• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2021

HAZİRAN 2021


HAZİRAN 2021

7-13 HAZİRAN HAFTASI
Haftaya Ay Boğa enerjisi ile başlıyoruz. Güven, istikrar ve huzur isteyeceğimiz , gözümüzün güzellikler aradığı, iyi yaşama arzusunda olacağımız ve alışkanlıklarımızdan da vazgeçmek istemeyeceğimiz bir haftaya giriyoruz. Bu haftanın en önemli gezegen hareketi ise 10 Haziran’daki Halkalı Güneş tutulması arkadaşlar ve yılın ilk Güneş tutulması olacak. Tutulma İkizler burcunda gerçekleşeceği için iletişim ve bilgi edinme, bilgi aktarımı çok önemli olacak. Bu tutulmada tutulma burcunun yöneticisi Merkür geri harekette olduğu için daha çok kendi iç dünyamıza odaklanarak içsel ,meditatif çalışmalar yapabiliriz. Tutulma anında Merkür Neptün ile kare açıda olacağı için yanılgılar, kafa karışıklığı , eksik veya yanıltıcı bilgiler söz konusu olacaktır, dikkatli olmakta her söylenene inanmamakta fayda vardır.
11 Haziran Cuma günü Mars Aslan burcuna geçiş yapacak ve 2 ay boyunca Aslan burcunda kalacak, kendimize olan güvenimizin artacağı bir döneme başlayacağız.
Bu hafta sonu Cumartesi günü Venüs Kiron gergin açısını  ve Pazar günü ise Venüs Uranüs uyumlu açısının etkilerini  yaşayacağız. Cumartesi ilişkilerimizde  daha duygusal etkiler olacağı için kurduğumuz cümlelere dikkat edelim neyse ki Pazar günü ilişkilerde düzelme ve sürpriz gelişmeler olacak.  Şimdi bu hafta  burçları neler bekliyor bakalım.
KOÇ VE YÜKSELEN KOÇLAR
Sevgili Koçlar haftaya parasal güvence ihtiyacı baskın bir şekilde başlıyorsunuz, parasal konulara subjektif bir şekilde yaklaşabilirsiniz, maddi anlamda beklenmedik sürpriz durumlar söz konusu olabilir. Yakın çevre ile iletişiminizin de önemli olduğu bir hafta , 10 Haziran Perşembe günü oluşacak tutulma ile eğitim, tanıtım, reklam ve pazarlama, yakın çevre ,akrabalar, kardeşlerle ilgili konularda yeni girişimler söz konusu olabilir ancak Merkür Retro olduğu için dikkatli olalım. Cuma günü Mars Aslan burcuna geçiyor, hayattan keyif almak, hobiler, yaratıcı çalışmalar , spor yapmak ve çocuklarınızla ilgilenmek için harika bir enerjiniz olacak. Cumartesi günü ailevi ilişkilerde zorluklar olabilir hassas olacağımız bir gün ama Pazar günü ilişkilerinizde beklenmedik hoş sürprizler olabilir ve her şey yoluna girebilir  ayrıca evinizi dekore etmek, evinizi süslemek isteyebilirsiniz.
BOĞA VE YÜKSELEN BOĞALAR
Haftaya kişisel konularınız   ön plana çıkabilir. Kişisel ihtiyaçlarınız, duygularınızı ifade etmek ,aidiyet ihtiyacı ve duygu alışverişleri bu hafta yoğun olabilir. Büyük olasılıkla arzu ettiğiniz  ilgiyi karşınızdaki kişilerden bulabilirsiniz. Başkalarını anlama konusunda daha iyi olabilirsiniz ama  objektif olmakta zorlanabilirsiniz. Perşembe günü tutulma ile parasal konularla ilgili gelişmeler girişimlere açık bir süreçte olacaksınız ama Merkür retrosunu unutmamak yapacağımız girişimleri iyi planlamak gerekebilir. Cuma günü Mars Aslan burcuna geçiyor, Aile ve ev konularında hareketlenme olabilir , tüm eforunuzu bu konulara verebilirsiniz, aile içinde gerginlikler,  tartışma ve kırgınlıklar söz konusu olabilir .Cumartesi günü yakın çevre ,kardeşlerle olan ilişkilerde hassasiyet olacağından konuşmalarımıza dikkat edelim Pazar günü ise ilişkilerinizdeki gerginlik azalabilir ve hoş beklenmedik sürpriz gelişmeler olabilir.
