• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2021

HAZİRAN 2021


HAZİRAN 2021

31 MAYIS- 6 HAZİRAN HAFTASI
Haftaya Ay Kova burcu enerjisi ile başlıyoruz, daha hümanist duygularımızın ön planda olduğu, özgür olmak isteyeceğimiz , sosyal çevre ilişkileri,  takım çalışmalarının , toplumsal çalışmaların ,ön planda olduğu sıra dışı farklı şeyler yapmak isteyeceğimiz bir ruh halinde olacağız.  1 Haziran yasaklarla ilgili haberleri bekliyoruz .Haftanın önemli gezegen hareketlerine bakarsak; tüm ilişkilerimizi ifade eden gezegenimiz Venüs  2 Haziran Çarşamba günü Yengeç burcuna geçiyor, ilişkilerimizde daha anaç ve korumacı bir hale geliyor, emlak , yeme içme sektöründe hareketlenmeler olabilirler.
Haftanın önemli açılarına bakacak olursak,31 Mayıs Pazartesi günü, Mars ve Neptün arasındaki uyumlu enerji bu hafta enerji ve eforumuz ruhsal ve metafizik alanlara kayabilir. İyimser ve  merhamet duygularımız  artabilir , idealist yönlerimizi  ortaya çıkabilir  ve bu yönde çaba harcayabiliriz. Sanatsal çalışmalarınız varsa kendinizi bu hafta daha ön plana çıkarabilirsiniz, yaratıcılığınızda artış söz konusu olabilir.
3 Haziran Çarşamba günü Güneş ve Satürn arasındaki uyumlu enerji akışı var birkaç gün boyunca hedeflerinizi gerçekleştirmek  için başarı yakalamanız  daha kolay olabilir tabi disiplinli bir şekilde   çalışmak ve gayret etmemiz  gerekir. Bu etki aynı zamanda  otorite figürlerinden, hayatımızda önem taşıyan erkek figürlerinden destek alınan, terfi veya yükselme şansı verebilir.
4 Haziran Cuma  günü Venüs ve Jüpiter uyumlu enerjileri var bu haftanın en şanslı gününde olacağız. Parasal konularla ilgili fırsatlar ve şanslar olabilir. İlişkilerimizde olumlu etkiler söz konusu olacaktır. Kendimize bakım yapmak , kıyafet alışverişi yapmak açısından şanslı bir günde olacağız.
5 Haziran  Cumartesi Merkür ve Neptün arasında gergin bir enerji olacak, iletişimde yanlış anlaşılmalar, eksik veya yanlış bilgi alma, yanlış kararlar verme riski daha da fazla olabilir. Günlük gerçeklerden uzaklaştırıcı bir etki yaratabilir. Alım satım, ticaret gibi konularda dikkatli olunmasında fayda vardır. Yine bugün Mars ve Plüton karşıtlığının etkisi ile ego ve güç tutkusu yüksek olacaktır ve  güç elde etme adına zalimce davranışlar söz konusu olabilir, kazalar , sakarlıklar ayrıca tacizler, kavgalar, cinayetler , terör eylemleri, depremler , yıkıcı yangınlar, volkan patlamaları , madenlerle ilgili sorunlar, tehlikeli durumlar, olabileceği zorlu bir  kaç günde olacağız.
Yükselen burçlara göre bu hafta nasıl geçecek bakalım;
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR
Haftaya daha sosyal olmak , gruplar içerisinde olmak, arkadaşlarınızla vakit geçirmek, onlara yardım etmek arzusunda  başlıyorsunuz, sevgili Koçlar. Sizi ve ailenizi ilgilendiren  konularda, vergi sigorta , miras, alacak-verecek durumlarınızda rahat bir akış söz konusu olabilir. Eğitimle ilgili hedeflerinizi yakalamada olumlu etkiler söz konusu olabilir, aile büyüklerinizden birinin desteği ile bu hedeflerinizi başarmak için destek alabilirsiniz. 2 Haziran Çarşamba Venüs Yengeç burcuna giriyor, ailenizle birlikte ilişkilerinizin daha iyi ve olumlu oluşacağı bir süreçte olacaksınız. Ev alım-satımı veya eviniz ile ilgili tadilat ve düzenlemeler yapabilirsiniz.  Cuma günü şanslı bir gün iyi değerlendirin özellikle yabancılarla olan ilişkiler, finansal konularda  ve özel ilişkilerinizde olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Hafta sonu kafa karışıklıkları , sakarlıklar , kazalara dikkat özellikle de Pazar günü ailevi ilişkilere dikkat etmemizde  güç ve ego çatışmalarına izin vermemekte fayda vardır.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR
Bu hafta  kariyer ve işle ilgili konular ve bunlarla ilgili alacağınız sorumluluklar  önemli olabilir sevgili Boğalar. Venüs Yengeç burcuna geçiyor bu 3 haftalık süreçte yakın çevre, kardeşler, akrabalarla ilgili ilişkilerinizin daha iyi olacağı  , etrafınızda huzur ve denge sağlayabileceğiniz, arabuluculuk yaparak yakın çevrenizde olagelen anlaşmazlıkların sona ermesine katkıda bulunabilir. Fikirlerinizi  konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmede de başarılı olabilirsiniz. Yakın çevrenizle daha fazla sosyalleşeceğiniz bir süreçte olacaksınız.  Cuma günü sosyal  yakın çevrenizden destek alacağınız bir süreçte olacaksınız, işten gelen kazançlar açısından da şanslı bir gün. Hafta sonu ise yakın çevrenizdeki iletişiminize çok dikkat etmeniz gerekebilir, agresyon, sözlü sataşmalara dikkat edin, sakarlıklara,  kısa yolculuklarda kazalara karşı da dikkatli olun lütfen .
