• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2021

HAZİRAN 2021


HAZİRAN 2021


Sevgili Boğalar Güneş  21 Haziran tarihine kadar İkizler burcunda  sizlerin parasal alanınızda olacak ve maddi konular ilgi odağınız olacak, Merkür de aynı alanda olacak ama geri harekette  bu yüzden para ile ilgili bütçenizi  iyi idare edebilme, doğru yönlendirebilme konusunda bir takım sıkıntılar çıkabilir. Parasal konularda  gecikmeler, aksaklıklar  olabilir, bu gibi  durumlar için bir kenara para ayırmanız  akıllıca olabilir. Bazen de beklenmedik paralar  kucağınıza düşebilir. Banka hesabınızı incelemek , alışveriş fişlerinize , faturalara, internet alışverişlerinize  ekstra dikkat etmek gerekebilir. Bazılarınız hiç fark etmediğiniz gecikmiş faturaları ödemek zorunda kalabilir. Bu dönemde büyük  alımlardan da ev; arsa, araba gibi kaçınmak gerekebilir. Harcamalarınızı ve gelirinizi listeleyen bir kayıt tutmaya başlayabilirsiniz çünkü bu dönemde paranızı nereye harcadığınızın farkında olmayabilirsiniz . Bu dönemde  tasarruf hesabı açmak da akıllıca olabilir.
2 Haziranda Venüs Yengeç burcuna sizlerin 3.evinize geçiyor, yakın çevre, kardeşler,  akrabalar   ile olan ilişkilerinizde daha rahat ve huzurlu bir atmosferde olacaksınız.  Reklam, tanıtım, pazarlama, satış, gazete, bilgisayar, internet gibi alanları iyi kullanmanız  sayesinde başarı elde edebilirsiniz. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak, seyahatlere çıkmak, eğitim almaya başlamak, iletişimsel becerilerinizi kullanmak için uygun bir dönemdir.
10 Haziran’da 19 derecede İkizler burcunda Kuzey Ay Düğümlü Merküryen bir  Güneş Tutulması yaşayacağız. KAD tarafında gerçekleşen tutulmalar çok olumludur özellikle kişisel haritalarınızda 19 ya da 19 dereceye +3/-3 derecede  İkizler burcunda bir gezegeniniz varsa ya da Yay burcunda o zaman bu tutulmadan daha fazla etkileneceksiniz demektir. Tutulmanın etkisi 6 ay boyunca devam edecek ve  tutulma  zamanı  finansal konularda yeni bir dönem başlayabilir, bazılarınız yeni bir kazanç yolu seçebilir, ya da miras alabilir, elinize toplu bir para geçebilir. Bazılarınız yeni bir kariyer başlangıcı yapabilir. Bu tutulma Belatrix yıldızı ile birleşmekte parasal konularla yüzleşme ve finansal konularla ilgili yanlışlarımız var mı , bütçemizi iyi yapıyor muyuz tüm bunları  gözden geçirmek için iyi bir  zaman olabilir.
11 Haziran’da Mars Aslan burcuna geçiyor. Aile ve ev konularında hareketlenme olabilir , tüm eforunuzu bu konulara verebilirsiniz, aile içinde gerginlikler,  tartışma ve kırgınlıklar söz konusu olabilir ,ev kazalarına da açık olunan bir transittir. Eğer  kişisel haritalarınızda Mars’ın gergin açıları varsa daha da dikkat edilmesi gerekir. Eğer Mars’ın açıları uyumlu ise taşınabilir, evde değişiklik yapmak amacıyla girişimlerde bulunabilirsiniz, tadilat yaptırabilir evinizi yeniden dekore edebilirsiniz , kimileriniz eve, şehir değiştirebilir.
15 Haziran’da yıl boyunca etkisini sürdüren Satürn Uranüs karesi kesinleşecek. İş hayatınız ve kariyerinizde sorumluluk ve yükümlülüğünüz artabilir. Aile büyükleri ile ilgili ya da işiniz ve statünüz ile ilgili ani meydana gelen olaylar   duygusal olarak engellenmiş ve kısıtlanmış hissetmenize neden olabilir.
20 Haziran’da şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter Balık burcunda geri hareketine başlamak için durağanlaşıyor ve 28 Temmuz’a kadar Balık burcunda geri hareketine devam edecek , bu tarihten sonra ise Kova burcunda geri gitmeye devam edecek ve Ekim ayına kadar geri hareketi sürecek.  Jüpiter Retro harekette olsa bile etkileri iyicildir, hatta Jüpiter geri giderken kendimizle ilişki ve bağ kurmamız kolaylaşır. Jüpiter retro evresi kendimizi  iyileştirmek  için uygun bir dönemdir sizlerin 11.evinizde oluşacak bu kozmik olay kariyerinizden elde edilen gelirlerle ilgili önceden karşınıza çıkan fırsatları değerlendiremediyseniz bu süreçte değerlendirmeniz için fırsatlar  verebilir. Uzun zamandır görüşmediğiniz ve özlediğiniz arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Geçmiş ya da gecikmiş kutlamaların yapılması, gecikmiş ertelenmiş buluşmaların gerçekleşmesi, geçmişi yad ettiğiniz etkinlikler söz konusu olabilir.
21 Haziran’da ise Güneş Yengeç burcuna geçecek ve yakın çevre ile olan iletişiminiz, bilgi öğrenmek, kısa seyahatler yapmak gündeminizi daha çok meşgul edecek, bu dönemde yeni bir eğitime başlayabilir, ticari işler yapabilir, yakın çevrenizle ilgili gündemlerde artış olabilir, kısa seyahatlere çıkabilirsiniz.  Fikirlerinizi  konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek daha fazla önem kazanabilir.
 23 Haziran’da Merkür düz hareketine geçiyor  maddi konular ve yatırımla ilgili konularda iş girişimleri ve ticari konularda teklifler gündeme gelebilir. Ticari becerileriniz, iletişim becerilerinizle toplantı yapabilir anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz.
Dolunay 24 Haziran’da Oğlak burcunun 3.derecesinde olacak ve sizlerin  3-9 aksınız  etkileyecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, yurt dışı seyahatler, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret pazarlama konularında önceden yapmış olduğunuz çalışmaların sonucunu alabilirsiniz.Sevgiler