• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2021

HAZİRAN 2021


HAZİRAN 2021

21-27 HAZİRAN HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Haftaya Ay Akrep enerjisi ile başlıyoruz tutkulu ,derin, hırslı bir modda olacağız. Sezgilerimizin artacağı bir hafta ve duygusal anlamda derin manalar arayışında olacağız. İlişkilerimiz daha tutkulu olacak ama Akrep Mars ve Plüton gezegenleri tarafından yönetildiği için ilişkilerde kıskançlık, kavga ve gürültü, baskı ve manipülasyon olabilir. İçsel huzuru bulmak için bu hafta daha fazla meditasyon, yoga ve dua çalışmaları yapabilir. Bu hafta gökyüzü bir hayli yoğun olacak arkadaşlar şimdi bakalım gökyüzü hareketleri hangi mesajları veriyor.
21 Haziran Pazartesi  sabahı Güneş Yengeç burcuna geçiyor ,sevgili Yengeçler doğum gününüz kutlu olsun. Ve arkadaşlar Yengeç sezonu başlıyor, ev, yuva, aile, aileye ait konular , güvenlik arayışı , ve duygusal bir atmosferde olacağız. Yılın yaklaşık 1 ay sürecek olan Yengeç sezonunda , başkalarıyla bağlantı kurmak ve duygusal bağınızı güçlendirmek iyi olabilir.  Yengeç duygularla  ve yöneticisi Ay enerji astrolojisine göre kalp çakrayı anlatır  bu yüzden sevdiğiniz şeylere odaklanmak için iyi bir zaman  aynı zamanda çoğu  kararlarımızda duygusal davranacağımız bir süreçte olacağız. Pazartesi kesinleşecek Venüs Neptün arasındaki üçgen açı ise her türlü ilişkilerimizde idealize ettiğimiz , hayalini kurduğumuz uyumu anlatıyor .
22 Haziran Salı günü Merkür ileri hareketine başlamadan önce durağanlaşıyor bu yüzden bugün önemli sözleşme ve anlaşmalar imzalamak , kararlar almak için iyi bir gün değil arkadaşlar ancak daha önceden geçmişte aldığınız kararları eyleme dönüştürebilirsiniz.
23 Haziran Çarşamba güzel bir gün hem Merkür düz harekete geçiyor hem de  gökyüzünün en iyi transiti Güneş ve Jüpiter   üçgen  açısı gerçekleşiyor . İyi şans ve fırsatlar sunan bu gökyüzü olayından en iyi şekilde yararlanmak için moralinizi, coşkunuzu ve özgüveninizi yüksek tutmalısınız. Gökyüzü bize gelişmek, ilerlemek ve yaşam amaçlarımızı gerçekleştirmek için ilahi bir yardım gönderiyor olacak ancak Jüpiter geri harekette olduğu için bu birkaç günlük süreçte geçmişte kaçırmış olduğunuz şans ve fırsatlar tekrar kapınızı çalabilir.
24 Haziran Perşembe günü ise Venüs Plüton arasında bir karşıtlık yaşayacağız aynı zamanda da Oğlak burcunda  ilişkiler aksında Oğlak dolunayı gerçekleşecek  bu Dolunay Venüs Ve Plüton karşıtlığı içerdiği için  ilişkilerde  manipülasyon, güç mücadeleleri, şüphe, kıskançlık, sahiplenme, tehdit veya yıldırma olabilir bu yüzden tüm ilişkilerimizde  dikkatli olmamız gerektiğinin altını çiziyor  aynı zamanda Dolunay’ın Jüpiter ile uyumlu açıları ilişki zorluklarının düzelmesi için bize geçmişte kaçırılan fırsatları kullanarak düzeltme şansı veriyor olacak.
25 Haziran  Cuma günü ise hayallerimizi ve ideallerimizi sembolize eden Neptün gezegeni 5 aylık geri hareketine başlıyor, demek ki bir süreliğine hayallerimizi ve ideallerimizi anlatan konularda yavaşlama ve ertelemeler söz konusu olabilir, hayal kırıklıkları ve inandığımız şeylerin ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğu konusunda yüzleşeceğimiz zamanlar.  
27 Haziran  Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçiyor aşkımızı ve ilişkilerimizi daha görkemli yaşayacağız, eğlenceli, coşkulu aşklar, ilişkiler söz konusu olacak, aynı zamanda da sanatsal yaratıcılığımızı ortaya çıkarabileceğimiz bir zaman dilimine giriyor olacağız.
Bu hafta tüm bu gökyüzü etkileri yükselen burçları nasıl etkileyecek?
