler, değişimler ve tüm bu konularda büyüme fırsatları ve şansları elde edebilirsiniz. Bu süreçte hayatınızda sonlanması gereken tüm enerjilerin sonlanmasına izin vermelisiniz ki yenileri hayatınıza girebilsin. Tutulmanın etkisi düşünce yapınız, davranış ve iletişim tarzınızda değişimler söz konusu olacaktır.
11 Haziran’da Mars Aslan burcuna geçiyor sizlerin 5.evinize;
Bu transit ile çocuklarınızla ilgili konulara, çocuğu olmayan, yükselen Koçlar’ ın ise aşk ve romantizm konularına yöneleceği bir süreç başlamış olacaktır. Yaratıcı ve sanatsal yönlerinizi ortaya çıkarmak için güç ve enerji bulacağınız bu dönemde, enerjinizi dengelemek için sportif aktivitelere başlayabilirsiniz. Diğer taraftan çocuklarınızla ilgili konularda girişimler yapmak için çok da uygun bir zaman dilimi olmayacaktır. Daha çok hayatın tadını çıkarmak için enerjinizi kullanabilirsiniz. Hem çocuklarınızla hem de aşkınızla olan ilişkilerinizde gerginlikler ve agresyon yaşanabilir, dikkatli olmalısınız.
15 Haziran’da yıl boyunca etkisini sürdüren Kova burcundaki Satürn ile boğa burcundaki Uranüs karesi kesinleşecek. (11-2. Evler)
Kariyer getirileriniz, parasal konular, sosyal çevreniz, sosyal platformlarla ilgili konularda ani ve beklenmedik gelişmeler olurken şartları korumakla görevli olan Satürn’ün bu değişimlere ayak diretmesi, değişimleri pek de kolay karşılayamaya bilirsiniz. Elimizden özellikle maddi imkanlarınızın kayıp gittiği gibi bir hisle, daralmış ve sıkılmış hissedebilirsiniz. Finansal kayıplar, gayrimenkullerle ilgili zorlanmalar söz konusu olabilir.
20 Haziran’da şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter 12.evinizde, Balık burcunda geri hareketine başlamak için durağanlaşıyor ve 28 Temmuz’a kadar Balık burcunda geri hareketine devam edecek, bu tarihten sonra ise Kova burcunda, 11.evinizde geri gitmeye devam edecek ve Ekim ayına kadar geri hareketi sürecek. 
En iyicil gezegenimiz Jüpiter’in geri hareketi de çok zorlu olmayacaktır.12. evinizdeki geri hareketi ile kalabalıktan kaçar, yalnız olmayı tercih edebilirsiniz. Zenginliği ve bereketi içinizde ararsınız. Kimi zaman aşırı iyimser, kimi zaman da aşırı kötümser olabilirsiniz. Felsefi ve derin konularla ilgilenebilir, bu konularda derinleşebilirsiniz. İç huzurunuzu aradığınız platformlarda arkadaş çevrenizi genişletebilirsiniz ya da arkadaşlarınız felsefi konularda sizi geliştirebilirler.
21 Haziran’da ise Güneş Yengeç burcuna  sizlerin 4.evinize geçecek.
Odak noktanız aileniz, ebeveynleriniz, eviniz, yaşadığınız yere kayacaktır. Aile büyüklerinizin hayatlarında önemli gelişmeler olabilir, bu gelişmeler sağlıkları ile ilgili de olabilir. Aile içerisinde çözülmesi gereken sorunları çözmekle ilgilenebilir bu yolla ailevi ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Bazılarınız için ev değişikliği, yer değişikliği söz konusu olabilir.
23 Haziran’da Merkür İkizler burcunda düz hareketine geçiyor, sizlerin 3.evinizde.
Merkür’ün düz harekete geçmesiyle; zihinsel, iletişimsel becerilerinizi  geliştirme konusunda fırsatlar yakalayabilirsiniz. Fikirlerinizi  konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletebilirsiniz. Yakın çevre, kardeşler, akrabalar, komşularla iletişim artar; tartışmalar, konuşmalar, çok sayıda kontak gündeme gelir. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak için uygun bir dönemdir. Eğitim almak, eğitim vermek, lisan öğrenmek, el becerileriyle ya da ifade becerileriyle ilgili şeyler öğrenmek, seyahat etmek açısından en ideal zamanlardır.
Dolunay 24 Haziran’da Oğlak burcunun 3.derecesinde olacak ve sizlerin 10.evinizde gerçekleşecek.
Bu dolunayın ışığı ile kariyer alanınızda veya ailevi konularda bazı konular görünür hale gelirken bazı konularda sonuca ulaşacaktır. Bazılarınız için iş kaybı, yeni bir işe başlamak ya da terfi ya da kariyer değişikliği söz konusu olabilir. Tamamlanma enerjisi taşıyan dolunayda enerjisini bitirmiş bir evliliğin sonlanması ile toplumsal statünüz değişebilir.