• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2022

HAZİRAN 2022


HAZİRAN 2022

13 HAZİRAN- 5 TEMMUZ MERKÜR İKİZLER BURCUNDA
Astrolojinin akıllı gezegeni Merkür kendi yönettiği eve geçiş yapıyor, bayağı rahat edeceği ve keyif alacağı bir alanda olacağından bize de güzel enerjiler veriyor olacak. Bu süreçte bu etki  ile çok yönlü ve çok meraklı olacağız. Şakacı, hazırcevap, alaycı bir tavırda olmamız da mümkün olabilir ayrıca kendimizi daha iyi ifade edeceğiz ve daha fazla entelektüel çalışmalarımız olacak. Yakın çevremizde , arkadaşlar ,kardeşler ve komşularımızla iletişimimiz daha fazla gündemimizde olacak. Kısa eğitimler, kısa seyahatler de bu sürecin en fazla yapılacak aktiviteleri arasında olacaktır. Bu geçişin olumsuz tarafı ise yüzeysel düşünme, baştan savma , aceleci kararlar vermeye eğilimli olma olasılığımızdır. Yükselen burçlara göre etkileri ise ;
KOÇ: Zihinsel ya da iletişimsel becerilerinizi geliştirme konusunda fırsatlar yakalama  fikirlerinizi  konuşma veya yazma yoluyla başkalarına iletmek açısından avantajlı olabilir, eğitim alabir ve verebilirsiniz.
BOĞASahip  olduğunuz maddi  kaynakları iyi değerlendirme, parayı idare edebilme ve para kazanma  konularında iyi organize olabilirseniz, gelirinizi ve kişisel maddi kaynaklarınızı artırmak için  yeni yollar bulabilirsiniz.
İKİZLER: Kendinizi daha iyi ifade edebileceğiniz, ikna yeteneğinizi  iyi kullanabileceğiniz, sözleriniz  ve fikirlerinizle  dikkat çekebileceğiniz bir dönemde olacaksınız, akıllıca davranırsanız, şartları kendi lehinize çekebilmeniz mümkündür.
YENGEÇ: Biraz kalabalıktan uzaklaşıp kendi düşüncelerinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz, yalnız çalışmak size  daha avantajlı sonuçlar getirebilir, zihinsel yetenekleriniz de geliştirebilir. İleri sürmeyi düşündüğünüz  fikirleriniz  için, bu hazırlık döneminde yapacağınız çalışmalar daha sonra işinize yarayacaktır.
ASLAN: Sosyal çevre ile iletişiminizde  hareketlenme olabilir, organizasyonlara katılabilir, dostlar arasında iletişim sağlayabilir,  sizinle  aynı ideali paylaşan kişilerle bir araya gelebilir, ileride yapacağınız şeyleri tartışabilir, geleceğinizi formüle etmek, plan yapmak isteyebilirsiniz.
BAŞAK: İşle ilgili önemli konuşmalar, yazışmalar, anlaşmalar , işle ilgili seyahatler yapılabilir. Bazılarınız  kariyerinizle ilişkili konularda eğitim alabilir, yeni teknikler öğrenebilirsiniz.
TERAZİ: Yurtdışı  seyahatleri yabancılarla yapılan işler, eğitim, yayıncılık ve medya ile ilişkili konularda yazışmalar, konuşmalar veya anlaşmalar olabilir. Bir takım hukuksal konularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.
AKREP: Müşterek sahip olunan değerlerle ilgili konular açısından, başkalarından beklenen alacaklarla ilgili konuşmalar, anlaşmalar, kredi ve borç konularıyla ilgili başvurular yapmak isteyebilirsiniz.
YAY: Önemli anlaşmalar  gündeme gelebilir, bu anlaşmalar veya sözleşmeler, işle ilgili olabileceği gibi, evlilik veya ev alım-satımı ile ilgili de olabilir. Bu ev müşteri ilişkilerini de anlattığından, yeni satış stratejileri geliştirilebilir, önemli mülakatlar veya bilgilendirmeler de söz konusu olabilir.
OĞLAK: İş başvuruları, işe alışlar, sözleşmelerle ilgili gündemleriniz olabilir. Kimileriniz , aynı iş ortamını paylaştığınız kişilerle iyi kontaklar sayesinde başarıya daha kolay uzanabilir, çalışanlarınızın, astlarınızın becerilerinden istifade edilebilirsiniz.
KOVA: Aşk ilişkileri, yaratıcılık ,çocuk sahibi olma konusu gündeme gelebilir, konuşulabilir. Bu yönde bazı kararlar alınabilir. Çocuklarla iletişim açısından da değerlendirilebilecek bir zaman dilimidir. Onları ikna edebilme yeteneği artabilir bu dönemde.
BALIK: Ev hayatını yakın plana alma, evle ilgili planlar yapma, aile arasında önemli konuların konuşulması, geçmişte yaşanmış olayların tekrar gündeme gelip konuşulması, ev değiştirme veya evde yapılacak değişikliklerin konuşulması ve planlanması gibi durumlar söz konusu olabilir.