• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2021

HAZİRAN 2021


HAZİRAN 2021

  5 06 2021 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Koç burcunda ilerlemeye devam ediyor, bugün zorlu açılar akşam saatlerinden itibaren başlıyor arkadaşlar,
01:37 Ay ve Güneş arasındaki uyumlu enerjinin etkisi ile duygu ve düşüncelerimiz arasında ahenk olduğu için karşı cinsle olan ilişkilerimizde iyi bir akış söz konusudur.
18:56 Ay ve  geri hareketteki Merkür arasındaki uyumlu enerji ile sağlam muhakeme ve karar verme becerileri  için kendi duygularımızla temas halinde olacağız. Arkadaşlarınız ve ailenizle sosyalleşmek için iyi bir enerji verir ama retro hareketi unutmayarak ve dikkatli olmak kaydı ile. Topluluk önünde konuşmak ve yazmak, düşüncelerinizi ve duygularınızı paylaşmak ve her türlü iletişim için iyi bir zaman.
22:04 Geri hareketteki  Merkür, Neptün'e kare açı yapıyor. Bu etki altında gerçekleri ve talimatları gözden kaçırma veya yanlış yorumlama eğilimi olabilir. Kafa karışıklığı ile  gerçekleri veya yönergeleri takip etmekte zorlanabiliriz. Konuşmalar kafa karıştırıcı  veya tatmin edici olmayabilir; ya da sıra dışı fikir ve fantezileri paylaşmaktan zevk alabiliriz. Kendimizi  aldatma veya aldanma, hayal kırıklıkları söz konusu olabilir.
22:45 Gün, Mars-Pluto karşıtlığı nedeniyle daha da karmaşıklaşıyor,  yaklaşık 10 gün boyunca gergin ve yıkıcı bir enerji söz konusu canlar. Bu enerji gözü karalık ve agresiflik ,ego ve güç tutkusunu yükseltir;  güç elde etme adına zalimce davranabiliriz. Tehdit, tehlike, şiddet, kaza ve hatta ölüm riski taşıyan bir etkidir. Aşırıya kaçma riski çok fazladır, imkânsız gibi gözüken şeyleri bile başarma peşine düşebiliriz. Volkan patlamaları, yangınlar, terör, saldırıları söz konusu olabilir. Sevgiler.