• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2021

HAZİRAN 2021


HAZİRAN 2021

26 HAZİRAN 2021 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Hafta sonu Ay Oğlak enerjisi sabah saatlerinde sorumlulukla davranmamızı sağlayan enerjiler verecek. Sabah saatlerinde önemli duygusal değişimler, duygusal anlamda baskı yaratan ve  derinden etkileyen durumlar söz konusu olabilir. Anne, eş veya genel olarak kadınlar ile ilgili konulara odaklanma, ev hayatıyla ilgili değişimler olabilir.
Ay ve Venüs arasındaki karşıtlık her türlü ikili ilişkilerde zorlanmalara, kutupsallığa sebep olabilir. Aynı zamanda israf ve aşırılık da veren bu zıtlık, satın almadan, yemeğe veya konuşmaya kadar abartılara yol açabilir.
15:49 - 17:08 arasında Ay boşlukta olacak  önemli başlangıçlar yapmak sonradan belirsizlik yaratan durumlara yol açabilir o yüzden bu süreyi yarım kalan işleri tamamlamak için kullanılabilir.
17:08 Ay Kova burcuna giriyor mantıklı ve anlayışlı diyologlar , umutlar, arzular ön plana çıkabilir. Ay Kova günleri iş ilişkilerini büyütmek, reklam vermek ve iş seyahatlerine çıkmak için de çok uygundur. Aynı zamanda ilginizi çeken bir hobi varsa bu günlerde başlayabilirsiniz. Sağlık açısından varisler , ayak bilekleri, alt baldırlar ve toplardamarlar hassas olabilir. Güzel bir hafta