• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2022

HAZİRAN 2022


HAZİRAN 2022

13 HAZİRAN - 19 HAZİRAN HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR 
Merhabalar, yeni haftaya Ay Yay burcunda ateş elementinde  giriyoruz ;  son derece yaratıcı ve içgüdüsel ve cesur bir ruh halinde olabiliriz. Ayrıca iyimserlik ve coşkulu duygular da Yay burcu ile ilgilidir. Yabancılar, seyahatler, hukuksal konular, uluslararası ticaret, ideolojiler, felsefe ,din konuları , ithalat, ihracat ,üniversite eğitimi, akademik çalışmalar, medya gibi konular gündemimizde olabilir. Bu hafta Merkür İkizler burcuna geçiyor ve Yay burcunda bir Dolunay yaşayacağız bu hafta yoğun etkiler var anlayacağınız ,canlar. Haftanın günlerine göre yorumlarına bakacak olursak;
13 Haziran Pazartesi; akşam saat 18:26 akıl ve iletişim gezegeni Merkür kendi yönettiği burca İkizler’e giriş yapıyor yaklaşık 1 ay boyunca vaadlerini iyi bir şekilde gerçekleştireceği bu burçtayken bir çok konuda bilgi edinmek isteyeceğiz, aşırı  derecede  iyi iletişim , konuşkanlık , ikna edebilme, ve çabuk çözüm üretebilme yeteneğimiz gelişecek hatta en karışık konuları bile çözümleyebileceğimiz bir süreçte olacağız. Bu dönemde yabancı dil öğrenmek için kursa yazılırsanız çok başarılı olabiliriz. İkili ilişkilerimizde en çok iletişime önem vereceğiz. Seyahat etmekten keyif alacağız tabi benzine gelen bu kadar aşırı zamlardan sonra belki toplu taşıma araçları ile kısa seyahatleri tercih edebiliriz. Fakat bu dönemde çok kararsız olabiliriz, canlar.  Her konuda bir fikrimiz olur, her konuda konuşmak isteriz ama daha yüzeysel bir şekilde , aynı zamanda espriler tavan yapabilir. Bu dönemde çoğumuz sabırsız, meraklı, hızlı konuşur, herkesi ikna etme uğraşında olabiliriz.
14 Haziran Salı ; bugün 14:51’de Yay burcunun 23. derecesinde bir Dolunay  yaşayacağız. Bu Dolunay Yay burcunun 3.dekanında gerçekleşiyor ve William Lilly’ye göre bu bir salgın hastalığın yayılmasına , insanlığın kötülüklerle karşı karşıya kalmasına sebep olabilir bu da aklımıza Maymun Çiçeği salgınının ülkemize sıçrayabileceğini aklımıza getiriyor umarız asla böyle bir şey olmaz. Yay Dolunay’ında daha iyimser, hoşgörülü  ama fanatik ve abartılı düşüncelerimiz olabilir. Dolunay Neptün ile gergin bir enerji içinde olacağından kafamız biraz karışık ve dalgın olabilir . Hukuk, din, felsefe, ideloji , yabancı kültürler, seyahatler, uluslar arası ticaret, mülteciler, göçmenler yabancılarla yapılan işler, eğitim öğretim konularına vurgu söz konusu olabilir  ama Neptün gergin enerjisi tüm bu konularda belirsizliklere ve aldanmalara sebebiyet verebilir ,dikkatli olalım. Dolunay’ı daha detaylı anlatacağımız bir post da yayınlayacağız. 
15 Haziran Çarşamba; 01:13’te  Ay Oğlak burcuna geçiş yapıyor, daha fazla sorumluluk alacağımız ve daha ciddi çalışmalar içinde olacağımız ,kariyer odaklı bir gündeyiz. Sabah saatlerinde duygu zenginliği ve  bolluğundan dolayı  içimiz  içimize sığmayabilir ve bazen yanlış yerde yanlış duygusal çıkışlar yapabiliriz.  Anne, eş veya kadın figürleriyle ilişkilerde   dengesiz çıkışlar olabilir. Taşınma ve yer değişikliği söz konusuysa  işler hızlı gelişebilir ve bu durum da  duygusal dengesizlik yaratabilir. Yeme içme konularında da abartıya kaçabiliriz. Akşam saatlerinde Mars Kiron kavuşumu Koç burcunda herhangi bir konuda harekete geçecek cesareti vererek şifa verici olacak. Aynı zamanda bu enerji sakarlıklara, kazalara, yangınlara  sebebiyet verebilir.