KOÇ
Sevgili Koçlar Güneş’in Yengeç burcuna geçmesi ile aile büyüklerinizin hayatlarında önemli gelişmeler olabilir, aile içerisinde çözülmesi gereken sorunları çözebilir ve ailevi ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Bazılarınız için ev değişikliği, yer değişikliği söz konusu olabilir. 22 Haziran’da Merkür ileri gitmek üzere durağanlaşıyor bugün kafanız karışık olabilir, herhangi bir anlaşma, sözleşme ve proje yapmak için uygun değildir 23 Haziran’da ise Merkür’ün düz hareketine geçmesiyle, artık iletişimi anlatan tüm konularda rahatlayacaksınız. Zihinsel, iletişimsel becerilerinizi geliştirme konusunda fırsatlar yakalayabilirsiniz. Yakın çevre, kardeşler, akrabalar, komşularla iletişim, çok sayıda kontak gündeme gelir. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak için artık uygun bir döneme giriyorsunuz, yine Çarşamba günü Güneş Jüpiter üçgeni ile yakınlarınızdan, ailenizden, arkadaşlarınızdan destek alacağınız zamanlar.
Dolunay 24 Haziran’da Oğlak burcunun 3. derecesinde olacak ve sizlerin 10.evinizde gerçekleşecek. Bu dolunayın ışığı ile kariyer alanınızda veya ailevi konularda bazı konular görünür hale gelirken bazı konularda sonuca ulaşacaktır, aile ve kariyer konularında dengeyi tutturmak önemli olacaktır.
25 Haziran Cuma günü Neptün Balık burcunda gerilemeye başlayacak yaklaşık 5 ay boyunca, rüyalarınız ,maneviyat, inançlar, hayalleriniz ön planda olacak, kendinizi ruhsal anlamda daha derin manalar ararken bulabilirsiniz.
 27 Haziran Pazar günü Venüs ‘ün Aslan burcuna geçmesi ile aşk ve ilişkilerde olumlu etki altında olacak, hobilerinize daha fazla vakit ayırma, sanatsal faaliyetlerinizi yapmak ,kısa tatillere çıkmak, sosyalleşmek, arkadaşlarla eğlenmek açısından iyi bir süreçte olacaksınız. Bazılarınız bu süreçte  çocuk sahibi olmaya karar verebilir , bazılarınız yeni bir aşka yelken açabilir.
BOĞA
Sevgili Boğalar Güneş’in Yengeç burcuna geçmesi ile fikirlerinizi konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek, yakın çevre , akrabalar, kardeşlerle iletişiminiz odak noktanız olacaktır. Bu süreçte kısa seyahatlere de çıkabilirsiniz, kısa vadeli eğitimler gündeme gelebilir.
 22 Haziran’da Merkür ileri gitmek üzere durağanlaşıyor bu gün kafanız karışık olabilir, parasal konularda daha dikkatli olmanız gerekebilir.
23 Haziran Çarşamba ise Merkür’ün düz hareketine geçmesiyle, parasal kaynakları iyi değerlendirebilme, parayı idare edebilme ve para kazanma becerinizi daha iyi kullanabilme şansınız artacaktır yine Çarşamba günü Güneş Jüpiter üçgeni ile ortaklaşa işlerden kariyerinizin getirilerinden parasal anlamda destek alabilir, fırsatlar yakalayabilirsiniz.
Dolunay 24 Haziran’da Oğlak burcunun 3.derecesinde gerçekleşiyor ve sizlerin  3-9 aksınız  etkileyecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, yurt dışı seyahatleri, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret pazarlama konularında önceden yapmış olduğunuz çalışmaların sonucunu alabilirsiniz.
25 Haziran Cuma günü Neptün geri hareketi 11.evinizde başlıyor arkadaş edinme konusunda yavaşlamayı, şimdiye kadar olan arkadaşlıklarınızın ve sosyal çevrenizin ideallerinize ve hayallerinize uygun olup olmadığını düşünebilir bu konularla yüzleşebilirsiniz.
27 Haziran  Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçiyor ev hayatınız ve ailevi ilişkilerle ilgili konularda olumlu etkiler ortaya çıkabilir. Aile büyükleri ile ilgilenmek, ev içi düzenlemeler yapmaktan keyif alabilirsiniz.
İKİZLER
Pazartesi günü Güneş Yengeç burcuna geçiyor yatırımlarınız, parasal konular ve alış verişleriniz konularında Venüs sizi destekleyecektir. Artistik ve sanatsal konulardan, yaratıcılık gerektiren işlerden, hediyelik eşya alım satım işlerinden, giyim kuşam alım satımı işlerinden para kazanma fırsatları yakalayabilirsiniz.Parasal konularda küçük de olsa şanslar elde edebilirsiniz ve gelirinizi arttırabilirsiniz. Ailenizden parasal destek görebilirsiniz.
22 Haziran’da Merkür ileri gitmek üzere durağanlaşıyor bugün kafanız karışık olabilir, kendinizle , sağlığınızla ilgili alacağınız kararlarda dikkatli olmalısınız .
