• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2021

HAZİRAN 2021


HAZİRAN 2021

27 HAZİRAN 2021 PAZAR GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Günaydınlar, Ay Kova burcu seyahatine devam ediyor , sabah 07:26 ‘da   Venüs Aslan burcuna giriyor. Yaklaşık bir ay boyunca, sosyal veya ikili ilişkiler ,  olaylara damga vurma,  tanınma ve güçlü olma isteği  güçlü olacak, ve hepimizin enerjisi neşeli, hayat dolu ve sosyal bir atmosferde olacağız. Bu konuyla ilgili ayrı bir post yayınlayacağız.
9:29 Ay ve Mars karşıtlığı sakarlıklara ve kazalara açık bir enerji veriyor aynı zamanda uyumsuzluk enerjisi veren ve kısa sürede önemli problemler yaratabilecek bir enerjidir. Kolaylıkla sinirlenme, alınganlık , kaprisler , duygusal heyecanlar vererek işlerin karışmasına sebep olabilir.
Öğleden sonra Ay ve Satürn kavuşumu ile ortamdan sıyrılma, yalnızlık duygusu hatta depresyona yatkınlık olabilir. Karamsar duyguların yoğunluk kazandığı bir dönemdir. Kişinin bakıp besleme ve spontan duygusal tepki verme kapasitesi (Ay) nereye giderse, tedbir, sınırlama, korku, kontrol, görev, sorumluluk, vb. (Satürn) de oraya gider.
Ay Ve Uranüs arasındaki gergin enerji ile öğleden sonra beklenmedik hoş olmayan sürpriz  durumlar olabilir.  
22:07 Ay ve Merkür arasındaki uyumlu enerjiler ile  iletişim kolay akar , herhangi bir yeni fikir veya proje planlanması  yapılması , bu konular ile ilgili konuşulması için uygu bir süreçte olacağız. İyi bir gün geçirmeniz dileği ile sevgiler.