İKİZLER VE YÜKSELEN İKİZLER
Sevgili İkizler bu hafta içe çekilmek isteyebilirsiniz , kendi iç dünyanızda daha rahat ve huzurlu hissedebilirsiniz. Mistik ve spiritüel disiplinlerle ilgilenmek için de harika bir zamandır, aynı zamanda   kontrolünüzde olmayan dış faktörler ve gizli düşmanlıklar da olabilir. Perşembe günü tutulmanın etkisi ile güç çekişmelerine maruz kalabilirsiniz, iletişimsel konular, haberleşme, önemli konuşmalar, eğitim, kısa ve uzun yolculuklar gündeminizde olabilir. Tüm bu konularda ani ve hızlı gelişen olaylar, durumlar söz konusu olabilir. Cuma günü Mars Aslan burcuna geçiyor, yakın çevre ile ilgili ilişkilerde hareketlenme olur. Yakınlarla ilişkilerde gerginlikler yaşanabilir. Yeni şeyler öğrenme amacıyla aynı anda pek çok şeye ilgi göstermeye başlayabilirsiniz. Cumartesi günü Venüs ve Kiron karesi ile para ile ilgili ilişkilerinizde daha hassas ve duygusal olabilirsiniz. Pazar günü ise parasal konularla ilişkiniz olan kişilerle ilişkilerinizde beklenmedik güzel gelişmeler olabilir.
YENGEÇ VE YÜKSLEN YENGEÇLER
Sevgili Yengeçler bu haftaya sosyalleşmek arzusu ile giriyorsunuz. Arkadaşlarınızla vakit geçirmekten sosyal ortamlarda bulunmaktan keyif alacaksınız. Sizinle aynı  ideali paylaşan kişilerle daha rahat edecek, onlardan destek alacaksınız. İş kazanmaları açısından da olumlu etkiler olabilir. Perşembe günü tutulmanın etkisi ile yalnız kalmaya  çok büyük bir ihtiyaç duyabilirsiniz.  Bu süreçte kariyerinizle  ve parasal konularla ilgili bir takım gizli veya özel meseleler açığa  açığa çıkabilir finansal açıdan zorlu bir dönem olabilir ya da bir sağlık sorunu ortaya çıkabilir veya üzerinde uğraştığınız bir iş projesi varsa bununla ilgili gelişmeler olabilir. Cuma günü Mars Aslan burcuna geçiyor, maddi güvenlik ihtiyacınız da artabilir. Para kazanmak için çok efor sarf ettiğiniz bir süreç olacaktır  hatta ekstra gelir için ikinci bir işe başlayabilirsiniz, para kazanmanın yeni yöntemlerini bulmakla uğraşabilirsiniz. Cumartesi günü Venüs ve Kiron karesi ile iş yerinizdeki otorite figürleri ile olan ilişkilerinize dikkat etmelisiniz, neyse ki Pazar günü bu kişilere olan ilişkilerinizde beklenmedik olumlu gelişmeler olabilir.
ASLAN VE YÜKSELEN ASLANLAR
Sevgili Aslanlar, iş, kariyer, geleceğe yönelik hedeflerle ilgili konular , ailevi konular, ev ve yuvaya ait durumların önem kazandığı bir haftaya giriyorsunuz. Perşembe günü tutulmanın etkisi ile gündeminiz daha çok arkadaşlarınız, sosyal çevreniz, sosyal platformlar ya da kariyer getirilerinizle ve çocuklarınız, aşk hayatınız ve hayatın keyifli yönleri ile ilgili olabilir. Ümit ve beklentilerinizle ilgili olumlu haberler alabilirsiniz. Bu konularda konuşmalar, görüşmeler yapabilirsiniz. Tüm bu konularda ani ve hızlı gelişen olaylar, durumlar söz konusu olabilir. Arkadaş çevrenizde değişiklikler söz konusu olabilir. Cuma günü Mars Aslan burcuna geçiyor, harekete geçme kendinizi ortaya koyma zamanı. Kendinizi  aktif ve enerjik hissedebilirsiniz.  Birinci evdeki Mars’ın enerjisi  ayarsızdır bu da  sakarlık, kazalar ve yaralanmalara açık olunduğunu  anlatır, dikkat edilmesi gereken bir süreçtir ayrıca tepkilerinizi saldırgan biçimde dışarı vurmadan, enerjinizi  yönlendirmeyi öğrenmeniz gerekebilir. Cumartesi günü Venüs ve Kiron gergin enerjisi ilişkilerle ilgili kırgınlık ve hassasiyet verebilir ama üzülmeyin Pazar günü bu durum tam tersine işleyecek ve ilişkilerinizde olumlu beklenmedik gelişmeler olacak.