23 Haziran’da Merkür İkizler burcunda düz hareketine geçiyor, sizlerin 1.evinizde, artan merak, entelektüel özgüven, kendinizi ifade etme ve fikirlerinizin iletişiminde kolaylıklar olacaktır. Komşular, arkadaşlar ve iş arkadaşlarınızla iletişim artar, kısa yolculuklar yapmak isteyebilirsiniz.  Bu geçiş aynı zamanda ders vermek, yazmak, öğretmek ve çalışmak için harikadır. Bu süre zarfında, kişisel görünümünüzün daha fazla farkına varacak ve kişisel hedefleriniz, giyim tarzınız, diyetiniz ve hijyeniniz dahil olmak üzere kişiliğinizi dışa nasıl yansıtacağınız hakkında daha fazla düşüneceksiniz. Yine Çarşamba günü Güneş Jüpiter üçgeni ile kariyerinizden elde ettiğiniz gelirlerle ilgili fırsatlar olabilir.
Dolunay 24 Haziran’da Oğlak burcunun 3.derecesinde olacak ve sizlerin 8.evinizde gerçekleşecek. Bu dolunayın ışığı ile parasal konularda, kredi, vergi, sigorta gibi ödemelerle ilgili konularda bazı durum ve olaylar görünür hale gelirken bazı parasal konular da sonuca ulaşacaktır. Bazılarınız için para kaybı söz konusu olurken bazılarınız içinde aniden oluşan miras gibi kazançlar söz konusu olabilir. Eşinizin ya da ortağınızın parasal durumunda azalış ya da artış söz konusu olabilir. Okült konulara ilginiz artabilir ve bazılarınız riskli durumlara maruz kalabilir. Sağlığınıza da son derece dikkat etmeniz gerekirken bir dönem olacaktır.
25 Haziran Cuma günü Neptün Balık burcunda gerilemeye başlıyor kariyer alanınızdaki bu gerileme mesleğiniz, toplum önündeki duruşunuzla ilgili 5 ay boyunca yüzleşeceğiniz , tüm bunların ideallerinize ve hayallerinize uygun olup olmadığını düşüneceğiniz bir süreci anlatıyor.
27 Haziran Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçiyor diğer insanlarla, yakınlarınızla, akrabalarınızla  iletişim kurmaktan  daha fazla zevk alacağınız, kısa yolculuklara çıkacağınız , eğitimlere başlayacağınız bir süreç başlıyor olacak  , kimileriniz yolculukta veya eğitim aldığı alanda birisi ile tanışabilir, br aşk ilişkisi başlayabilir.
YENGEÇ
21 Haziran’da ise Güneş Yengeç burcuna sizlerin 1.evinize geçecek bu süreçte fiziksel enerjiniz artabilir, kendinizi çok dinamik hissedebilirsiniz,  güveniniz  artabilir, otoritenizi daha belirgin bir şekilde ortaya koyabilirsiniz.  Kişisel yeteneklerinizi daha iyi kullanabilir, koşulları yönlendirebilir dikkatleri üzerinize çekebilir, başkaları üzerinde etki yaratabilirsiniz.
22 Haziran’da Merkür durağan hareketine başlıyor bugün arkanızdan dedikodularınız yapılabilir, gizli düşmanlarınız olabilir ve siz bunların kimler olduğunu öğrenebilirsiniz.
 23 Haziran’da Merkür düz hareketine geçiyor  12.evinizde biraz kalabalıktan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle  baş başa kalmak isteyebilirsiniz. Yalnız çalışmak, zihinsel yeteneklerini de geliştirebilir, bu dönemde maneviyata dönük çalışmalar da yapabilirsiniz . Yine Çarşamba günü Güneş Jüpiter üçgeni ile hukuksal konular, uluslararası , yabancılarla yapılan işlerden ya da eşinizin akrabalarından destekler alabilirsiniz.
Dolunay 24 Haziran’da Oğlak burcunun 3.derecesinde olacak ve sizlerin  7-1 aksınızda gerçekleşecek  ilişkilerinizi, birebir bağlantılarınızı , ortaklıklarınızı değerlendirebileceğimiz ve sözleşmelerinize bakabileceğiniz ve sonuç olarak   bir takım farkındalıklar kazanacağınız bir dönem olacaktır. Dolunay bu alanda gizli olan şeyleri aydınlatıyor ve eş, kanka ,ortak ilişkilerinizdeki kişilerin  gerçek duygularını ve niyetlerini görebilirsiniz.
25 Haziran Cuma günü Neptün Balık burcunda gerilemeye başlıyor hayatınızın anlamını ,amacını bu konularla ilgili hayallerinizi ve ideallerinizle  ilgili 5 ay boyunca yüzleşeceğiniz , tüm bunların ideallerinize ve hayallerinize uygun olup olmadığını düşüneceğiniz bir süreci anlatıyor.
