• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2021

HAZİRAN 2021


HAZİRAN 2021

Sevgili İkizler ve yükselen burcu İkizler, Güneş 21 Haziran tarihine kadar İkizler burcunda, sizlerin 1.evinizde.
Mayısın sonlarından itibaren Güneş'in yükseleninize geçiş yapması ile kendinizi yenileme, enerjinizi şarj etme dönemine girmiş olacaksınız. Fiziksel enerjinizin ve özgüveninizin artacağı bu dönemde pek çok girişim yapma motivasyonu da hissedebilirsiniz. Otoritenizi çok daha iyi konuşturabilir, kendinizi güçlü bir şekilde ifade edebilirsiniz. Yeteneklerinizi iyi kullanabileceğiniz bu dönemde kendi koşullarınızı yönlendirebilirsiniz. Dış görünüşünüze odaklanabilir, küçük estetik değişiklikler yapabilirsiniz.
2 Haziranda Venüs Yengeç burcuna sizlerin 2.evinize geçiyor.
Yatırımlarınız ve alış verişleriniz konularında Venüs sizi destekleyecektir. Artistik ve sanatsal konulardan, yaratıcılık gerektiren işlerden, hediyelik eşya alım satım işlerinden, giyim kuşam alım satımı işlerinden para kazanma fırsatları yakalayabilirsiniz. Parasal konularda küçük de olsa şanslar elde edebilirsiniz ve gelirinizi arttırabilirsiniz. Ailenizden parasal destek görebilirsiniz.
10 Haziran’da 19 derecede İkizler burcunda Kuzey Ay Düğümlü Merküryen bir  Güneş Tutulması yaşayacağız. KAD tarafında gerçekleşen tutulmalar çok olumludur özellikle kişisel haritalarınızda 19 ya da 19 dereceye +3/-3 derecede İkizler burcunda veya Yay burcunda bir gezegeniniz varsa o zaman bu tutulmadan daha fazla etkileneceksiniz demektir. Tutulmanın etkisi 6 ay boyunca devam edecek ve tutulma sizlerin 1.evinizde.
Güneş tutulması ile güç çekişmelerine maruz kalabilirsiniz, iletişimsel konular, haberleşme, önemli konuşmalar, eğitim, kısa ve uzun yolculuklar gündeminizde olabilir. Tüm bu konularda ani ve hızlı gelişen olaylar, durumlar söz konusu olabilir. Acele bir şekilde yön değiştirmeniz ve şartlara adepte olmanız gerekebilir. Düşünce tarzınız ve davranış biçiminizde önemli değişimler olabilir. Kardeşleriniz, yakın ve uzak akrabalarınızla ilgili değişimler de gündeminizde olabilir.
11 Haziran’da Mars Aslan burcuna geçiyor sizlerin 3.evinize;
Marsın 3.evinize geçmesiyle, yakın çevre ile ilgili ilişkilerde hareketlenme olur. Yakınlarla ilişkilerde gerginlikler yaşanabilir. Yeni şeyler öğrenme amacıyla aynı anda pek çok şeye ilgi göstermeye başlayabilirsiniz. Fikirlerinizi güçlü bir şekilde ortaya koyma arzusu artar ve  aynı fikri paylaşmayan kişilerle tartışmalar çıkabilir. Kazalara açık bir süreçtir araba kullanırken dikkatli olmanız gerekebilir. Bu süreçte bir eğitim almak isteyebilirsiniz. Kısa seyahatleriniz olabilir, yakınlarla yapılan işlerde aktif rol oynayabilir aynı zamanda kardeşler veya yakınlar için mücadele etmeyi, uğraş vermeyi, emek harcamayı anlatan bir süreç olabilir.
15 Haziran’da yıl boyunca etkisini sürdüren Kova burcundaki Satürn ile boğa burcundaki Uranüs karesi kesinleşecek. (9-12. Evler)
Satürn ve Uranüs arasındaki bu zorlu açı ile birlikte hayata bakış açınızda ani ve belki de sizi zorlayıcı değişimler söz konusu olabilir. Hayatınızdaki değişimler sizin isteğiniz dışında gerçekleşecektir. İşinizi tanıtmak, yurtdışı işler, eğitim, yabancı ülkelere seyahat etmek, dış ticaret, yayımcılık ve yasal işlerde zorlanmalar ve arkanızdan çevrilen gizli işler, aldatılma ve kandırılma söz konusu olabilir.
20 Haziran’da şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter 10.evinizde, Balık burcunda geri hareketine başlamak için durağanlaşıyor ve 28 Temmuz’a kadar Balık burcunda geri hareketine devam edecek, bu tarihten sonra ise Kova burcunda, 9.evinizde geri gitmeye devam edecek ve Ekim ayına kadar geri hareketi sürecek. 
En iyicil gezegenimiz Jüpiter’in geri hareketi de çok zorlu olmayacaktır.10. evinizdeki geri hareketi ile kariyer alanınızda kendinizi yalnız hissedebilirsiniz ve yalnız çalışmayı tercih edebilirsiniz. İş akışınızdaki rahatlığınızın sekteye uğraması söz konusu olabilir.
Kariyer konularında kimi zaman aşırı iyimser, kimi zaman da aşırı kötümser olabilirsiniz. Felsefi ve derin konularla ilgilenebilir, bu konularda derinleşebilirsiniz, bu konularda kariyer yapabilirsiniz.
Diğer taraftan bugüne kadar yaptığınız çalışmaların sonuçlarını alabilirsiniz. Hak edip de alamadığınız terfi fırsatı tekrar gündeme gelebilir.
21 Haziran’da ise Güneş Yengeç burcuna , sizlerin 2.evinize geçecek
Gündeminiz parasal konular da yoğunlaşacaktır. Para kazanma konusunda kendi becerilerinize güvenebilir, bütçenizi doğru idare edebilirsiniz. Parasal konularda bilinçli seçimler yapmalı ve hayatınızdaki özellikle önemli erkek figürlerinden destek istemekten çekinmemelisiniz. Gelirinizde istediğiniz artışı sağlayabilirsiniz. Cömertlikte de abartılı davranmamak ta fayda var.
23 Haziran’da Merkür İkizler burcunda düz hareketine geçiyor, sizlerin 1.evinizde.
Yönettiği yerde düz harekete geçecek olan Merkür, parasal kaynaklarınızı iyi idare edebilme becerinizi güçlendirirken, para kazanma motivasyonunuzu da arttıracaktır. Parasal sorunlarınıza pratik çözümler üretebilir, yeni kazanç yolları bulabilirsiniz. Parasal konularda planlı hareket etmeniz, iyi organize olmanız gerekecektir. Ancak harcamalarınız konusunda da akıllıca davranmanız gereken bir dönem olacaktır.
Dolunay 24 Haziran’da Oğlak burcunun 3.derecesinde olacak ve sizlerin 8.evinizde gerçekleşecek.
Bu dolunayın ışığı ile parasal konularda, kredi, vergi, sigorta gibi ödemelerle ilgili konularda bazı durum ve olaylar görünür hale gelirken bazı parasal konularda sonuca ulaşacaktır. Bazılarınız için para kaybı söz konusu olurken bazılarınız içinde aniden oluşan miras gibi kazançlar söz konusu olabilir. Eşinizin ya da ortağınızın parasal durumunda azalış ya da artış söz konusu olabilir. Okült konulara ilginiz artabilir ve bazılarınız riskli durumlara maruz kalabilir. Sağlığınıza da son derece dikkat etmeniz gerekirken bir dönem olacaktır.Sevgiler.