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
Sevgili İkizler, haftaya seyahat etmek ve rutin ortamından bir müddet için uzaklaşmak arzusu il e başlıyorsunuz. Yabancı ülkelerden arkadaşlar edinilebilir farklı kişilerle bir araya gelmek sosyalleşme isteyebilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar olacağı için kendinizi doğru  ifade edemeyeceğiniz, kafanızın karışık olduğu  bir hafta olabilir ama Çarşamba günü  Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesi ile  yatırım ve parasal konulardan yana daha olumlu gelişmeler olabilir.  Artistik ve sanatsal konulardan, yaratıcılık gerektiren işlerden, hediyelik eşya, giyim kuşam eşyaları, takılar gibi Venüsyen alanlardan kazanç elde etme fırsatları çıkabilir. Geleceğinizi ilgilendiren konularda destek alabilirsiniz. Hafta sonu parasal konularda alacak ve vereceklerinizi ile dengelemelisiniz.
YENGEÇ VE YÜKSELEN YENGEÇLER
Sevgili Yengeçler ,bu haftaya başkalarıyla birlikte sahip olunan değerler ,alacak-verecek konuları, ölüm ve mirasla ilgili konularla başlıyorsunuz. Başkalarının kaynakları ile ilgili konularda değişimler dönüşümler ortaya çıkabilir. Beklenen tahsilatların gelmesi , ödemelerin hallolması bu hafta öncelikli konularınız. Çarşamba günü Venüs Yengeç burcuna sizin yükseleninize giriyor, uzlaşmacı tavır ve iyi ilişkileriniz sayesinde, dikkatleri üzerinize çekebilme ve koşullarınızı  istediğiniz  gibi yönlendirebilme şansınız  artar. Kendinize bakım yapmak, dış görünüşte, giyim kuşamda değişiklikler yapmak açısından da uygun zamandır, sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Maddi konularda Perşembe günü destek alabilirsiniz. Hafta sonu ise ilişkilerinize dikkat zorlanmalar söz konusu olabilir.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR
Sevgili Aslanlar, her türlü ilişkilerinizin önem kazandığı bir haftaya giriyorsunuz. Çarşamba günü Venüs Yengeç burcuna geçiyor gerek ikili ilişkilerden, gerekse sosyal ilişkilerden geri çekilme eğiliminde olabilirsiniz.  Aşk ilişkilerinde, kariyer ile ilgili konularda  geçici bir süre için zorlanmalar, yanlış anlaşılmalar, kayıplar, perde arkası oyunlar yaşanabilir, duygularınızı rahat ifade etmekte de zorlanabilirsiniz. Bir süre için yalnız kalmaktan huzur duyacağınız bir haftada olacaksınız. Cuma günü maddi konularda beklediğiniz paralar gelebilir, önemli kişilerden , sosyal çevrenizden destek alabilirsiniz. Hafta sonu ise yabancılarla yapılan işlerde , iş hayatınızdaki kişilerle ilişkinize dikkat etmekte fayda vardır özellikle de onlarla yaptığınız parasal  ilişkilerinize dikkat etmekte fayda vardır.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR
Sevgili Başaklar, haftaya çalışma hayatınız ve günlük yapılacak rutin işler ve sağlığınız konuları ile başlıyorsunuz ve bu konularla ilgili sorumluluklarınız da artış olabilir. Çarşamba günü Venüs Yengeç burcuna geçiyor, sosyal çevre ve arkadaşlarınızla daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz, yeni arkadaşlar ve dostlarla tanışabilirsiniz. Sosyal çevre ortamından birisi ile tanışıp yeni bir aşka yelken açabilirsiniz.  Bu hafta sağlık konularına  da dikkat etmelisiniz. Perşembe günü  geleceğe yönelik hedefler için destek almak mümkün olabilir, özellikle de hayatınızdaki önemli kişilerden. Hafta sonu ise sosyal çevre ve dostlarınızla aranızda gerginlikler yaşanabilir, işinizle ilgili zorlanmalar da  yaşayabilirsiniz.
 TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER
Sevgili Teraziler bu hafta  aşk, hayattan keyif alma konuları, hobileriniz  ve çocuklarınız ve tüm bunlarla ilgili sorumluluklar söz konusu olacak. İş hayatınızla ilgili çok güzel olumlu gelişmeler olabilir. Venüs Çarşamba günü Yengeç burcuna giriyor, geleceğe yönelik planlarınız, hayatınızda etkin ve yönetici pozisyonunda bulunan kişilerle ilişkileriniz de olumlu gelişmeler söz konusu olacaktır.   Üstlerinizle olumlu ilişkiler sağlayabilme açısından da avantajlı bir süreçte olacaksınız. Hafta sonu  ise ailevi konularla ilgili sürtüşmeler ve tartışmalar olabilir.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER
Sevgili Akrepler, bu hafta ev ve eve ait konular ,vergi , ödemeler ve  aileye ait konularda sorumluluklarınız söz konusu olacak. Venüs Çarşamba günü Yengeç burcuna geçiyor, öğrenmek, seyahat etmek, yeni insanlarla tanışmak , yurt dışı seyahatleri gündeminizde olacak. Hafta sonu dış ortamlarda başkaları ile sürtüşmelere ve tartışmalara sebep olabilir, her türlü kazalara da dikkat edilmesi gereken bir süreçte olabilirsiniz.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR
Sevgili Yaylar, bu hafta gündemleriniz yakın çevre, kardeşler, akrabalar, eğitim ve ticari konularla ilgili alacağınız sorumluluklarda olacak. Venüs Yengeç burcuna Çarşamba günü geçiyor bu dönemde ortak kazanımlar, harcamalar , vergi, sigorta konularında, eşten gelen kazanımlarda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Hayatınızdaki önemli kişilerden alacağınız tavsiye  ile ilişkilerinizde olagelen anlaşmazlıklara çözüm bulabilirsiniz ya da yakın çevreniz sizi birisi ile tanıştırabilir. Hafta sonu ise parasal konularda sıkıntılar, sorunlar söz konusu olabilir.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR
Sevgili Oğlaklar, haftaya parasal konularda sorumluluklar alarak başlıyorsunuz.  Çarşamba günü Venüs Yengeç burcuna geçiyor, ilişkilerinizde daha huzurlu olacağınız bir dönem. Bu zamana kadar ilişkilerinizde  olumsuz giden şeyleri düzeltme şansınız  artabilir.  Evlilik ,ortaklaşa girişimler açısından da uygun, her türlü ilişkileri güçlendirici bir etkidir ama Merkür Retro hareketini de unutmamanız gerekir.  Yasal konularda  da şansınız  artabilir , Cuma günü iş hayatınızdaki ve yakın çevrenizdeki  önemli kişilerin maddi desteğini alabilirsiniz. Hafta sonu iş hayatınızdaki sorunları ev hayatınıza aktarabilir, tartışmalar, kavgalar ilişkinize yansıyabilir.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR
Sevgili Kovalar, bu hafta sağlıkla ilgili konularla başlıyorsunuz belki tahlil yaptırabilirsiniz ya da check up yaptırabilir, kendinize ilgili, hayatınızla ilgili  bir takım kararlar alabilirsiniz. Çarşamba günü Venüs Yengeç burcuna geçiyor, iş ilişkileri iyi olacağı için başarı daha kolay olacaktır. Ortamda huzuru sağlamak ,işle ilgili sorunlarda uzlaşma sağlamak  söz konusu olabilir. Yemeğe düşkün olabilirsiniz. Bazılarınız  iş değiştirmiş ise yeni iş yerine kolaylıkla adapte olunabilirsiniz. Cuma günü parasal konularda güzel gelişmeler olabilir, aynı şekilde aşk hayatınızda da olumlu gelişmeler olabilir. Hafta sonu  çalışma hayatınızda veya çalışma arkadaşlarınızla  kavgalar, tartışmalar söz konusu olabilir.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR
Sevgili Balıklar, bu hafta yalnız kalmak, inzivaya çekilmek, geri planda kalmak isteyebilirsiniz. Çaramba günü Venüs Yengeç burcuna giriyor, gerek ikili ilişkilerden, gerekse sosyal ilişkilerden geri çekilme eğiliminde olabilirsiniz. Aşk, çocuklar, hobileriniz  gündeminizde daha fazla olabilir. Beklenmedik yerlerden destekler alabilirsiniz. Aşk ilişkilerinde geçici bir süre için zorlanmalar, yanlış anlaşılmalar, kayıplar, perde arkası oyunlar yaşanabilir. Bu dönemde kişi duygularını rahat ifade etmekte de zorlanabilirsiniz, huzuru yalnızlıkta arayabilirsiniz.  Ev ve aile büyükleri ,eviniz konularında hayal kırıklıkları söz konusu olabilir. Hafta sonu sosyal çevrenizdeki ilişkileriniz ve arkadaşlarınızla ilgili tartışmalar, sürtüşmeler olabilir dikkatli olun lütfen.İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.