• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2021

HAZİRAN 2021


HAZİRAN 2021

MARS ASLAN BURCU SEYAHATİ 11 HAZİRAN  - 29 TEMMUZ 2021
“YARATICI ENERJİMİZ ÇOK YÜKSEK”
Mars ; eğlenceli, neşeli ateş elementi olan Aslan’a  girdiğinde sımsıcak bir atmosfer ortamı yaratıyor olacak.  Mars, motivasyon ve eylem gezegenidir ve  Aslan'dayken oturup dünyayı seyretmek istemeyiz, rol yapmak, aktif olmak, duygularımızı en renkli şekilde ifade etmek, yaratıcılığımızı sergilemek ortaya çıkartmak  isteriz çünkü Mars’ın enerjisi Aslan ’ nın yaratıcılığını ve kendini ifade etmesini tetikler! Tüm Dünyaya ve herkese ben buradayımmm mesajını vermek isteriz, "Beni sevmediğinde ve saygı duymadığında sinirleniyorum." modunda oluruz. Aslan burcundaki Mars  eşi olmayan bir özgüvene sahiptir.  Burada ego, öneminin kabul edilmesini talep eder, görmezden gelinmekten veya hafife alınmaktan nefret eder ve istediği alkışı kazanmak için çok çalışmak gerekir. Yaptığımız her şeyde en iyi olmak ister ve oldukça rekabetçi olabiliriz.
Aslan burcundaki Mars geçişinde  kalbimizi , kalpten gelen isteklerimizi takip etme, gerçekleştirme  zamanıdır.  Aslan'ın kendine güvenini ve cesaretini benimsemek, ruhlarımızı ateşe veren şeyin peşinden gitmemize yardımcı olur.  Güven iyi bir şey olsa da, aşırı güven de belaya yol açabilir  ve Mars Aslan'dayken bu kesinlikle bir risktir. İşi yapmadan ödülleri hak ettiğimizi ve versek de vermesek de sarsılmaz bir saygıyı hak ettiğimizi düşünürüz ama  takdir edilmek istiyorsak, takdire şayan olmalıyız, lider olmak istiyorsak liderlik yapmalıyız, saygı görmek istiyorsak saygın olmalıyız, canlar.
Mars Aslan'dayken coşku bulaşıcıdır ve bu geçiş sırasında daha fazla ilgi görmek isteriz ve bu ilgiyi alamadığımızda rahatsız oluruz. Aslan kendimizi ifade etmeyi de anlattığı için bu 2 aylık süreçte  boş boş oturmayacağız. Nasıl hissettiğimizi göstermek için kükrememiz gerekiyor ! Yükselen burçlara göre Mars Aslan burcunda neleri anlatıyor, bakalım.
KOÇ
2 aylık süreçte  öncelikli amacınız sportif aktiviteler, hobiler, sanatsal işler  ya da zihinsel yaratıcılığını sergileyebilir, eğlenmeye daha çok vakit ayırabilirsiniz. Hobi olarak başlayan işlerden kariyer edinebilir, kazanç elde edebilirsiniz. Aşk ilişkileri ve cinsellik, çocuklar ve onlarla ilişkiler bu dönemde önceliklidir. Yaratıcılık isteyen işlerde çok başarılı olabilirsiniz. Ailenizden ya da başkalarından miras kalan ya da kazanım yoluyla gelen maddi imkanları çocuklarınız için kullanabilirsiniz. Bu imkanları sevdiğiniz şeyler, eğlence hayatı, hobileriniz ya da size keyif veren şeyler için de harcayabilir ve kariyerinizde güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.
BOĞA
Aile ve ev konularında hareketlenme olabilir , tüm eforunuzu bu konulara verebilirsiniz, aile içinde gerginlikler,  tartışma ve kırgınlıklar söz konusu olabilir ,ev kazalarına da açık olunan bir transittir. Eğer  kişisel haritalarınızda Mars’ın gergin açıları varsa daha da dikkat edilmesi gerekir. Eğer Mars’ın açıları uyumlu ise taşınabilir, evde değişiklik yapmak amacıyla girişimlerde bulunabilirsiniz, tadilat yaptırabilir evinizi yeniden dekore edebilirsiniz , kimileriniz eve, şehir değiştirebilir.