27 Haziran Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçiyor yeni şeyler satın almak, özelikle mücevher gibi güzel objeler sizi mutlu edecek. Yatırım ve alışveriş yapmak açısından iyi bir süreçte olacaksınız. Artistik ve sanatsal konulardan, yaratıcılık gerektiren işlerden, hediyelik eşya, giyim kuşam eşyaları, takılar gibi Venüsyen alanlardan kazanç elde etme fırsatları çıkabilir.
ASLAN
21 Haziran’da ise Güneş Yengeç burcuna , sizlerin 12. evinize geçmesi ile; biraz daha içe çekileceğiniz, daha yalnız kalarak geçmiş bir senenin hesabını yapacağınız bir döneme girmiş olacaksınız. Arkanızdan çevrilen işler, gizli düşmanlıklar  gün yüzüne çıkabilir. Bu süreç de  geçmişle alakalı konularda negatif düşünceler hakim olabilir ve bu  durum psikolojiniz üzerinde olumsuz etki yaratabilir. Endişe ya da korkularınızda artış olabilir. Bu süreçte meditasyon gibi çalışmalar yapmak sizi hem psikolojik olarak rahatlatabilir hem de gelecek günlere sağlam bir ruh hali ile hazır olmanızı sağlayabilir.
22 Haziran Salı günü  Merkür durağan hareketine başlıyor bugün arkadaşlarınız ve sosyal çevrenizden kişilerle yapacağınız, konuşmalara dikkat etmek, alacağınız kararlara ve kariyerden elde edeceğiniz gelirlerle ilgili konulara özen göstermeniz gerekebilir.
23 Haziran’da Merkür İkizler burcunda düz hareketine geçiyor, sosyal çevre ile iletişim hareketlenir her türlü aktivitelere veya organizasyonlara katılmak  isteyebilirsiniz.  Bu günlerde, dostlar arasında iletişim daha fazla olur. Yine Çarşamba günü Güneş Jüpiter üçgeni ile sosyal çevrenizden veya arkadaşlarınızdan, ortaklarınızdan maddi anlamda  destek görebilirsiniz,
 24 Haziran Perşembe günü Oğlak burcundaki Dolunay ile  iş, iş alanınız, ekip arkadaşlarınız, sağlığınız ve günlük rutinleriniz ile ilgili konularda, bazı durumlar netleşebilir ve farkında olmadığınız şeyler ortaya çıkabilir. Bazılarınız için iş kaybı söz konusu olurken bazılarınız içinde yeni iş kapıları açılabilir. Ekip arkadaşlarınızdan işten ayrılanlar olabilir. Sağlığınıza da son derece dikkat etmeniz gerekirken bir dönem olacaktır, sağlığınızla ilgili bazı durumlar ortaya çıkabilir ve tedavi gerektirebilir.
25 Haziran Cuma günü Neptün Balık burcunda gerilemeye başlıyor başkaları ile yapılan ortak işler, aileden gelen kazançlar, vergi,sigorta , ödemeler ile ilgili konularda hayal ettiğiniz idealize ettiğiniz durumlarda yavaşlamalar, söz konusu olabilir , bu 5 ayık süreçte tüm bu konularla yüzleşip bunların ideallerinize ve hayallerinize uygun olup olmadığını düşünebilirsiniz.
27 Haziran Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçiyor sahne zamanı Sevgili Aslanlar uzlaşmacı tavır ve iyi ilişkileriniz  sayesinde, dikkatleri üzerinize çekebilme ve koşulları istediğiniz  gibi yönlendirebilme şansınız  artabilir.  Kendinize  bakım yapmak, dış görünüşte, giyim kuşamda değişiklikler yapmak için bir istek duyabilirsiniz. Arkadaşlarla hoş vakit geçirmek, eğlenceli konulara yönelmek, biraz hareket etmek, hatta seyahat etmek için ideal bir süreçte olacaksınız.
 BAŞAK
21 Haziran’da ise Güneş Yengeç burcuna geçiyor  sosyal alanda hareketlilik olabilir, etrafınızda güçlü ve etkin kimseler artar. Genel anlamda destek veren, güç kazandıran bir transittir. Dışa açılmalı, sosyal ilişkilerden daha fazla istifade edilmelidir. Gelecekle ilgili planlarınız , hayalleriniz , umutlarınız olabilir ve tüm bunlara  hiç ummadığı destekler gelebilir. Arkadaşlar ve sosyal alandan destekleyici kimseler  hayatınızda daha önemli ve öncelikli hale gelir.
22 Haziran Salı günü  Merkür düz harekete geçmek için durağanlaşıyor ama durağan olduğu zaman daha sıkıntılı bir süreç oluştuğundan işle ilgili bugün herhangi önemli kararlar almamak, anlaşmalar yapmamakta fayda vardır.
