• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2022

HAZİRAN 2022


HAZİRAN 2022

20-29 HAZİRAN HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ VAR
Merhabalar yeni bir haftaya Ay Balık burcu enerjisi ile başlıyoruz. Daha duygusal, empatik, tembel ve kararsız, merhametli ve başkalarına yardım etmeyi seven biraz da olayları akışına bırakma eğiliminde olacağız.  Bu haftanın güzel açılarından birisi olan Merkür ve Jüpiter arasındaki uyumlu etkiler  uluslar arası ticaret, yurt dışı seyahatleri, iletişim , eğitim, görüşmeler, ticari anlaşmalar için bizi destekliyor olacak.  Salı günü ise Güneş Yengeç burcuna geçiyor, sevgili Yengeçler doğum gününüz kutlu olsun sizin sezonunuz başlıyor hepinize güzel girişimler başlangıçlar getirsin, keyifli bir ay olsun. Güneş Yengeç burcunda iken ailevi konular, ev ve yuvaya ait konular gündemimizde olacak. Ailemizle ve  evimizde de daha fazla vakit geçirmek isteyeceğimiz gibi aynı zamanda da deniz kenarlarına yapacağımız seyahatlerle kendimizi daha huzurlu hissedeceğiz. Haftanın diğer güzel açısı ise Salı günü Venüs ve Plüton arasında uyumlu enerji ; tutku ile   ilişkinizin  güçlendiğini hissedebilirsiniz , yeni birisi ile tanışabilir hatta aşık olabilirsiniz. Venüs, güzelliğin gezegeni ve Plüton dönüşüm gezegenidir. Bu yüzden saç kesiminizde, makyajınızda veya kıyafetlerinizde büyük değişiklikler yapmaya karar verebilirsiniz. Aynı zamanda  her  gezegen de  para ile ilgilidir; Venüs, kişisel finansımızı , Plüton ise diğer insanların parasını temsil eder. Bu nedenle, bu iki gezegen arasındaki uyumlu enerji ile , bazı finansal kararlar almak için harika bir zamandır. Banka işlemleri, yatırımlar, sigortalar vb. için uygundur. Diğer bir önemli göksel etki  Perşembe günü Venüs’ün  İkizler burcuna geçiş yapacak olması  ve yaklaşık 3 hafta boyunca ; aşk ilişkileri, flörtler ,  gezmeler , eğitim alma-verme , kardeşler ve yakın çevre ile iletişimde artışlar  söz konusu olacak. Haftanın burçlara göre etkisine bakacak olursak;
KOÇ
Sevgili Koçlar, haftaya Balık burcu enerjisi ile giriyorsunuz çekingenlik, yalnızlık ve kişisel duyguların gizlenmesi söz konusu olabilir. Kendinizi dış dünyadan soyutlama ve içsel benliğinizle bağlantı kurma arzusu hissedebilirsiniz, yorgun, güvensiz olacak ve yeni bir şeye başlamak  istemeyeceksiniz. Bu nedenle dinlenmek için ideal bir zamandır. Ayrıca, sahip olduğunuzu bilmediğiniz düşmanlarınız olduğunu keşfetmeniz de mümkündür .Salı günü Güneş Yengeç burcuna geçtiğinde yaklaşık 1 ay boyunca ebeveynlerinizin hayatında önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz, aileniz bu süreçte  size daha fazla gereksinim duyabilir, onlarla ilgilenmeniz gerekebilir.  Perşembe günü Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak yaklaşık üç hafta boyunca yakınlarınızla ilişkilerinizde daha uzlaşmacı ve daha uyumlu olursunuz. Aynı zamanda fikirlerinizi yazarak ya da konuşarak başkalarına iletmek sizi başarılı kılar. Bu süreçte interneti kendinizi veya işinizi tanıtmak için kullanabilirsiniz, kariyerinizle ilgili önemli görüşmeler, anlaşmalar yapabilir, kısa seyahatlere çıkabilir, eğitim almaya başlayabilirsiniz.
