• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2021

HAZİRAN 2021


HAZİRAN 2021

3 HAZİRAN 2021 GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Güne Ay Balık teması hakim, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
07:30 Balı burcundaki ay kendisi ile aynı yerde olan Neptün ile kavuşuyor duygusal duyarlılığımız artarken aynı zamanda kafa karışıklığı da yaşayabiliriz. Başkalarına yardım etme arzumuz da fazlalaşabilir. Hayır işi dışında sanat, moda veya eğlence alanında bir başyapıt yaratmak için ilham alabilirsiniz. Bu saatlerde uyuyanlarınız için rüyalarınız çok canlı olabilir.
09:24 Ay Merkür ile gergin bir enerji veriyor olacak, dar görüşlülük veya huysuzluk nedeniyle anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Düşünceler ve duygular arasındaki çatışmalar söz konusu olacağı için  ilişkilerde de tatsızlıklar olabilir.
14:10 Ay ve Plüton arasında uyumlu bir enerji akışı var. Güçlü kişilerden gelecek destekler  olumlu sonuçlar getirebilir. Aileyle ilişkiler adına yapıcı, güçlü bir aidiyet hissi, ev ile ilgili değişiklikler yapma adına uygun bir süreç olabilir. Ay bu açısından sonra boşluğa giriyor.
14:10-20:58 arasında Ay boşlukta olacak dinlenecek çalışmayanlarımız da kendilerine vakit ayırıp dinlenebilirler, evde, ofiste, işyerinde  yarım kalan işleri tamamlamak açısından da olumlu bir süreçtir. Belirsizlikler söz konusu olacağı için önemli kararlar almamakta fayda vardır.
20:58 Ay Koç burcuna geçiyor, daha enerjik olacağımız bir kaç  gün bizi bekliyor.
22:05 Güneş Satürn olumlu enerjisi kesinleşiyor.  Etkisi birkaç gün sürecek bu etki ile uzun vadeli hedeflerimize ulaşmak adına  odaklanacağız ve başarılı olmayı arzu edeceğiz. Bu yüzden de daha fazla sorumluluk alabiliriz. Etrafımızdaki bizden deneyimli yetkin kişilerden de destek alacağımız bir süreç olacaktır.  İyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.