İKİZLER
Marsın 3.evinize geçmesiyle, yakın çevre ile ilgili ilişkilerde hareketlenme olur. Yakınlarla ilişkilerde gerginlikler yaşanabilir. Yeni şeyler öğrenme amacıyla aynı anda pek çok şeye ilgi göstermeye başlayabilirsiniz. Fikirlerinizi güçlü bir şekilde ortaya koyma arzusu artar ve  aynı fikri paylaşmayan kişilerle tartışmalar çıkabilir. Kazalara açık bir süreçtir araba kullanırken dikkatli olmanız gerekebilir. Bu süreçte bir eğitim almak isteyebilirsiniz. Kısa seyahatleriniz olabilir, yakınlarla yapılan işlerde aktif rol oynayabilir aynı zamanda kardeşler veya yakınlar için mücadele etmeyi, uğraş vermeyi, emek harcamayı anlatan bir süreç olabilir.
YENGEÇ
Maddi güvenlik ihtiyacınız artabilir. Para kazanmak için çok efor sarf ettiğiniz bir süreç olacaktır  hatta ekstra gelir için ikinci bir işe başlayabilirsiniz, para kazanmanın yeni yöntemlerini bulmakla uğraşabilirsiniz. Yaklaşık  2 aylık süreçte  borç ya da kredi almak pek akıllıca olmayacaktır buna dikkat etmelisiniz. Bu dönemde hızlı para giriş ve çıkışları olabilir, ani ve düşüncesiz alışverişlerden kaçınmanız, öfkeliyken para harcamamaya özen göstermeniz yerinde olur.
ASLAN
Harekete geçme kendinizi ortaya koyma, girişimde bulunma güdünüz tetiklenecektir. Kendinizi  aktif ve enerjik hissedebilirsiniz.  Birinci evdeki Mars’ın enerjisi  ayarsızdır bu da  sakarlık, kazalar ve yaralanmalara açık olunduğunu  anlatır, dikkat edilmesi gereken bir süreçtir ayrıca tepkilerinizi saldırgan biçimde dışarı vurmadan, enerjinizi  yönlendirmeyi öğrenmeniz gerekebilir. Mars’ın bu alanda olmasının en güzel tarafı vücudunuzu forma sokmanızı sağlayacak fiziksel aktivitelere başlamaya fırsat sağlamasıdır bunu değerlendirip vücudunuzu forma sokabilirsiniz. Ayrıca bu süreçte sağlığınıza özen göstermeniz gerekiyor, özellikle baş bölgesindeki operasyonlar ya da estetik müdahaleler bu konumla ilgili olabilir.
BAŞAK
Bilinçaltı konuları su üzerine çıkabilir, hayatınızda kontrol dışı gelişmeler söz konusu olabilir. Bu dönemde kendinizi enerjiniz düşük ve yorgun hissedebilirsiniz. Mars vücudun bağışıklık sistemini yönetir, bu alanda güçsüz  bir yerleşimde olduğundan, bağışıklık sisteminin de güçsüzleşeceğine işaret eder. Bu anlamda özellikle mikrobik enfeksiyonlara karşı tedbirli olmak gerekir. Kişinin dikkat etmesi gereken diğer bir husus da gerginliklerini dışarı yansıtamamak ve içinde tutmaktan kaynaklanması muhtemel rahatsızlıklardır. 12. ev aynı zamanda gizli düşmanlıklarla da ilgili olduğundan bu dönemde arkanızdan konuşanlar, dedikodunuzu yapanlar artabilir, dikkatli olun.
TERAZİ
Sosyal alanda daha özgür olmak isteyeceksiniz ve hareket ihtiyacınız artacaktır.  Arkadaşlarınızla ve özellikle de ekip arkadaşlarınızla birlikte hareket edebilir, ekip işlerine yönelebilirsiniz. Ancak ekiple çalışırken egonuzu iyi kontrol etmeniz ve dengelemeniz gerekebilir. Bazı arkadaşlarınızla görüş ayrılıkları yolunuzu ayırabilir. Sosyal ortamlarda liderlik özeliklerinizi ve girişimcilik yeteneklerinizi daha güçlü gösterebilirsiniz ve insanların dikkatini toplayabilirsiniz.