23 Haziran Çarşamba  Merkür düz hareketine geçiyor  işle ilgili önemli konuşmalar, yazışmalar, anlaşmalar yapılabilir.  Merkür’ün kariyer evinden geçişi süresince işle ilgili seyahatler yapılabilir. Kişinin kariyeriyle ilişkili konularda eğitim alması, yeni teknikler öğrenmesi için de uygundur. Bu dönemde, otoriteyi temsil eden kişilerle konuşmak, kariyerle ilgili konularda tavsiyeler almak da akıllıca olabilir. Ebeveynleriniz ve eşinizle ilişkilerinizdeki iletişimde de akış rahat olacaktır. Yine  Çarşamba günü Güneş Jüpiter üçgen açısı ile çalışma hayatınızdaki kişilerden, ebeveynlerinizden özellikle de annelerinizden destek alabileceğiniz bir süreç olabilir.
 24 Haziran Perşembe günü  Oğlak burcunun 3.derecesinde olacak ve sizlerin  5-11 aksınızı etkileyecektir. Bu alan hayattan keyif alınan , aşk, hobiler ve çocuklarla ilgili bir takım şeylerin netlik kazanacağı ve daha önce farkına varmadığınız şeylerin ortaya çıkacağı bir süreci anlatıyor. Belki yaptığınız bir hobinizden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili bir takım konularda tamamlanmalar olabilir, bu Dolunay’da yakın arkadaşlarınızdan, ortaklıklarınızdan veya eşinizden tüm saydığımız konularla ilgili manevi destekler alabilirsiniz.
25 Haziran Cuma günü Neptün Balık burcunda geri hareketine başlıyor yaklaşık 5 ay boyunca her türlü ilişkilerinizle ilgili hayalleriniz ve ideallerinizle yüzleşme zamanı , ilişkilerinizin uygun olup olmadığını düşünebileceğiniz bir süreç başlıyor.
27 Haziran Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçiyor, gerek ikili ilişkilerden, gerekse sosyal ilişkilerden geri çekilme eğilimi görülebilir. Aşk ilişkilerinde geçici bir süre için zorlanmalar, yanlış anlaşılmalar, kayıplar, perde arkası oyunlar yaşanabilir. Bu 1 aylık süreçte platonik bir ilişki başalayabilir.
 
TERAZİ
21 Haziran’da ise Güneş Yengeç burcuna geçecek, odak noktanız işiniz, kariyeriniz ve toplumsal statünüzde olacak.  Kariyer alanınızda az ya da çok başarı sağlayabileceğiniz ve insanların sizi fark edebilecekleri, hem kariyerinizde hem de genel olarak hayatınızda ilerleme kaydedebileceğiniz önemli ve güçlü kişilerden iş ve kariyerinizle ilgili konularda destek görebileceğiniz bir süreçte olacaksınız. Terfi alabilir ve daha güçlü pozisyonlara geçebilirsiniz.
2 Haziran Salı günü Merkür ileri harekete geçmek üzere durağanlaşacak, durağan hareketi sıkıntılı olduğundan bugün yabancılarla yapılan işler, hukuksal konular, seyahatler konusunda daha dikkatli olmanız , tanıtım, pazarlama ve eğitim konularında sözleşme ve anlaşmalar yapmamanız sizin için daha iyi oacaktır.
23 Haziran Çarşamba günü  Merkür İkizler burcunda düz hareketine geçiyor ,yurtdışı  seyahatleri ve yabancılarla  yapılan ticari işler, eğitim, yayıncılık ve medya ile ilişkili konularda yazışmalar, konuşmalar veya anlaşmalar gündeme gelebilir. Hayata bakış açınızı  değiştirebilecek türden yeni görüşlere, perspektifinizi genişletecek konularla sizi aydınlatacak kişilerle bir araya gelebilir ya da iletişim kurabilirsiniz. Bir üniversiteye kaydolmak veya yeni bir iş aramaya başlamak istiyorsanız, şimdi yapın!  Özellikle üniversite ortamından ve diğer kültürlerden gelen insanlarla iletişim kurarken yaratıcılığınızı tam olarak kullanabilirsiniz. Artık yabancı dilleri de kolaylıkla öğrenebilirsiniz.
 24 Haziran Perşembe günü  Oğlak burcunda Dolunay  olacak ,aile ve iş hayatı arasındaki denge ile ilgili durumlar, kariyerinizle ilgili konular, ebeveynlerinizle ilgili konular, geleceği hedefleyen hayati kararlarla ilgili durumlar aktive olurken bu konularda netleşen ve ya tamamlanan durumlar olabilir. Ebeveynlerinizin sağlığı ile ilgili ya da evinizle ilgili biraz can sıkıcı konular gündeminize gelebilir.
25 Haziran Cuma günü Neptün Balık burcunda gerilemeye başlayacak yaklaşık 5 aylık süreçte çalışma hayatınız ve günlük rutinlerinizle ilgili hayallerinizde ve ideallerinizde bir yavaşlama söz konusu olurken bu konuların gerekten hayallerinize uygun olup olmadığını düşünebileceğiniz ,yüzleşmek isteyebileceğiniz bir süreç başlıyor.