 BOĞA
Sevgili Boğalar, haftaya gruplar, toplantılar, organizasyonlarla başlıyorsunuz. Arkadaşlarınız ve tanıdıklarınızla vakit geçirmek için güçlü bir istek hissedeceksiniz. Bununla birlikte, uygunsuz hissettiren bir şey söylerlerse aşırı duyarlı olabilir  ve insanlar sizi eleştirdiğinde kolayca gücenebilir, diğer insanların ruh hallerine normalden daha duyarlı olabilirsiniz. Salı günü Güneş’in  Yengeç burcuna geçmesi ile  yaklaşık 1 ay boyunca yakın akrabalar, kardeşler , yakın çevrenizle ilgili konular odak noktanız olacaktır. Aynı zamanda eğitimler , ticari konular , kısa seyahatler söz konusu olabilir.  Perşembe günü Venüs’ İkizler burcuna geçiyor 3 hafta boyunca parasal konular açısından olumlu bir etki altında olacaksınız, bu süreç boyunca yatırım ve alışveriş yapmak açısından ,artistik ve sanatsal konulardan, yaratıcılık gerektiren işlerden,  giyim kuşam eşyaları, takılar gibi  alanlardan kazanç elde etme fırsatları olabilir. Keyifli konulara, örneğin giyim-kuşama, yeme-içmeye, takılara, sanatsal objelere, ev dekorasyonuna, eğlenceye para harcamak arzusunda olabilirsiniz.
 
 
 
İKİZLER
Sevgili İkizler bu haftaya kariyer konuları ve işle ilgili konular gündeminiz olacak. Salı günü Güneş’in Yengeç burcuna geçmesi ile yaklaşık 1 aylık süreçte finansla ilgili konuların gündeminizde önemli yer tutacağını, bütçenizi  iyi idare edebilme, doğru yönlendirebilme kabiliyetinizin artacağını söyleyebiliriz. İdari becerileriniz, tanınırlığınız, bilinçli ve iradeli seçimlerinizin yanı sıra, önemli kişiler ya da hayatınızdaki etkin erkek figürlerinin desteği sayesinde  de gelir elde edebilirsiniz. Bazılarınızın bu dönemde geliri artabilir bu da   kendinize güveninizi artırır.  Perşembe günü Venüs’ün yükseleninize gelmesi  ile 3 hafta boyunca yakın çevreyle sosyallik ve uyum sağlayabilme anlamında olumlu bir etki altında olacaksınız. Çevrenizle  iyi iletişim içerisinde olmanız size iyi kapılar açabilir. Etrafınızda huzur ve denge sağlayabileceğinizden, arabuluculuk yaparak yakın çevrenizde olagelen anlaşmazlıkların sona ermesine katkıda bulunabilirsiniz. Önemli görüşmeler, anlaşmalar yapmak, seyahatlere çıkmak, eğitim almaya başlamak, iletişimsel becerilerinizi kullanmak için uygun bir dönemdir.
YENGEÇ
Sevgili Yengeçler bu haftaya başlarken ister çalışıyor olun, ister çalışmıyor olun kariyeriniz ve kendi vizyonunuz  için yeni beceriler ve bilgiler edinmek isteyecek, bilgiyi sünger gibi emeceksiniz. Genel olarak, ufkunuzu genişletmek, rutini kırmak ve keşfetmek isteyeceğiniz ,seyahatler veya tatiliniz için bir destinasyon seçmek gibi  etkiler altında olacaksınız. Salı günü Güneş Yengeç burcuna sizlerin yükseleninize geçiş yapıyor astrolojinin en anaç burçları hepinizin doğum günü kutlu olsun bu geçişle  sizin döneminiz başlayacak sevgili Yengeçler. Fiziksel enerjiniz artmaya başlayabilir ve pek çok girişim için rahatlıkla bu süreci kullanılabilirsiniz,  kendinize  olan güveniniz artar, otoritenizi daha belirgin bir şekilde ortaya koymaya başlarsınız. Bazılarınız  kişisel yeteneklerini  iyi kullanabilme, koşullarını yönlendirebilme, dikkatleri üzerine toplayabilme, başkaları üzerinde etki yaratabilme gibi kabiliyetlerini bu dönemde daha rahat kullanabilirler.   Perşembe günü Venüs’ İkizler burcuna geçiyor 3 hafta boyunca  kendinizi sosyal ortamdan uzaklaştırmak isteyebilir, gerek ikili ilişkilerden, gerekse sosyal ilişkilerden geri çekilme eğiliminiz görülebilir. Aşk ilişkilerinde geçici bir süre için zorlanmalar, yanlış anlaşılmalar, kayıplar, perde arkası oyunlar yaşanabilir. Bazılarınız  huzuru yalnızlıkta arayabilir, en azından bir müddet için yalnız kalmaktan mutlu olabilirsiniz.
