• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2021

HAZİRAN 2021


HAZİRAN 2021

Sevgili Yaylar ,Güneş 21 Haziran tarihine kadar İkizler burcunda, sizlerin 7.evinizde; odak noktanız ikili ilişkilere kayacaktır. Tanınmış ve önemli kişiler hayatınıza girebilir. Bu kişilerden destek görebileceğiniz gibi doğum haritanızda olumsuz göstergeler varsa tam tersi bu kişiler size köstek de olabilirler. Bu dönem, başkalarıyla birlikte hareket etmek size kazanç sağlayabilir. Yeni bir ortaklık kurabilirsiniz ya da bazılarınız için evlilik motivasyonu olabilir. Bu dönem kendinizden çok diğerlerini düşünüp ve onların ihtiyaçlarına eğilmek durumunda kalabilirsiniz. Bazılarınız için de taşınma söz konusu olabilir.
2 Haziranda Venüs Yengeç burcuna geçecek sizlerin 8.evinize;
Venüs bu alandan geçerken başkalarından olan beklentilerinizin karşılanması için sizi destekliyor olacaktır. Venüs’ün buradaki varlığı ile alamadığınız alacaklarınızı alabilir ya da size borçlu olanlarla uzlaşabilirsiniz. Bazılarınızın eşinin ya da ortağının gelirlerinde artış olabilir. Miras beklentisi olanlar bu mirasları alabilirler veya bu konuda olumlu gelişmeler olabilir. Ortaklaşa girişimler için son derece uygun bir döneme işaret eder.  Bazılarınız için ameliyat söz konusu olurken Venüs iyileşmeniz konusunda sizi destekleyecektir.
10 Haziran’da 19 derecede İkizler burcunda Kuzey Ay Düğümlü Merküryen bir  Güneş Tutulması yaşayacağız. KAD tarafında gerçekleşen tutulmalar çok olumludur özellikle kişisel haritalarınızda 19 ya da 19 dereceye +3/-3 derecede İkizler burcunda veya Yay burcunda bir gezegeniniz varsa o zaman bu tutulmadan daha fazla etkileneceksiniz demektir. Tutulmanın etkisi 6 ay boyunca devam edecek ve tutulma sizlerin 7.evinizde;
7.evinizde gerçekleşecek bu tutulma ile özellikle ikili ilişkilerde bulunduğunuz kişiler, eşiniz, ortağınız ya da danışanlarla iletişiminizde, ilişkilerinizde ani ve hızlı değişimler söz konusu olabilir. Bazen de onların hayatındaki gelişmelere şahit olabilirsiniz. Diğer taraftan evlilik ve ortaklıkla alakalı durumlar, sağlığını ve karşınızdakilerin sağlığını bağlayan durumlar ya da hayatınızda veya karşınızdakilerinin hayatında önemli bitişler ya da başlangıçlar gündeme gelebilir.
11 Haziran’da Mars Aslan burcuna geçiyor sizlerin 9.evinize;
Mars bu alanda iken eforunuz  seyahatler, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret, eğitim, yayıncılık ve yasal konularda olabilir. Mars bu evde, saydığımız konularda kişiye daha fazla mücadele edebilme gücü ve girişim cesareti getirir. Bu dönemde dışa dönük hedeflerinizi gözden geçirip, ne yapmanız gerektiğine karar verebilirsiniz. Hukuksal konular gündeme gelebilir, kariyerinizle ilgili eğitimler almak isteyebilirsiniz.
15 Haziran’da yıl boyunca etkisini sürdüren Kova burcundaki Satürn ile boğa burcundaki Uranüs karesi kesinleşecek.