27 Haziran Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçiyor. Organizasyon ve aktivitelere ya da partilere katılmak, pek çok yeni insanla bir araya gelmek , geleceğe yönelik hedefleriniz  için yaklaşık 1 ay boyunca destek alabilirsiniz , sosyal ortamlardan, özellikle de kadın figürlerinden. Daha geniş bir arkadaş çevreniz olabilir. İş yatırımları ve kazanmaları alanlarında da olumlu gelişmelere işaret eder. Çalışma hayatı olmayan bir kişi açısından ele alındığında, arkadaşlarla, sosyal çevreden insanlarla güzel vakitler geçirmek adına güzel bir zamandır.
AKREP
21 Haziran Pazartesi günü  Güneş Yengeç burcunda seyahat etmeye başlıyor bir ay boyunca seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konular  gündeminizde önemli yer tutabilir.  İşinizi büyütmek  istiyorsanız bu dönemde uluslararası piyasalara açılabilirsiniz.
22 Haziran Salı günü Merkür düz hareketine başlamak üzere durağanlaşıyor bugün bu yüzden sıkıntılı  gelir gider ve bütçelerinize dikkat yatırmadığını bir vergi borcu, sigorta primi olabilir bu size sıkıntı çıkarabilir.
 23 Haziran Çarşamba günü  Merkür düz hareketine geçiyor  parasal konulan konuşmak, planlamak adına uygun zamanlar artık rahatlamaya başlayacak. Bazılarınız için başkalarıyla  iş konusunda finansal ortaklıklar yapma konusu gündeme gelebilir. Artık  bazılarınız projelerine destek alma şansı bulabilir. Ortaklaşa işlerde çıkması muhtemel sorunlara karşı, her şeyi yazıya dökmekte, haklarını korumak açısından, imzalanan herhangi bir belgeyi iyice okumakta fayda vardır. Yine Çarşamba günü haftanın en güzel açısı Güneş Jüpiter üçgeni ile ailenizden veya ortaklaşa iş yaptığınız kişilerden destek alabileceğiniz zamanlar.
 24 Haziran Perşembe günü  Oğlak burcundaki Dolunay  sizlerin  3-9 aksınızda oluşacak. Özellikle iş yaşamı içinde bazı cevaplar aramak doğru olacaktır. Önemli bir belgenin imzalanması veya bir işin oluşturulması için adım atabilirsiniz. İş yaşamı içinde bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz. Ani bir karar ile yeni bir faaliyete katılabilirsiniz.  Kardeşler ,akrabalar ve yakın çevrenizle ilgili daha önce duymadığınız şeyleri öğrenebilirsiniz. Ya da yakın çevrenizle ilgili bir takım gelişmeler gündeminizde olabilir.
27 Haziran Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçiyor  iş ve kariyer,  hayatınızda etkin ve yönetici pozisyonunda bulunan kişilerle ilişkileriniz daha olumlu  olacaktır. Üstlerinizle  olumlu ilişkiler sağlayabilme açısından da avantajlı bir dönemdir. Sanatsal alanda uğraşıları olanlar, yaratıcılıklarını, yeteneklerini toplum önünde görünür hale getirebilir. Etkin kadın figürlerinden fayda görebilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde evlenebilir, bazılarınız ise çocuk sahibi olabilir. .
 
 
 
YAY
21 Haziran Pazartesi günü Güneş Yengeç burcuna geçecek,  ortaklaşa kazanımlar, müşterek değerler, eşinizin ya da ortağınızın gelirleri, borçlar, alacaklar, ödemeler, krediler, vergiler odak noktanız olacaktır. Bazılarınız için miras konuları gündeme gelirken bazılarınız da mali tablonuzu dengelemekle ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz.
22 Haziran Salı günü Merkür düz hareketine başlamak üzere durağanlaşıyor bugün bu yüzden sıkıntılı  bir gün her türlü ikili ilişkilerde iletişim konularında sıkıntılar olabilir  bu yüzden ilişkide olduğumuz kişilerle iletişimimize özen gösterelim.
23 Haziran’da Merkür İkizler burcunda düz hareketine geçiyor, iletişim becerileri, düşünceler ve zihin ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanına kayacak, önemli anlaşmaların gündeme gelebilir, özellikle evlilik ortaklık  veya alım-satım ile ilgili  olabilir. Yakın ilişkide olunan kişilerle önemli konuları konuşmak, açığa kavuşturmak için de uygun günlerdir. Yine bugün Güneş ve Jüpiter üçgeni ile yakın çevre veya ortaklarınızdan destekler alabilirsiniz.