BAŞAK VE YÜKSELEN BAŞAKLAR
Sevgili Başaklar bu hafta  uzak yerlerdeki  kişilerden haber alma onlarla olan iletişiminizde artış söz konusu  olabilir ayrıca  seyahat etmek  ve rutin ortamınızdan bir müddet için uzaklaşmak bile isteyebilirsiniz. Hukuksal konular, eğitim,  yabancılarla yapılan işlerde  hareketlilik kazanılan bir süreçtir. Yabancı ülkelerden arkadaşlar edinilebilir ya da farklı kişilerle bir araya gelip yeni fikir ve görüşler edinebilirsiniz. Perşembe günü tutulmanın etkisi ile 6 ay içinde kariyer ve statü alanınızda  bir takım yenilikler, başlangıçlar söz konusu olabilir. Kariyerde yükselme , evlilik, anne-baba olma , iş değişimi gibi konularla yeni adımlar atmak , girişimde bulunmak  gündeminizde olabilir. Cuma günü Mars Aslan burcuna geçiyor, hayatınızda kontrol dışı gelişmeler söz konusu olabilir. Bu dönemde kendinizi enerjiniz düşük ve yorgun hissedebilirsiniz. Mars vücudun bağışıklık sistemini yönetir, bu alanda güçsüz  bir yerleşimde olduğundan, bağışıklık sisteminin de güçsüzleşeceğine işaret eder. Bu anlamda özellikle mikrobik enfeksiyonlara karşı tedbirli olmak gerekir. Cumartesi günü ilişkilere dikkat ama Pazar günü ilişkilerde beklenmedik olumlu gelişmeler olabilir.
TERAZİ VE YÜKSELEN TERAZİLER
Sevgili Teraziler , başkalarıyla birlikte sahip olunan değerler ,alacak-verecek konuları, ölüm ve mirasla ilgili konular, metafizik ve okült konular bu hafta öncelik kazanacak.  Başkalarının kaynakları ile ilgili konularda değişimler ortaya çıkabilir.  Beklenen tahsilatların gelmesi , ödemelerin hallolması bu transitin olumlu etkilerindendir . Perşembe günü Güneş tutulmasının etkisi ile hayatınızda 6 aylık yeni bir dönem başlıyor; eğitim, öğrenme, zihinsel faaliyetler, medya konularında   işinizi tanıtmak, kardeşler, yakın ve uzak akrabalar, yolculuklar, fikirler, yazmak ve yayımlamak, seminerler düzenlemek ve hukuksal konular gündeminizdeyken tüm bu konular da ani ve hızlı gelişmeler görülebilir.  Cuma günü Mars Aslan burcuna geçiyor ve 2 aylık süreçte tüm enerjiniz sosyalleşmeye  a daha özgür olmak  ve hareket ihtiyacınızın artmasına kayıyor.  Arkadaşlarınızla  birlikte olmak isteyecek, gezmek ve eğlenmek için efor sarf edeceksiniz fakat Mars’ın agresyon veren enerjisi ile ve bazı arkadaşlarınızla yolunuz ayırabilir. Cumartesi günü Venüs ve Kiron karesi ile her türlü ilişkileriniz ve üstlerinizle olan ilişkilerinizde dikkatli olmalısın kalp kırıklıkları olabilir fakat Pazar günü ilişkilerde daha rahat bir akış söz konusu üzülmeyin.
AKREP VE YÜKSELEN AKREPLER
Sevgili Akrepler , iş ilişkileri ve birebir ilişkilerinizin öncelik kazanacağı bi haftaya merhaba diyorsunuz. Ortaklaşa işlere girmek, birebir ilişkileri pekiştirmek, önemli birebir toplantı yapmak duyguları kontrol etmek kaydıyla ve de Merkür retrosundan dolayı daha dikkatli olmak  kaydıyla anlaşmalar yapmak için kullanılabileceğiniz bir hafta olacak. Perşembe günü Güneş tutulması ile etkisi 6 boyunca devam edecek süreçte   finansla ilgili  , ortaklaşa gelirlerle ilgili  konularda bir takım  yeni kararlar alabilirsiniz. Bazılarınız  için kredi, sigorta, alacak-verecek , miras konularında yeni gelişmeler  söz konusu olabilir. Yalnız Merkür geri harekette olduğu süreçte  bu konularla alacağınız kararlarda çok dikkatli olmalısınız eğer mümkünse 23 Haziran’dan sonraya bırakmalısınız. Cuma günü Mars Aslan burcuna giriyor olacak mesleğinizle veya kariyerinizle ilgili konularda daha çok enerji harcayacağınız , mücadele edeceğiniz bir süreçte olacaksınız . Bu süreçte otorite figürleri ile  bir takım sürtüşmeler söz konusu olabilir.  Cumartesi günü ilişkilerinizde bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz ama Pazar günü ilişkilerle ilgili beklenmedik hoş gelişmeler söz konusu olabilir.
