• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2021

HAZİRAN 2021


HAZİRAN 2021


HAYALLERİMİZ İDEALLERİMİZ ERTELENİYOR MU?
Neptün 25 Haziran - 1 Aralık 2021 tarihleri ​​arasında Balık burcunda geri harekette olacak , bir kafa karışıklığı, kargaşa ve derin bir istikrarsızlık dönemi söz konusu olabilir fakat kişisel gelişim elde etmek için,  bu gezegenin getirdiği enerji ile manevi anlamda gelişmek de mümkün olabilir. Aynı zamanda Balık burcu maneviyatı, ruhsallığı anlatır ve Neptün modern yöneticisi olduğundan burada tüm gücünü ilahi bir şekilde gösterecektir. Neptün geri giderken bize hayallerimiz ve ideallerimiz konusunda yavaşlama ve erteleme verse de bu süreçte  umutlarımızı ve hayallerimizi yeniden gözden geçirmemiz için extra bir zamanımız olacak, manevi bağlantımıza ve geleceğe yönelik vizyonlarımıza odaklanmamızı da sağlayacak ve  bizlerin gerçeklik ve ideallerimiz arasındaki farkı anlamamıza, doğru dengeyi bulmamıza yardımcı olacak.
 Balık burcunda gerçekleşen Neptün geri hareketi ile hayal dünyanızın daha aktif ve canlı hale geldiğini görebilirsiniz. Ayrıca psişik olarak daha hassas veya yaratıcı hissedebilirsiniz. Neptün, insanların hayallerini, ideallerini ve duyarlılıklarını yöneten bir gezegendir , gerileme hareketi ile bir iç gözlem ve yansıtma ihtiyacı gerektirir. Derinliklerin bu gezegeni, şimdiki zamandan kaçmadan anda  bulunmanızı isteyebilir. Neptün, arzularımızı, hayallerimizi ve umutlarımızı daha iyi anlamamıza yardımcı olur. Bu dönemde, özellikle müzik, yazı ve sanat eserleriyle ilgili alanlarda yaratıcılığımız en üst  düzeydedir. Daha ruhsal olmak ve bizi çevreleyen pozitif enerjileri kucaklamak için   kollarımızı açma zamanı!
Neptün geri hareketinin burçlara göre etkilerini www.astrodanismalik.com sitemizden 20-27 Haziran  haftalık yazımızdan okuyabilir ya da youtube kanalımızdaki haftalık burç yorumlarımızdan dinleyebilirsiniz, sevgiler.