 24 Haziran Perşembe günü  Oğlak burcunda Dolunay yaşayacağız, parasal konulara ve paylaşımlara yönelik durumlar ,kazanç veya kayıplar olabilir. Birikimlerinizle veya yatırımlarınızla ilgili konularda  durum değişiklikleri  söz konusu olabilir. Miras gibi konulardan maddi olarak etkilenmek söz konusu olabilir.
25 Haziran Cuma günü Neptün geri hareketine başlıyor bu 5 aylık süreçte aile ,ev, yuva, aile büyükleri  ile ilgili konularda hayalleriniz veya idealize ettiğiniz durumlarda yavaşlama söz konusu olabilir bu süreçte bu konularla ilgili yüzleşme yaşayabilirsiniz.
27 Haziran Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçiyor, dış seyahatler yapmak, yabancılarla ortaklaşa işlere girişmek ve yüksek eğitim, akademik çalışmalar  açısından olumlu etkiler olacaktır. Uzun yolculuklardan, yabancı kültürlerden insanlarla bir araya gelmekten, yeni şeyler öğrenmekten keyif alacaksınız. Bu dönemde yabancı kişilerle tanışabilir, hayatın tadını çıkarabilir, aşkı uzaklarda bulabilirsiniz,
OĞLAK
21 Haziran Pazartesi   Güneş Yengeç burcuna geçiyor, hayatınızı bire bir paylaştığınız, sizin için önem taşıyan kişilere destek vermek durumunda kalabilirsiniz. Bazılarınız bu süreçte  taşınabilir, , yer değiştirebilirsiniz. Kariyer konuları da gündeminizde olabilir .
22 Haziran Salı günü Merkür düz hareketine başlamak üzere durağanlaşıyor bugün bu yüzden sıkıntılı  çalışma arkadaşlarınızla iletişiminize dikkat etmelisiniz, iş anlaşmaları ve sözleşmeleri için de uygun bir gün değildir.
23 Haziran Çarşamba günü  Merkür   düz hareketine geçiyor , zihniniz iş başvuruları, işe alışlar, sözleşmeler, aynı iş ortamını paylaştığı kişilerle ilişkilerinizde olabilir. Merkür’ün bu alandan geçişi, iş ortamında daha düzenleyici ve organize olmanızı sağlar.  Günlük rutin işleri derleyip toparlamak, yapılmış işleri gözden geçirmek, eksiklerini ve hatalarını  tespit etmek, çalışma koşullarını bağlayıcı anlaşmalar yapabilirsiniz. İş koşullarındaki sorunları çözmeye yönelik konuşmalar, planlar yapılabilir. Sağlığınızı da  gözden geçirmeniz  de gerekebilir. Bu dönemdeki yoğun temponuz  da sinirlerinizi gerebilir.
 
24 Haziran Perşembe günü  Oğlak burcunda Dolunay olacak ve sizlerin  1-7 aksınızı etkileyecek. Dolunay zamanı kendinizi  daha yakından tanıyabilirsiniz. Buradaki Dolunay, hayatınızın yolu veya yaşam yönünüz  hakkında size fikir verebilir .Tabii ki daha önceden aldığınız kararlar varsa , sonuç alabileceğiniz verimli bir zamandır.
25 Haziran Cuma günü Neptün Balık burcunda geri hareketine başlıyor yaklaşık 5 aylık süreçte yakın çevreniz, kardeşleriniz, akrabalarınız, kısa yolculuklar, eğitim, kısa eğitimlerle ilgili hayalleriniz ve ideallerinizde bir yavaşlama ve erteleme söz konusu olabilir, bu süreçte tüm bu konularla ilgili hayallerinizle ve ideallerinizle yüzleşme zamanı .
27 Haziran Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçiyor, başkalarıyla müşterek değerlerin, başkalarından beklentilerin karşılanabileceği bir dönemde olacaksınız. Belki bazılarınız bu zamana kadar tahsil edemediği alacaklarını tahsil etme şansı yakalayabilir veya bu konuda uzlaşma sağlayabilir. Bazılarınızın eşlerinin  ekonomik durumunda olumlu gelişmeler olabilir.
KOVA
21 Haziran Pazartesi günü Güneş Yengeç burcuna geçecek, odak oktanız iş ve mecburiyetlerinize kayacaktır. Hayatınızdaki sorumluluklarınız ve görevleriniz öncelik kazanacaktır. Çok çalışıp uğraşacağınız bir dönem olacaktır, bu kadar çalışmak sağlığınızı tehdit edebilir. Sevmediğiniz halde yapmanız gereken günlük işler sizi mutsuz edebilir. Sağlığınıza son derece dikkat etmeniz gereken bir süreç olacaktır.
22 Haziran Salı günü Merkür düz hareketine başlamak üzere durağanlaşıyor bugün bu yüzden sıkıntılı çocuklarla olan ilişkilerinize daha bir özen göstermelisiniz. Bugün keyifsiz bir gün olabilir sizin için.
