• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2022

HAZİRAN 2022


HAZİRAN 2022

27 HAZİRAN / 3 TEMMUZ HAFTASI GÖKYÜZÜNDEN MESAJINIZ  VAR
Merhabalar haftaya Ay İkizler burcunda hareketli başlıyoruz canlar, çok fazla iletişim, çok fazla bilgi edinme , eğitim alma, bilgileri paylaşma var ve  bu kadar iletişim olur da  dedikodu olmaz mı o da var. Bu haftanın önemli olaylarına bakacak olursak; Pazartesi günü Ay Merkür İkizler burcunda kavuşuyorlar ; planlar ve organizasyonlar yapmak, anlaşmalar imzalamak için uygun ayrıca kısa seyahatler  için de verimli görünüyor. Gün genelinde Merkür ve Kiron arasındaki uyumlu enerjiler ile sözlerimizle başkalarının dertlerine derman olacağımız zamanlar.  Salı günü hayaller ve ilham gezegeni Neptün geri hareketine başlıyor bir süre içimize çekilip hayallerimize bir dönüp bakacağız acaba gerçekleşmesi  zor mu yoksa kolay mıydı sorgulamasına girip hayallerimizi ve idealize ettiklerimizi tekrar gözden  geçireceğiz.  Çarşamba günü Yengeç burcunda  Mirzam sabit yıldızı ile kavuşumda olan bir Yeniay var ailevi konular, ev ve yuvaya ait konular, yeme içme ,beslenme, duygusallık, huysuzluk, tepkisel davranışlar  daha fazla gündemimizde olacak Yeniay’ın an haritasında Jüpiter ile kare açıda olması bu bahsedilen konularda çok abartıya kaçabileceğimizi de anlatıyor. Cumartesi günü bombardıman var arkadaşlar ; Mars ve Plüton karesi ,ile finansal konularda zorlanmalar olabilir zaten uzun süredir zorlanmalar yaşıyoruz daha ne kadar zor olabilir orası da ayrı bir konu canlar.  Merkür Satürn üçgeni ve Merkür Neptün karesi gerçekleşiyor aslında tüm bu etkiyi hafta başından itibaren hissetmeye başlayacağız. Kazalar, sakarlıklar, yangınlar, kafa karışıklıkları, beynimizde bir sis perdesi , düşüncelerimizde belirsizlikler yaşayabiliriz. Bizi bu durumdan tek kurtaran açı ise Merkür Satürn üçgeni   kariyerimizle ve geleceğimizle ilgili  fikir ve görüşlerimizi kabul ettirebilme açısından  kolaylıklar yaşayabiliriz ve bu konulara  odaklamakta zorlanma enerjisi olmayabilir. Gelecekle ilgili uzun dönemli kararlar almak imzalar atmak ,  anlaşmalar yapmak açısından  Cumartesi günü öğle saatlerini kullanabilirsiniz.
Haftanın burçlara göre etkilerine bakacak olursak;
KOÇ
Sevgili Koçlar haftaya yakın çevre, kardeşlerle iletişim ve onlardan gelecek  haberler,  kısa seyahatler ile başlıyorsunuz . Yengeç Yeniay’ı Koç burcundaki Jüpiter ile kare açıda olacağından duygusal abartılara açık bir süreçte olacağınızı anlatıyor. Abartılı duygularınız en çok da ailenizle ilgili konularda olacaktır. Aileniz, ebeveynleriniz, eviniz, yaşadığınız yer gayrimenkul almak ve satmakla ilgili konular gündeminize gelecektir. Belki bir ev alımı  veya yer değişikliği ya da ebeveynlerinizin hayatı ile ilgili  konular Sorunları büyütmemeye çözüme odaklanmaya dikkat etmelisiniz.
BOĞA
Sevgili Boğalar haftaya finansal konular ile giriş yapıyorsunuz, abartılı harcamalar yapsanız da bir şekilde finans düzeninizi sağlayabileceğiniz etkiler de alabileceksiniz.  29 Haziran’da Yengeç Yeniay’ı Koç burcundaki Jüpiter ile kare açıda olacağından duygusal abartılara açık bir süreçte olacağımızı anlatıyor. Bu 2 haftalık süreçte çalışma hayatı, hukuksal konular, yakın çevre ile olan ilişkilerinizde, ticari bir faaliyette  başlangıçlar veya girişimler yaparken gücünüzü kabul ettirmekte zorlanabilir, abartıya kaçabilirsiniz. Baba veya  baba yerine konan kişilerle, erkek otorite figürleriyle ilişkilerde bazen güç çekişmeleri ortaya çıkabilir. Bu , yeni bir şeyler öğrenmek,  yeni bir eğitime  başlamak,   seyahatlere  çıkmak için girişimler ve  başlangıçlar yapmak için güzel bir zaman olsa da abartılardan kaçınmak gerekir, farkında olalım. İyi bir ay geçirmeniz dileği ile sevgiler.