ASLAN
Sevgili Aslanlar haftaya  ödemeler, başkalarından tahsil edilecek alacaklar, vergi, kredi konuları ile başlıyorsunuz. Salı günü Güneş Yengeç burcuna geçiş yapıyor senenin değerlendirmesini yapmak ve yeni şeylerin hazırlıklarına girişmek için uygun bir süreçte olacaksınız.  Bu 1 aylık süreçte daha  önce fark edemediğiniz  konular ve gerçekler su yüzüne çıkabilir. Bazılarınızın bu dönemde  arkasından iş çevirenler ve  gizli düşmanları  olabilir. Sağlıkla ilgili konulara da özen göstermeniz gereken bir dönemdir. İçe çekilmek, meditasyon benzeri çalışmalar yapmak açısından da ideal bir transittir çünkü bu alandaki Güneş ile  odak noktanız bilinçaltınıza yönelir, yüzleşmeniz ve devam etmeniz gereken eski sorunlar ortaya çıkabilir, tüm bunlardan kurtulmak  ve hayatınızı fiziksel, zihinsel, duygusal veya ruhsal olarak temizlemek için iyi bir zamandır. Bu dönemde önemli girişimlere girmemeye özen göstermeli Güneş’in Aslan burcuna geçeceği  Ağustos ayını beklemelisiniz  sevgili Aslanlar. Bu arada her ne kadar yalnız kalmak içe çekilmek isteseniz de Perşembe günü Venüs’ ün İkizler burcuna geçmesi ile  3 hafta boyunca   çevrenizde  saygınlık ve prestij kazanabilir  ve bu sayede  daha geniş çevreleriniz  olabilir. Venüs’ün bu alandan geçişi, iş yatırımları ve kazanmaları alanlarında da olumlu gelişmelere işaret eder. Çalışmayan kişiler için  arkadaşlarla, sosyal çevreden insanlarla güzel vakitler geçirmek, dernekler, kulüpler gibi yardım amaçlı organizasyonlarda topluma fayda üretmek açısından da olumlu etkiler olabilir.
BAŞAK
Sevgili Başaklar , bu hafta  evlilik , ortaklıklar , özel hayatınızla ilgili ilişkiler önemli olacak. Salı günü Güneş Yengeç burcuna geçiş yapıyor sosyal alanda hareketlilik devreye giriyor, etrafınızda güçlü ve etkin kimseler artabilir siz de dışa açılmalı, sosyal ilişkilerden daha fazla istifade etmelisiniz. Bu dönemde tanışacağınız kişilerden fayda görebilirsiniz .  Bazılarınızın  gelecekle ilgili planlarına hiç ummadığı destekler gelebilir. Kimileriniz  grup içerisinde liderlik yeteneklerini sergileyebilir, kendisini daha rahat kabul ettirebilir.  Arkadaşlar ve sosyal alandan destekleyici kimseler bazılarınızın hayatında daha önemli ve öncelikli hale gelebilir. Perşembe günü  Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak, Venüs’ün iyicil etkilerini  iş ve kariyer, prestij ve saygınlık, geleceğe yönelik planlar, hayatınızda etkin ve yönetici pozisyonda bulunan kişilerle ilişkilerinizde deneyimleyebilirsiniz. İş ve profesyonellikle ilgili konular açısından bu dönemi  iyi değerlendirmelisiniz ayrıca bu dönemde  işinizle  ilgili kişilerle iyi geçinmeniz  sayesinde işleriniz daha kolay akacaktır.  Yönetici pozisyonundaki kişilerden iyilik ve fayda görmeniz söz konusu olabilir. Bir süre için artistik konularla ilgilenebilirsiniz. Eğer işiniz zaten sanatsal konularla ilgiliyse, o zaman bu transitin olumlu yönleri daha belirgin bir şekilde ortaya çıkacaktır. Artistik yaratıcılığınızı, yeteneklerinizi toplum önünde görünür hale getirebilirsiniz.