23 Haziran Çarşamba günü Merkür İkizler burcunda düz hareketine  geçmesiyle, entelektüel konularla daha fazla ilgilenebilir ve daha zorlu zihinsel ve yaratıcı faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Zihinsel aktivite gerektiren oyunlar (satranç gibi) yazmak, okumak  gibi konularla ilgilenebilirsiniz. Ayrıca düşüncelerinizi kolaylıkla iletebilirsiniz. Çocuklarınızla ve partnerinizle yaşadığınız iletişim sorunlarınız çözülmeye başlayacak olup uzlaşma sağlayabilirsiniz. Yine bugün Jüpiter ve Güneş üçgeni ile  aşk ve çocuklar konusunda yaratıcılığınız konusunda destekleniyor olacaksınız.
24 Haziran Perşembe günü  Oğlak burcunda gerçekleşecek dolunayın etkisiyle, hastalıklarınız, problemleriniz, sıkıntılı durumlar, kayıplar ve angarya işler aktive olabilir. Bu konularda netleşen durumlar can sıkıcı olabilir. Sağlığınıza son derece dikkat etmeniz gereken bir dönem, hem fiziksel hem de ruhsal sağlığınızı çok önem vermeli ve ihmal etmemelisiniz. Dolunayın ışığı ile arkanızdan çevrilen işler, angarya işler ve çok çalışıp karşılığını tam alamadığınız durumlar da dikkat çekici olabilir.
25 Haziran Cuma günü hayaller gezegeni Neptün geri hareketine başlıyor. Parasal konularla ilgili hayalleriniz ve idealleriniz bu 5 aylık süreçte yavaşlayabilir bu konularla ilgili hayalleriniz ve ideallerinizle ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz.
27 Haziran Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçiyor,yaklaşık bir aylık süreçte ikili ilişkilerde olumlu gelişmeler yakalanabilir. Bu zamana kadar olumsuz giden şeyleri düzeltme şansı artar. Evlilik için çok ideal bir transittir. Ortaklaşa girişimler açısından da uygun, her türlü ilişkileri güçlendirici bir transittir.
 
BALIK
21 Haziran Pazartesi günü  Güneş Yengeç burcuna geçiyor,  oturmak, çalışmak veya ciddi sorunlarla uğraşmak istemezsiniz. En sevdiğiniz hobilerinizle meşgul olmak, arkadaşlarınızla dışarı çıkmak, partilere katılmak istersiniz. Yaşamdan keyif alma arzunuz artar, daha arkadaş canlısı ve dışa dönük ve yaratıcılığınızın arttığı ve çocuklarla ilgili konular da bu süreçte daha fazla gündeminizde olabilir.
22 Haziran Salı günü Merkür düz hareketine başlamak üzere durağanlaşıyor bugün bu yüzden sıkıntılı  aile büyükleri ile olan iletişiminize extra dikkat edtmelisiniz.
23 Haziran Çarşamba günü  Merkür  düz hareketine geçiyor  zihniniz duygularınız tarafından  etkilenebilir ve kararlarınızı hislerinize  göre verirsiniz. Ailenizle veya ailenizdeki  en rahat olduğunuz kişilerle iletişim kurmak daha kolay olur. Akrabalarınızla ,kardeşlerinizle fikir alışverişinde olacağınız zamanlardır. Ev hayatını yakın plana alma, evle ilgili planlar yapma, ev değiştirme veya evde yapılacak değişikliklerin konuşulması ve planlanması gibi durumlar söz konusu olabilir. Yine bugün Güneş ve Jüpiter arasındaki üçgen açı ile ailevi konularda destek alacağınız olumlu gelişmeler yaşayacağınız bir süreç olabilir.
 24 Haziran Perşembe günü  Oğlak burcundaki Dolunay  sizlerin 11-5 aksınızda olacak. Bu dönemde gerçek arkadaşlarınızın kimler olduğunu daha iyi anlayabilirsiniz. Kariyerden gelen gelirlerle ilgili tamamlanmalar , netleşen durumlar söz konusu olabilir.
25 Haziran Cuma günü Balık burcundaki sizlerin yükseleninizdeki Neptün geri hareketine başlıyor yaklaşık 5 ay boyunca kendinizle ilgili hayallerinizi ve idealleriniz tekrar gözden geçireceğiniz ve yapmak istediğiniz hayallerinizle ilgili yüzleşmeler yaşayabilirsiniz.
27 Haziran Pazar günü Venüs Aslan burcuna geçiyor ,  1 aylık dönemde  astlarınızla veya genel anlamda size  hizmet eden kişilerden yana fayda sağlayabilirsiniz. Bu dönemde iş ilişkileri iyi olacağı için daha başarılı olabilirsiniz. Hastalık ve zayıflıktan belli ölçüde korunabilirsiniz. Fakat tatlı ve kilo yapıcı yiyeceklerden uzak durmak gerekir. Tembelleşmeye yatkın bir dönemdir.