• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2021

HAZİRAN 2021


HAZİRAN 2021

Sevgili Teraziler, Güneş 21 Haziran tarihine kadar İkizler burcunda, sizlerin 9.evinize,
Ufkunuzu genişletme zamanı! Bu transit genellikle yeni keşifler getirir. Hayatın anlamını arama dürtüsüne sahip olabilirsiniz ya da alternatif görüşlere açık olabilirsiniz. Daha uzun mesafelere seyahat etmek ve farklı kültürleri tanımak için iyi bir zamandır. Herhangi bir yere seyahat etmiyorsanız, diğer ülkelerden veya farklı geçmişlerden gelen insanlarla daha fazla etkileşim söz konusu olabilir. Sosyal medyayı daha fazla kullanabilir, akademik eğitimler alabilir, hukuksal süreçleriniz olabilir. Kimileriniz işinizle ilgili eğitimler alabilirsiniz. Uzakta olan akrabalarınızla irtibata geçebilirsiniz.
2 Haziranda Venüs Yengeç burcuna geçecek sizlerin10.evinize,
İşiniz ve kariyerinizle ilgili konularda, patronlarınız ve amirlerinizle olan ilişkilerinizde iyi geçinmeniz sayesinde işleriniz kolaylaşacaktır. Üstlerinizle olumlu ilişkiler geliştirerek avantaj sağlayabilirsiniz. Yöneticilerinizden fayda görebilirsiniz. Eğer işiniz sanatsal faaliyetlerle ya da yaratıcılıkla ilgiliyse o zaman bu transit olumlu yönlerinizi ortaya çıkarmak, toplum önünde bu yeteneklerinizi göstermek için çok uygun bir süreç olacaktır.
10 Haziran’da 19 derecede İkizler burcunda Kuzey Ay Düğümlü Merküryen bir  Güneş Tutulması yaşayacağız. KAD tarafında gerçekleşen tutulmalar çok olumludur özellikle kişisel haritalarınızda 19 ya da 19 dereceye +3/-3 derecede İkizler burcunda veya Yay burcunda bir gezegeniniz varsa o zaman bu tutulmadan daha fazla etkileneceksiniz demektir. Tutulmanın etkisi 6 ay boyunca devam edecek ve tutulma sizlerin 9.evinizde,
Eğitim, öğrenme, zihinsel faaliyetler, işinizi tanıtmak, kardeşler, yakın ve uzak akrabalar, yolculuklar, fikirler, yazmak ve yayımlamak, seminerler düzenlemek ve hukuksal konular gündeminizdeyken tüm bu konular da ani ve hızlı gelişmeler görülebilir. Olaylar çabuk yön değiştirebilir ve siz adapte olmak durumunda kalabilirsiniz. Davranış ve iletişim tarzınız üzerinde de tutulma etkili olacaktır.
11 Haziran’da Mars Aslan burcuna geçiyor sizlerin 11.evinize
Sosyal alanda daha özgür olmak isteyeceksiniz ve hareket ihtiyacınız artacaktır.  Arkadaşlarınızla ve özellikle de ekip arkadaşlarınızla birlikte hareket edebilir, ekip işlerine yönelebilirsiniz. Ancak ekiple çalışırken egonuzu iyi kontrol etmeniz ve dengelemeniz gerekebilir. Bazı arkadaşlarınızla görüş ayrılıkları yolunuzu ayırabilir. Sosyal ortamlarda liderlik özeliklerinizi ve girişimcilik yeteneklerinizi daha güçlü gösterebilirsiniz ve insanların dikkatini toplayabilirsiniz.
15 Haziran’da yıl boyunca etkisini sürdüren Kova burcundaki Satürn ile boğa burcundaki Uranüs karesi kesinleşecek
Aşk hayatınız ya da çocuklarınızla ilgili konularda değişim kapınıza dayanmış olabilir. Bu değişimleri kabul ederek ve isteyerek yaparsanız, değişimleri yönlendirme şansına sahip olabilirsin. Eski kalıpları değiştirmek ve yenilerini yapılandırmak için iyi bir fırsat olabilir. Ancak yaşanacak değişimler dış faktörlerden kaynaklanacağı için çocuklarınızla ya da aşk hayatınızda zorlanmalar, gerginlikler yaşayabilirsiniz. Kendinizi ya da çocuklarınızı güvende hissetmeyebilirsiniz. Olmazsa olmaz dediğiniz ve çok güvendiğiniz şeyler sarsılacaktır.
20 Haziran’da şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter 6.evinizde, Balık burcunda geri hareketine başlamak için durağanlaşıyor ve 28 Temmuz’a kadar Balık burcunda geri hareketine devam edecek, bu tarihten sonra ise Kova burcunda, 5.evinizde geri gitmeye devam edecek ve Ekim ayına kadar geri hareketi sürecek. 
İş alanınızdaki Jüpiter gerilemesinde, ekip çalışmalarından çok tek başınıza çalışmayı tercih edebilirsiniz. Eskiden kaçırdığınız iş fırsatları tekrar gündeme gelebilir. Zenginliği ve bereketi içinizde ararsınız. Kimi zaman aşırı iyimser, kimi zaman da aşırı kötümser olabilirsiniz. Felsefi ve derin konularla ilgilenebilir, bu konularda derinleşebilirsiniz.
5.evinizdeki Jüpiter gerilemesinde ise çocuklarınız, aşk hayatınız, hobileriniz ve yaratıcı yönlerinizle ilgili konularda fazlasıyla iyimser ya da fazlasıyla kötümser hissedebilirsiniz. Ayrıca yaratıcı yönleriniz, sezgileriniz, sanatsal yanlarınız son derece aktif olacağından ilham kapılarınızda aktif olacaktır.
21 Haziran’da ise Güneş Yengeç burcuna geçecek, sizlerin 10.evinize,
Odak noktanız işiniz, kariyeriniz ve toplumsal statünüze kayacaktır. Kariyer alanınızda az ya da çok başarı sağlayabileceğiniz ve insanların sizi fark edebilecekleri, hem kariyerinizde hem de genel olarak hayatınızda ilerleme kaydedebileceğiniz bir transittir. Önemli ve güçlü kişilerden iş ve kariyerinizle ilgili konularda destek görebilirsiniz. Terfi alabilir ve daha güçlü pozisyonlara geçebilirsiniz.
23 Haziran’da Merkür İkizler burcunda düz hareketine geçiyor 9.evinize,
Merkür’ün düz harekete geçmesi ile eğitim ve kariyer gelişimi için en iyi zamanlardan biri başlamış olacaktır. Bir üniversiteye kaydolmak veya yeni bir iş aramaya başlamak istiyorsanız, şimdi yapın!  Özellikle üniversite ortamından ve diğer kültürlerden gelen insanlarla  iletişim kurarken yaratıcılığınızı tam olarak kullanabilirsiniz. Artık yabancı dilleri de kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Genel olarak, alternatif görüşlere, fikirlere ve düşüncelere toleranslı olacaksınız. Size başarı getirecek harika yeni bir fikir edinmeniz de mümkündür.
Dolunay 24 Haziran’da Oğlak burcunun 3.derecesinde olacak ve sizlerin 4.evinizde,
Aile ve iş hayatı arasındaki denge ile ilgili durumlar, kariyerinizle ilgili konular, ebeveynlerinizle ilgili konular, geleceği hedefleyen hayati kararlarla ilgili durumlar aktive olurken bu konularda netleşen ve ya tamamlanan durumlar olabilir. Ebeveynlerinizin sağlığı ile ilgili ya da evinizle ilgili biraz can sıkıcı konular gündeminize gelebilir.Sevgiler.