• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2021

HAZİRAN 2021


HAZİRAN 2021

15 HAZİRAN 2021 SALI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Güne Ay Aslan enerjisi ile başlıyoruz, güçlü sıcak bir enerji hakim bizler de daha cesur, açık yürekli olacağız. Keyfimize  de düşkün olacağımız bir gündeyiz çalışmayanlar keyif alacakları aktiviteler yapabilirler. Ay Aslan günleri saç kesimi ve boya yaptırmak için de çok uygundur arkadaşlar. Sağlık açısından baktığımızda sırt ağrıları , kalp çarpıntıları artabilir, kan dolaşımı hızlanabilir o yüzden kalbimizi yoracak aktivitelerden uzak durmakta fayda vardır. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
01:01 Satürn ve Uranüs karesi kesinleşiyor 2021’in en önemli gökyüzü olaylarından birisi ve bu  yıl Şubat ayında ilk kareyi yaşamıştık bu 2.cisi 3.cüsünü ise Aralık ayında yaşayacağız. Beklenmedik ani sürpriz değişimler hayatımıza girebilir ve bu  değişimler bizim kontrolümüz dışındadır. Güvence ve garantilerin zorlandığı kınlım noktaları görülebilir, olmazsa olmazlarımız, değişmez gördüğümüz ve güvendiğimiz yapılar sarsılabilir, finansal  ve gayrimenkullerle ilgili de zorlanmalar görülebilir ama en iyisi değişen koşullara uyum sağlamaktır. Bu, değişime direnmenin ve aşırı tepki vermenin zamanı değildir arkadaşlar , en iyisi ; iyi düşünülmüş, metodik, sabırlı ve adım adım bir yaklaşımdır.  
07:57 Ay ve Merkür uyumlu enerjisi ile daha önceden almış olduğumuz kararlarımızı uygulamak için iyi bir süreçte olacağız. Yakın çevremiz, kardeşler ve akrabalar  ile olan iletişimde de uyumlu bir akış söz konusu olabilir.
20:27 Ay ve Güneş uyumlu enerjileri  ile  ikili ilişkilerde güzel bir iletişim söz konusu olabilir, karşı cinsle daha rahat anlaşacağımız bir süreçtir. İyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.