16 Haziran Perşembe ; Ay Oğlak burcunda ilerlemeye devam ediyor .Sabah saatlerinde Güneş ve Satürn arasındaki uyumlu enerji ile yaptığımız işlerde başarılı olmak konusunda destek alacağız  fakat  organize ve metotlu olmak, çalışmak ve gayret etmemiz gerekir.  Bu, otorite figürlerinden, bizim için önem taşıyan erkek figürlerinden destek alınan, terfi veya yükselme şansı veren bir enerji hakim olacak. Öğle saatlerinde Venüs Kuzey Ay Düğümü kavuşumu ile her türlü ilişkiler açısından güzel ve kadersel gelişmeler yaşanabilir. 16:41’de Güneş ve Neptün arasında gergin enerji kesinleşiyor etkisi birkaç gün devam edecek bu birkaç gün  yanlış iletişim ve gerçeklerin çarpıtılması , netlik ve odaklanma eksikliği nedeniyle,  ticari konular veya finansal işlemlerle ilgilenmemek en iyisi olacaktır. İyi tanımadığınız insanlarla iletişimizde  dikkatli olun, aldatılma, aldanma potansiyeline karşı dikkatli olalım. Hayatımızdaki erkek otorite figürleri ile ilgili  de aldanmalar, yanılgılar söz konusudur farkında olalım.  21:41 ‘de Ay Boşluğa giriyor .
17 Haziran Cuma; 00:43’te Ay Kova burcu seyahati başlıyor; bağımsızlık, özgürlük ve isyanlar söz konusu olabilir. Sosyalleşmek ve grup çalışmaları için güzel bir süreçte olacağız. Sabah saatlerinde yabancılarla yapılan işler, yurt dışı konuları, akademik eğitim, seminerler, sosyal medya konularında kolay bir akış söz konusu olacaktır.
18 Haziran Cumartesi; sabah çok erken saatlerde beklenmedik hoş olmayan sürprizler tüm planlarınızı bozabilir , fikirlerinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Yine sabah saatlerinde Mars’ın uyumlu etkisi ile kendimizi daha zinde hissedebilir spor yapmak isteyebiliriz. Ayrıca cesaret isteyen girişimler için de güzel bir sabah.  Akşam saatlerinde Ay Venüs karesi ile ilişkilerin gidişatında sıkıntılar söz konusu olabilir ona göre kendimizi ayarlayalım kimseye fazla bulaşmayalım . Gece saatlerinde Ay Ve Güneş’in uyumlu dansı var ikisi de hava burcunda ve uyumlu olduğunda tabi ki iletişim ağları, eğitim konularında anlaşmalar ,sözleşmeler konularında rahat bir akış ve şanslar söz konusu değerlendirmek gerek, canlar.  Ayrıca İkizler burcundaki Güneş İkizler burcunun 28 derecesinde bulunan Betelgeuse sabit yıldızı ile kavuşuyor ve Pazar günü Güneş de  28 derecede olacak ve aralarındaki kavuşum daha etkili olacak. Betelgeuse görebileceğimiz en şanslı yıldızdır, Tanrı’nın yardımı ve “Fatima’nın Eli”dir. Bu bağlamda yardım alacağımız ,şanslı olacağımız zamanlar aynı zamanda bu kavuşum gizemli konulara ilgi ruhsal yetenekler verebilir .Ayrıca kişisel haritalarınızda olumlu açılar alan İkizler burcunda bir Güneş varsa ün ve yetki sahibi mevki edinme konusunda şans verir eğer tam tersi durum söz konusu ise kazalar ve ateşli hastalıklar söz konusu olabilir. 21 : 49’da Ay boşlukta olacak bu saatten sonra yarım kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz.
19 Haziran Pazar ;02:01 Ay Balık burcu seyahati başlıyor, empatik, bütüne hizmet eden fikirler içinde olacağımız ve olayları akışına bırakacağımız birkaç gün bizi bekliyor. Sabah saatlerinde Venüs ve Neptün uyumlu enerjileri ile sanatsal yaratıcılığımız artabilir zira ilahi güçlerden sanatsal esinleneceğimiz bir etki yaratır. her türlü ilişkilerimizde daha fedakar, romantik, sevgi dolu  ve yardımsever olacağımız zamanlar. Öğle saatlerinde Ay Merkür arasındaki gergin enerjiler duygu ve mantık arasında zorluk yaratacağından gerçekleri kendi hoşumuza gittiği gibi algılama eğilimi verebilir. Ayrıca sivri dilli olup karşımızdakilerin kalbini kırabiliriz dikkatli olalım, canlar. İyi bir hafta geçirmeniz dileği ile sevgiler.