TERAZİ
Sevgili Teraziler haftaya günlük aktivitelerinizi ,çalışma hayatınızı planlayarak,  büyük bir temizlik ve düzenleme yaparak giriyorsunuz.  Eleştiri yapıcı olsun ya da olmasın, amirinizden veya iş arkadaşlarınızdan gelen eleştirilere aşırı tepki verebilirsiniz. İş sorunları nedeniyle aşırı strese girme eğilimine karşı  dikkatli olun bu sizi duygusal olarak yorabilir. Ayrıca, özellikle vücudun farklı bölgelerinde ağrı şeklinde olmak üzere sağlığınızı etkileyen durumlar olabilir. Salı günü Güneş’in Yengeç burcuna geçmesi ile yaklaşık 1 aylık süreçte iş, kariyer  ve tanınma konuları, başkalarının ilgisini üzerine toplama, başarı ve ilerleme konuları odak noktanız olabilir. Önemli pozisyondaki güç sahibi kişilerden iş ve kariyer, geleceğe yönelik girişimler alanlarında destek alabilirsiniz. Bu dönem bazılarınız  başarı ve ödül kazanabilir, terfi edebilir, güçlü pozisyona geçebilir, hedeflerinize yönelik konularda önemli gelişmeler sağlayabilirsiniz. Bazılarınız bu dönemde evlenebilir, bazılarınız  da çocuk sahibi olabilir. Perşembe günü Venüs’ün İkizler burcuna girmesi ile 3 hafta boyunca  , dış seyahatler yapmak, yabancılarla ortaklaşa işlere girişmek ve eğitimle ilgili konular açısından olumlu etkiler alabileceğinizi anlatıyor. Bu süreçte uzun yolculuklardan, yabancı kültürlerden insanlarla bir araya gelmekten, yeni şeyler öğrenmekten de keyif alabilirsiniz.  Bu dönemde yeni ve ilginç, muhtemelen de yabancı kişilerle tanışabilir, hayata karşı  bakış açınız daha pozitif olabilir.
AKREP
Sevgili Akrepler bu hafta her zamankinden daha sosyal olacak, boş zamanınızda arkadaşlarınızla birlikte, hobilerinizi yaparak ya da partnerinizle güzel vakit geçirmek  isteyeceksiniz. Sadece romantik duygularınızı değil, yaratıcı düşüncelerinizi de ifade etmek isteyeceksiniz. İlişkilerinizde duyulmak ve görülmek isteyeceksiniz . Salı günü  Güneş Yengeç burcunda seyahat etmeye başlayacak yaklaşık 1 ay boyunca seyahatler, dış ticaret, eğitim, dinsel, ruhsal ve ilahi konular odak noktanız olabilir. Bir şeyler öğrenme amaçlı seyahatler için güzel bir süreçtir. İşinizi  büyütmek istediğiniz  bir dönemdeyseniz  uluslararası piyasalara açılmak için iyi bir süreç olabilir. Hedeflerinizi geniş tutmakta, yeni alanlara doğru yönelmekte, yeni şanslar denemekte fayda vardır. Perşembe günü  Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak,   yaklaşık 3 hafta boyunca başkalarıyla müşterek değerlerin, başkalarından beklentilerin karşılanabileceği bir dönemde olacaksınız.. Bu zamana kadar tahsil edemediğiniz alacaklarınızı tahsil etme şansı yakalayabilir veya bu konuda uzlaşma sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda, sekizinci ev partnerin finansal durumunu da gösterdiği için, partnerinizin  ekonomik durumunda olumlu gelişmeler olabilir. Hisse senedi, tahvil, bono gibi başkalarıyla birlikte sahip olduğunuz maddi değerler artış gösterebilir. Miras beklentisi olduğu bir dönemde, olumlu gelişmeler yakalanabilir. Bu dönem, gerek maddi, gerekse manevi anlamda destek alınacak bir dönemdir. Ortaklaşa işlere girişmek açısından da uygundur.