İş alanınızda, ekip arkadaşlarınızla, kardeşleriniz ya da yakınlarınızla ilgili konularda, günlük rutinlerinizde, hayata bakış açınızda, iletişim konularında, eğitimle ilgili konularda değişim enerjisi kapınızı çalacaktır. Eski kalıpları yıkıp yerlerine yenilerini koymanın tam zamanı. Ancak bu değişimler sizin isteğiniz dışında gerçekleşebileceği için dış faktörler sizi zorlayabilir ve kendinizi güvensiz bir şekilde hissedebilirsiniz. Siz ya da yakınlarınız finansal zorluklar yaşayabilirler. Sizler için stresli bir dönem olabileceğinden özellikle psikolojik sağlığınıza dikkat etmelisiniz.
20 Haziran’da şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter 4.evinizde, Balık burcunda geri hareketine başlamak için durağanlaşıyor ve 28 Temmuz’a kadar Balık burcunda geri hareketine devam edecek, bu tarihten sonra ise Kova burcunda, 3.evinizde geri gitmeye devam edecek ve Ekim ayına kadar geri hareketi sürecek. 
Jüpiter’ in 4.evinizde geri harekete geçmesiyle evinizde tek başınıza kalma, kendinizle vakit geçirme isteği duyabilirsiniz. Ailevi konular da kimi zaman aşırı iyimser, kimi zaman da aşırı kötümser olabilirsiniz. İç huzurunuzu ailenizde arayabilirsiniz. Ailenizden aldığınız destekler de belirli azalmalar olabileceği gibi alamadığınız bazı destekleri de almanız mümkün olabilir.
3.evdeki geri hareketinde ise zihinsel aktiviteleriniz daha da yoğunlaşabilir ve zihniniz ilahi konulara, felsefi konulara takılabilir ve bunlarla ilgili derinlemesine araştırmalar yapabilirsiniz.
21 Haziran’da ise Güneş Yengeç burcuna geçecek, sizlerin 8.evinize;
Ayın 21 inden sonra, ortaklaşa kazanımlar, müşterek değerler, eşinizin ya da ortağınızın gelirleri, borçlar, alacaklar, ödemeler, krediler, vergiler odak noktanız olacaktır. Kendi kazançlarınıza odaklanmaktan çok başkalarına bağımlı kazançlara odaklanabilirsiniz. Bazılarınız için miras konuları gündeme gelirken bazılarınız da mali tablonuzu dengelemekle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Bazılarınız için  tehlikeli ve risk taşıyan durumlar, bazılarınız için ameliyatlar söz konusu olabilir. Bazılarınız da bu süreçte okült konulara, metafizik gibi konulara ilgi artabilir.
23 Haziran’da Merkür İkizler burcunda düz hareketine geçiyor, 7.evinizde
Bu transit, özel görüşmeler için harika. Bu nedenle, eşinizle yaşayabileceğiniz sorunları çözmeye çalışmak için de ideal bir zamandır. İş ortaklarınızla bile son derece iyi anlaşacaksınız. Müzakereci ve uzlaşmacı davranabilirsiniz, fikirleriniz hedeflerinize ulaşmanızı kolaylaşabilir. Tartışmalı konular da dahil olmak üzere derin sohbetler ve tartışmalar için iyi bir zamandır. Ancak kişisel haritalarınızda zor yönleri olan bir kombinasyon varsa sevdiklerinizle iletişimde yaşanan sorunlar konusunda dikkatli olmalısınız. Eğer zorlu kombinasyonlar yoksa iletişimin gücüyle anlaşmak, sorunları çözmek ve uzlaşmaya varmak için ideal bir zaman dilimi olacaktır.
Dolunay 24 Haziran’da Oğlak burcunun 3.derecesinde olacak ve sizlerin 2.evinizde,
Parasal konulara ve paylaşımlara yönelik durumlar dikkat çekici olacaktır. Parasal konularda kazanç veya kayıplar olabilir. Birikimlerinizle veya yatırımlarınızla ilgili konularda ani durum değişiklikleri, kazanç veya kayıp söz konusu olabilir. Miras gibi konulardan maddi olarak etkilenmek söz konusu olabilir,sevgiler