İKİZLER
Sevgili İkizler haftaya başlarken kendinizle ilgili gündemleriniz olabilir, yeni kararlar alabilir, yeni bir eğitime başlayabilir kariyerinizle ilgili gündemleriniz olabilir . Çarşamba günü Yengeç burcundaki Yeniay  Koç burcundaki Jüpiter ile kare açıda olacağından duygusal abartılara açık bir süreçte olacağımızı anlatıyor. Aileniz ebeveynleriniz, ebeveynlerinizin sağlığı, yaşadığınız yer, eviniz, gayrimenkul almak ve satmakla ilgili konular gündeminize gelirken sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz.
YENGEÇ
Sevgili Yengeçler, haftaya biraz böyle halsiz , isteksiz başlayabilirsiniz , enerjiniz düşük olabilir, yalnız kalmak arzusunda olabilirsiniz. Çarşamba günü Yengeç Yeniay’ı Koç burcundaki Jüpiter ile kare açıda olacağından duygusal abartılara açık bir süreçte olacağımızı anlatıyor. Kariyerinizle ilgili konularda  mücadele etmeniz gerekebilir . Bu 2 haftalık süreçte baba veya  baba yerine konan kişilerle, erkek otorite figürleriyle ilişkilerde bazen güç çekişmeleri ortaya çıkabilir.  Kendinizle ilgili, kariyerinizle ilgili girişimler ve  başlangıçlar yapmak için güzel bir zaman olsa da abartılardan kaçınmak gerekir, farkında olalım
ASLAN
Sevgili Aslanlar bu haftaya çok sosyal başlıyorsunuz, arkadaşlar veya gruplar içinde olabilir, kısa seyahatler yapabilir , çeşitli organizasyonlara katılabilirsiniz. Çarşamba günü  Yengeç Yeniay’ı Koç burcundaki Jüpiter ile kare açıda olacağından duygusal abartılara açık bir süreçte olacağımızı anlatıyor. Meditasyon çalışmaları yapmak, ruhunuza hitap etmek için bir zamanın başladığını gösterir. Ancak sağlığınıza ve arkanızdan çevrilen işlere dikkat etmelisiniz.
BAŞAK
Sevgili Başaklar haftaya kariyer , statü konuları ya da ebeveynlerle ilgili konular ,eşinizin ailesi ile ilgili konularla başlıyorsunuz . Çarşamba günü  Yengeç Yeniay’ı Koç burcundaki Jüpiter ile kare açıda olacağından duygusal abartılara açık bir süreçte olacağımızı anlatıyor. Arkadaşlar, sosyal çevre kariyerden elde edilen konularda yeni başlangıçlar, girişimler söz konusu olabilir. Bu 2 haftalık süreçte eşiniz veya erkek  ortaklarınızla , erkek otorite figürleriyle ilişkilerde bazen güç çekişmeleri ortaya çıkabilir.
TERAZİ
Sevgili Teraziler haftaya yurt dışı konuları, akademik eğitimler, eşinizin yakın çevresi ve akrabaları konuları ile başlıyorsunuz. Çarşamba günü  Yengeç Yeniay’ı Koç burcundaki Jüpiter ile kare açıda olacağından duygusal abartılara açık bir süreçte olacağımızı anlatıyor. Bu yeniaydan birkaç gün sonra işiniz, mesleğiniz ve kariyerinizle ilgili konularda yeni başlangıçlar için adımlar atabilirsiniz. İşinizle ilgili büyütmek istedikleriniz için girişimlerde bulunmanın zamanı. Eşiniz, partneriniz ya da ortağınızla ilgili konuların kariyer konularınızı zorlaması söz konusu olurken bu konularda fazla hassasiyet gösterebilirsiniz.