YAY
Sevgili Yaylar, haftaya aileye ve yuvaya ait konular, ebeveynlerle ilgili konularla giriyorsunuz. Salı günü   Güneş’in Yengeç burcuna geçmesi ile odak noktanız; ortaklaşa kazanımlar, eşinizin veya ortağınızın gelirleri, alacak ve borçlarınız, krediler, vergiler, ödemelere kayacaktır. Bu dönem biraz mali durumunuzu dengelemeye çalışacağınız, ödemelerle yüzleşeceğiniz bir dönem olabilir. Diğer yandan tehlikeli ve risk taşıyan durumlar, ameliyatlar söz konusu olabilir. Bazılarınız ise metafizik gibi konulara eğilebilir, bu konularda araştırmalar yapabilirsiniz. 23 Haziran Perşembe günü Venüs’ün İkizler burcuna geçmesi ile eşiniz, partneriniz, ortağınız ve tüm yakın ilişkide bulunduğunuz kişilerle ilişkilerinizde olumlu gelişmeler yaşanırken, ilişkilerinizde daha uzlaşmacı, daha verici ve daha dengeli olacağınız bir dönem olacaktır. Bazılarınız için Venüs’ün bu transiti evlilik teklif etmek ya da evlilik teklifi almak ile sonuçlanabilir. Bazılarınız ortaklık kurabilir veya var olan ortaklıkları ile ilgili sorunları çözebilir, olumlu gelişmeler yaşayabilirler. Bazılarınız bu transit sürecinde taşınabilir. Dava süreci olan Sevgili Yay’lar, bu davalarında önemli gelişmeler yaşayabilirler veya uzlaşma sağlayabilirler.
OĞLAK
Sevgili Oğlaklar bu hafta yakın çevre ,kardeşler, akrabalar, kısa seyahatler gündeminizde olarak başlıyorsunuz, Salı günü  Güneş Yengeç burcunda seyahat etmeye başlayacak yaklaşık 1 ay boyunca ikili ilişkiler hareketlenebilir ve tüm odak noktanız her türlü ilişkilerinizde olabilir. Tanınmış, önemli, insanların dikkatini çeken kişiler bazılarınızın  hayatına girebilir. Bazılarınız önemli iş bağlantıları gerçekleştirebilir. Her koşulda bu transit süresince ikili ilişkilerde taktik ve strateji geliştirmek, bilinçli davranmak kazanç getirecektir. Aynı zamanda  bazılarınız  hayatınızı bire bir paylaştığınız, sizin için önem taşıyan kişilerin ihtiyaçlarına da eğilmek, destek vermek durumunda kalabilir, bazılarınız bu süreçte  yer değişikliği yapılabilir. İlişkilerinizde iyileştirmeler yapmak ve daha kararlı olmak istediğiniz bir süreç de geçirebilirsiniz.  23 Haziran Perşembe günü Venüs’ün İkizler burcuna geçmesi ile çalışma hayatınızda  astlarınızdan ,size hizmet  eden kişilerden  fayda görebilirsiniz. İş ilişkileriniz   iyi olacağı için de başarı daha kolay olacaktır. İş ortamında huzuru sağlama, işle ilgili sorunlarda uzlaşma sağlamak bu dönemde daha rahat akacaktır. Eğer bazılarınız iş değiştirmiş ise yeni iş yerine kolaylıkla adapte olabilirler. İş yerinde çalışma, arkadaşlarınızla ilişkileriniz daha rahat olacaktır bazılarınız bu süreçte iş arkadaşlarınızdan birine aşık olabilir. Bu alan sağlığı da anlatır ama Venüs buradayken hastalık ve zayıflıktan belli ölçüde korunabilirsiniz fakat tatlı ve kilo yapıcı yiyeceklerden uzak durmak gerekir. Günlük rutin işlerinizde daha tembel davranabilir, bazı işlerinizi daha sonraya bırakmak isteyebilirsiniz. Evcil hayvanların bakımını üstlenmek için de uygun bir zamandır.
