• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2021

HAZİRAN 2021


HAZİRAN 2021

4 HAZİRAN 2021 CUMA  GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Güne Ay Koç enerjisi ile başlıyoruz, kendimize daha fazla ilgi göstereceğimiz, düşüncesizce tepkiler vereceğimiz bir gündeyiz. Cesaretli ve girişimci ve atak bir modda  acele kararlar verebiliriz. Baş bölgesi hassas  olabilir, migreni ağrıları , göz rahatsızlıkları olabilir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
02:32’de astrolojinin iki benefik gezegeni Venüs ve Jüpiter arasındaki uyumlu açı kesinleşiyor etkisi bir iki gün sürecek bu enerji ile aşk ve ilişkiler, maddi konular, finansal konularla ilgili şans ve fırsatlar karşımıza çıkabilir. Venüs aynı zamanda parayı yönetir ve Jüpiter de zenginliği yönetir, bu nedenle bu süreçte  yapılan yatırımlar servetinizi artırabilir. Evinizi veya ofisinizi dekore etmek için  veya kozmetik, mücevher, sanatsal objeler almak için de iyidir,ayrıca sanatsal çalışma yapanlarınız için yaratıcılığınızı aktif olarak kullanabileceğiniz zamanlar, aynı zamanda stresli ilişkileri onarmak için de harika bir fırsat sunuyor bu ikili, canlar. Seyahatler, akademik çalışmalar açısından da değerlendirebilirsiniz bu güzelim enerjiyi.
18:08 Ay ve Ay düğümleri arasındaki rahat akış gitmemiz gereken yönle ilgili hedeflerimize ulaşmada kadersel durumlarla karşılaşabiliceğimizi anlatıyor.
21:04 Ay ve Kiron kavuşumu ile karşımızdakilere cesaret ve motivasyon aşılayarak onların kendilerine güven duyması konusunda şifalandırabiliriz.