• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2021

HAZİRAN 2021


HAZİRAN 2021

31 TEMMUZ 2021 CUMARTESİ GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar, Ay Boğa burcundaki seyrine devam ediyor, günün diğer mesajlarına bakacak olursak;
13:24 Ay ve Merkür arasındaki gergin enerjiler iletişimde gerginlik ve tartışmalara yol açabilir, hisler ve duygular mantığın esiri olacağından konuşmalar sert olur. Probleminiz olan kişiyle bu saatlerde konuşursanız işler daha da ters gidebilir. Aynı şekilde sizinle sorunu olan kişilerde kırıcı bir dille karşınıza çıkabilirler. Bu süreçte duygusal ve fiziksel rahatlama yapmak ve olayları akışına bırakarak, söz ve davranışların üzerinde fazla durmamağa çalışmak en iyisidir.
16:16 Ay ve Güneş arasındaki gergin enerji ile kadın erkek arasında  ilişkilerdeki davranışlar gerginleşir,  aIınganlık her zamankinden daha fazladır. Ayrıca  kendimizi hasta veya mutsuz hissedebiliriz. Bazı küçük problemlere dikkat edilmezse, bu birkaç saat içinde aniden krize dönüşebilir.
19:47 Ay ve Satürn arasındaki gerginlik duygularınız ve ilişkileriniz üzerinde kısıtlayıcı ve moral bozucu bir etkiye sahiptir. Diğer insanlarla herhangi bir şekilde bağlantı kurmanız zorlaşır, düşük özgüven, duygularınızı paylaşmanıza engel olabilir.
22:40 Ay Venüs uyumlu enerjileri günün gerginliğini alabilecek nitelikte , ilişkilerde uyum ve ahenk söz konusu , eğlenmek ve sosyalleşmek için uygun saatlerdir. Sevgiler.