• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2021

HAZİRAN 2021


HAZİRAN 2021

1 TEMMUZ 2021 PERŞEMBE GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Temmuz ayının ilk gününe  zorlu bir enerji ile uyanıyoruz. Gökyüzünün iki kötücül gezegeni karşı karşıya Mars ve Satürn bizim  Temmuz ayına zor enerjilerle  girmemize sebep olacak. Mars girişimleri inisiyatif gücümüzü  Satürn ise durmayı , engelleri , gecikmeyi anlatır bu yüzden başlayacağımız işler veya yapmak istediğimiz girişimlerde  bize dur yavaşla diyor önümüze engel koyacak. 16.08’de Mars ve Satürn karşıtlığı kesinleşiyor, iş girişimlerimizde engeller, kısıtlamalar, gecikmelerle karşılaşabiliriz. Ortaya çıkan öfkeyi ifade etmek zordur, bu nedenle sabır ve öz disiplin gerektirir. Sakin kalmaya bu enerjiyi sevdiğiniz aktivitelere angaje etmeye çalışmak çok daha iyi olabilir. Kazlara ve sakarlıklara uygun bir enerjidir aynı zamanda mikrobik hastalıklar, enfeksiyon rahatsızlıkları söz konusu olabilir. Sabırlı olmak ve olayların üzerine fazla gitmemek akışına bırakmak gerekir.
Ay ise sabah erken saatlerde Koç burcunda seyahatine başlıyor. Ailevi ve ikili ilişkilerde gergin bir atmosfer oluşabilir bu yüzden tartışmalara girmemekte fayda vardır. Ay Koç burcundayken daha sabırsız , istekli ve hırslı bir modda olabiliriz. Bugünler spor yapmak için çok uygundur egzersiz, yürüyüş yapmak, yüzmek beden enerjimizi dengelemek için iyidir. Sağlık açısından baş ağrıları, migren ağrıları, diş ağrıları olabilir. Günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
14:22 Ay ve Venüs arasındaki uyumlu enerji ile her türlü ikili ilişkiler açısından daha verimli ama yine de Ay Koç enerjisinin tartışmalara meyilli olduğun hatırlamakta fayda vardır. Sevgiler.