AKREP
Sevgili Akrepler haftaya vergi, kredi, başkalarından gelen ortaklaşa paralar, sigorta, pirim gibi ödemelerinizle ve bütçe ayarlamaları ile başlıyorsunuz. Çarşamba günü Yengeç Yeniay’ı Koç burcundaki Jüpiter ile kare açıda olacağından duygusal abartılara açık bir süreçte olacağımızı anlatıyor. Fikrinizi genişleten, macera için ruhunuzu besleyen ve hayal gücünüzü artıran yeni projeler veya aktiviteler başlatmak için çaba gösterebilirsiniz.  Yurt dışı seyahatleri için girişimlerde bulunabilir veya işinizle ilgili eğitimlere başlayabilirsiniz. Bu 2 haftalık süreçte eşiniz, erkek arkadaşınız , erkek  ortaklarınızla , erkek otorite figürleriyle ilişkilerde bazen güç çekişmeleri ortaya çıkabilir, farkında olalım.
YAY
Sevgili Yaylar bu hafta gündeminiz her türlü ilişkiler, yasal konular , evlilik ve eşle ilgili, ortaklıklarla ilgili olabilir. Çarşamba günü  Yengeç Yeniay’ı Koç burcundaki Jüpiter ile kare açıda olacağından duygusal abartılara açık bir süreçte olacağımızı anlatıyor. Bu yeniayla riskli durumlar ve sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Okült konular ilginizi çekerken ruhsal sağlığınız ve gelişiminiz için meditasyon gibi çalışmalara başlamak sizin için çok uygun olacaktır. Çocuklarınızla ilgili ya da aşk hayatınızla ilgili konular bazı zorlanmalar getirebilir. Diğer taraftan parasal konular, gelir ve giderlerinizle ilgili, mesela keyfinize fazla para harcamak nedeni ile sorunlar yaşanabilir.
OĞLAK
Sevgili Oğlaklar, bu hafta çalışma hayatınız, çalışma arkadaşlarınız ,günlük rutinleriniz ve sağlık sorunları ya da evinizde beslediğiniz bir hayvan dostunuz varsa tüm bu konular gündeminizde daha fazla meşgul olacaksınız. Çarşamba günü  Yengeç Yeniay’ı Koç burcundaki Jüpiter ile kare açıda olacağından duygusal abartılara açık bir süreçte olacağımızı anlatıyor. Bu yeniay dönemi her türlü ilişkilerinizde; ortaklık ,evlilik ilişkilerinizde yeni başlangıçlar ve girişimlerde bulunabilirsiniz. Yakın çevrenizle olan ilişkilerinizde ,kardeşler ve akrabalarla olan ilişkilerinizde evliliğinizi veya ortaklığınızı etkileyen konularda duygusal abartılı davranışlar sergileyebilirsiniz.
KOVA
Sevgili Kovalar, bu hafta gündeminiz hobiler, çocuklar ve aşk konuları olabilir, yaratıcılığınızı bu alanlarda kullanabilirsiniz. Çarşamba günü Yengeç Yeniay’ı Koç burcundaki Jüpiter ile kare açıda olacağından duygusal abartılara açık bir süreçte olacağımızı anlatıyor. Bu nedenle de en çok sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sizin ya da yakınlarınızın sağlık konuları ile ilgili abartılı duygular yaşayabilirsiniz. Eğer bir sağlık probleminiz baş göstermişse acilen doktora gidip gerekli tedbirleri almalısınız. Diğer taraftan bu yeniayla birlikte özellikle yeniaydan birkaç gün sonra işinizle ilgili konularda yeni adımlar atabilirsiniz. İş alanınız ya da ekip arkadaşlarınız ya da günlük rutinlerinizle ilgili başlangıçlar yapabilirsiniz.
BALIK
Sevgili Balıklar bu hafta gündeminizde aileniz, ev ve yuvaya ait konularda hareketlilik söz konusu olabilir. Çarşamba günü Yengeç Yeniay’ı Koç burcundaki Jüpiter ile kare açıda olacağından duygusal abartılara açık bir süreçte olacağımızı anlatıyor. Yengeç Yeniay’ı ile ’ı çocuklar, aşk ilişkileri, hayattan keyif aldığınız konular, kendi yaratıcılığınızı ortaya çıkaran hobisel faaliyetler konularında hayatınızda yeni başlangıçlar veya girişimler söz konusu olabilir. Bu konularla ilgili abartılı harcamalar yapabilirsiniz.