YAY VE YÜKSELEN YAYLAR
Sevgili Yaylar, Günlük rutin işler ve sorumluluklar, halledilmesi gereken konular bu hafta önceliğiniz olacak.  Astlar ve çalışanlarla ilgili konular, iş meseleleri ya da çalışmayanlarınız  için günlük rutin işler  gündeminizin belki de en sıkıcı konusu olabilir.  Sağlık konusunda da dikkatli olunmalıdır. Perşembe günü başlayacak Güneş tutulması özellikle ikili ilişkilerde bulunduğunuz kişiler, eşiniz, ortağınız ya da danışanlarla iletişiminizde, ilişkilerinizde ani ve hızlı değişimler söz konusu olabilir. Bazen de onların hayatındaki gelişmelere şahit olabilirsiniz. Cuma günü Mars Aslan burcuna giriyor , eforunuz  seyahatler, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret, eğitim, yayıncılık ve yasal konularda olabilir ve size daha fazla mücadele edebilme gücü ve girişim cesareti verebilir. Cumartesi ilişkilere dikkat kalpler kırılabilir ama merak etmeyin Pazar günü ilişkilerde beklenmedik sürpriz durumlar söz konusu olabilir.
OĞLAK VE YÜKSELEN OĞLAKLAR
Aşk, cinsellik, çocuklar, yaratıcı beceriler, hobiler, boş zaman aktiviteleri, eğlenceli aktiviteler öncelik kazanıyor sevgili Oğlaklar .Aşk ilişkilerinde normalden fazla duygusal yoğunluk  olabilir, çocuklara olan  ilginin  yoğun olacağı bir hafta olacak, eğlenceli ve sportif aktivitelere yönelmek için de iyi bir hafta. Perşembe günü ise tam bir Güneş tutulması yaşayacağız;  çalışma hayatı, günlük rutinler ve sağlık konuları ile  ilgili bir takım yeni başlangıçlar yapabilir, yeni kararlar alabilirsiniz. Cuma günü ise Aslan burcuna girecek olan Mars ortaklaşa sahip olunan değerlerde, başkalarıyla paylaşılan kaynaklarda,  kendi imkânlarınız dışında gelişen ve başkalarına bağımlı olan imkânlarla ilgili  konularda  enerjinizi artıracak ve bu dönemde miras, ölüm konuları, sigorta, borç, vergi ,nafaka konuları gündeminizde olabilir, bunlarla ilgili mücadele etmeniz gerekebilir. Mars’ın bu evden geçişi sürecinde  ödemeleriniz  ve harcamalarınız  artabilir. Cumartesi günü ilişkilerle ilgili sıkıntılar olmasına rağmen Pazar günü olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
KOVA VE YÜKSELEN KOVALAR
Sevgili Kovalar  aileden birileri ile, yakınlarınızla ,evinizle,  ilgilenerek vakit geçirmek için ideal bir haftada olacaksınız. Geçmiş ile ilgili konular gündeme gelebilir, taşınmak, yer değiştirmek, evde değişiklikler yapmak gündeminizde olabilir. Perşembe günü Tam Güneş tutulması ile eğlence tarzınız, sosyal hayatınız, yakın arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz ile ilgili durumlar, çocuklarınız, aşk hayatınız, hobileriniz vurgu kazanır. Kardeşlerinizle veya yakınlarınızla daha fazla birlikte olabilirsiniz. Cuma günü Mars’ın Aslan burcuna geçmesi ile yaklaşık 2 ay boyunca eforunuz her türlü ilişkiler, ortaklıklarda olabilir, yasal konular, davalar bu süreçte gündeminizde olabilir. Kariyerinizle ilgili ego çatışmalarından zarar görebilirsiniz.  Cumartesi günü ilişkilerle ilgili sıkıntılar olmasına rağmen Pazar günü olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
BALIK VE YÜKSELEN BALIKLAR
Sevgili Balıklar bu haftaya iletişim trafiğinin hızlı akacağı ,yakın çevre ile duygusal bağlarınızın  öncelik kazanacağı , bir şeyler öğrenmenin ,bilgi paylaşmanın , seyahat etmenin önemli olacağı bir hafta sizi bekliyor. Perşembe günü  halkalı Güneş tutulması ile  kariyer ve statü, ebeveynleriniz alanınızda gerçekleşecek tüm bunlarla ilgili yeni kararlarınız olabilir , bazılarınız bu süreçte anne-baba olabilir, bazılarınız evlenebilir, bazılarınız iş değişikliği yapabilir. Cuma günü ise Mars Aslan burcuna geçiyor , tüm eforunuz, enerjiniz çalışma hayatı, günlük yapılacak işler ve sağlık konularında olacaktır.  İş arkadaşlarınızla işte bazı sorunlar yaşayabilir, onlarla tartışabilirsiniz. Cumartesi günü ilişkilerle ilgili sıkıntılar olmasına rağmen Pazar günü olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz.
Hepimiz için güzel bir hafta olması dileği ile sevgiler.