KOVA
Sevgili Kovalar haftaya finansal konularla başlıyorsunuz, alacak verecek dengelemelerini yapabilirsiniz. Salı günü  Güneş’in Yengeç burcuna geçmesi ile  hayatınızdaki iş ve mecburiyetler daha fazla önem kazanmaya başlayacaktır ve hayatınızdaki sorunlara ve sorumluluklarınıza daha fazla eğilmeniz ve bu konularda mücadele etmeniz gerekecektir. Güneş’in 6.evden geçişi ile işleriniz fazlalaşırken işlerinizi başkalarının istek ve arzularına göre yönlendirmeniz gerekebilir. Diğer taraftan başkalarının yararına çalışmak ve yardımcı olmak size iyi hissettirecektir. İşleriniz ve günlük rutinlerinizle ilgili yetkili kişilerden ya da hayatınızdaki önemli erkek figürlerinden destek görebilirsiniz. İş başvurusu ya da işe alım yapabilirsiniz. Önemli konulardan biri de sağlığınızın da bu süreçte dikkat çekici olacağıdır. Sağlığınıza dikkat etmeli, kişisel disiplininizi iyi korumalı ve diyetinize dikkat etmelisiniz. Perşembe günü Venüs’ün İkizler burcuna geçmesi ile , aşk ve ilişkilerde olumlu etki altında olacaksınız. Venüs bu evi sevdiği için buradaki transiti keyifli sonuçlar ortaya çıkarabilir.  Çocuk sahibi olmak adına iyi bir transittir. Venüs bu alandan geçerken  kişisel haritalarınızda iyi açılar alıyorsa çocuklarla ilgili ilişkiler keyif vericidir. Hobilere daha fazla vakit ayırılabilir, sanatsal faaliyetler için uygun dönemdir, kısa tatillere çıkmak, sosyalleşmek arkadaşlarla eğlenmek açısından da uygun zamanlardır.
BALIK
Sevgili Balıklar haftaya   daha hassas başlıyorsunuz, duygularınızı ifade etmeniz daha kolay ve. çevrenizdeki enerjiyi normalden daha fazla hissedebilirsiniz. Yeni bir şeye başlamak için harika bir zaman ama duygularınıza göre kararlar verme eğiliminde olacağınızdan  mümkün olduğunca objektif olmaya çalışın. Salı günü  Güneş’in Yengeç burcuna geçmesi ile eğlenme zamanı! Eğlence, hobiler, romantizm ve çocuklar bu geçiş sırasında önemlidir. Rahatlayabilir ve hayatı fazla ciddiye almayı bırakabilirsiniz, sosyal ortamlarda akabilirsiniz. Ayrıca eski hobilerinize zaman ayırmalı veya yeni bir hobiye başlamalısınız. 23 Haziran Perşembe günü  Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak, Venüs’ün yaklaşık bir ay boyunca ev hayatınız ve ailevi ilişkilerle ilgili konularda olumlu etkiler altında olabilirsiniz.  Bu dönemde  yuvanızda ,ailenizin yanındayken kendinizi güvende ve huzurlu hissedebilirsiniz. Venüs estetik ve güzellikle ilişkilidir, bu dönemde evinizi yeniden dekore etmek, evinize estetik dokunuşlar vermek isteyebilirsiniz. Evinizde yolunda gitmeyen bir şey varsa, bunu düzeltmek ve ev ortamınızda istikrar yaratmak için her şeyi yapabilirsiniz.  Bazılarınız belki bir aile üyesi sayesinde  yeni biriyle tanışabilir , bazılarınız ev dekorasyonu için  mimar, emlakçı, tasarımcı ile  tanışabilir. Eğer bir ilişkiniz varsa istikrarlı ve sıcak bir yuva yaratmaya odaklanabilirsiniz. Bazılarınız evlenmeye karar verebilir. Hepinize iyi bir ay geçirmeniz dileği ile sevgiler.