AKREP
mesleğinizle veya kariyerinizle ilgili konularda daha çok enerji harcayacağınız , mücadele edeceğiniz bir süreçte olacaksınız .Mars acelecilik ve agresyonla ilişkili olduğu için  idealleriniz ve geleceğe yönelik hedefleriniz  için daha fazla mücadele etmenizi  gerektirecek bir süreçte olacaksınız. Bu süreçte otorite figürleri ile  bir takım sürtüşmeler söz konusu olabilir.  Girişim ve cesaretiniz daha çok vurgu  kazanır , kararlılık ve yüksek motivasyonunuz  sayesinde başarı elde edilebilirsiniz. Bu dönemde  aceleci, gözü kara girişimler sonradan üzücü sonuçlara sebep olabilir bu yüzden dikkat edilmesi gereken  bir dönemdir. Bu dönemde kimileriniz , işten çıkabilir, kimileriniz yeni bir işe girebilir. Ebeveynler ve eşinizle ilişkilerinizde agresyon, çatışma görülebilir.
YAY
Eforunuz  seyahatler, yabancılarla ilişkiler, dış ticaret, eğitim, yayıncılık ve yasal konularda olabilir. Mars bu evde, saydığımız konularda kişiye daha fazla mücadele edebilme gücü ve girişim cesareti getirir. Bu dönemde dışa dönük hedeflerinizi gözden geçirip, ne yapmanız gerektiğine karar verebilirsiniz. Hukuksal konular gündeme gelebilir, kariyerinizle ilgili eğitimler almak isteyebilirsiniz
OĞLAK
Ortaklaşa sahip olunan değerlerde, başkalarıyla paylaşılan kaynaklarda,  kendi imkânlarınız dışında gelişen ve başkalarına bağımlı olan imkânlarla ilgili  konularda  enerjiniz çok olabilir. Bu dönemde miras, ölüm konuları, sigorta, borç, vergi ,nafaka konuları gündeminizde olabilir, bunlarla ilgili mücadele etmeniz gerekebilir. Mars’ın bu evden geçişi sürecinde  ödemeleriniz  ve harcamalarınız  artabilir. Ortaklaşa kazanmalarında veya başkalarıyla birlikte sahip olduğu kaynaklarla ilgili konularda stresler yaşanabilir, başkalarından alacaklarınızı tahsil etmekte zorlanabilir ya da bu alanda mücadele etmesi gerekebilir. Vergiler, harcamalar, ödemeler konusunda da dikkatli olunmalıdır. Ameliyat veya operasyon geçirme durumları olabilir.
KOVA
Eforunuz her türlü ilişkiler, ortaklıklarda olabilir, yasal konular, davalar bu süreçte gündeminizde olabilir. Kariyerinizle ilgili ego çatışmalarından zarar görebilirsiniz.  Mars’ın agresyon enerjisi ve Aslan  burcunda rahat etmemesi ilişkiler üzerinde  yıpratıcı etki verebilir ama kişisel haritalarınızdaki gezegenlere uyumlu açıları varsa ilişkilerde, kariyer konularında ve kariyerin getirileri ile ilgili canlılık ve hareketlilik olabilir.
BALIK
Tüm eforunuz, enerjiniz çalışma hayatı, günlük yapılacak işler ve sağlık konularında olacaktır.  Yapacak çok şey var ve tamamen en küçük görevi  bile yerine getirmeye odaklanırsınız , başka bir şey yapmadan önce mutlaka yapılması gerekenlerle ve sorumluluklarınızla ilgilenirsiniz. Daha fazla proje ve görev üstlenebilir ve bu süre zarfında daha yoğun olabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla işte bazı sorunlar yaşayabilir, onlarla tartışabilir veya işyerinde yaralanma yaşayabilirsiniz. Bu, yeni bir iş aramak için harika bir zaman olabilir. Ayrıca sağlık sorunlarının üstesinden gelmek için daha fazla enerjiniz var ve yaşam tarzınızı iyileştirmek için de enerjiniz olacak.