• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

HAZİRAN 2022

HAZİRAN 2022


HAZİRAN 2022

05:52 Yengeç burcunda 7 derecede hareketli, cesaret verici ve motive edici bir Yeniay yaşayacağız. Öncü burçlarda 7 dereceye  +5 / -5  yakınlıkta gezegenleriniz varsa daha fazla etkilenebilirsiniz.
Bu dönemde duygusal güvence, beslenme, koruma-korunma , ev, aile, ebeveynler, yuvaya ait konular geçmiş konular , çeşitli yatırımlar yapmak gündemimizde olacak. An haritasında da Yengeç burcu yükseldiği için bu temalar daha önemli hale geliyor. Yeniay Koç burcundaki Jüpiter ile gergin bir açıda ve Mars da bu alanda olduğu için enerjik, girişimci bir ruhta olacağız. Kendi özel hayatımız, ailemiz, evimiz çok önemli olacak bu konularda daha hassas ve korumacı olacağız. Koç’taki Jüpiter enerjimizi daha yüksek tutacak ve her şeyi abartmamıza, aşırılıklara kaçmamıza , hayatımızdaki otorite figürleri ile güç çekişmelerine de sebep olabilir. Bu etki ile tüm saydığımız konularda abartılı bir takım girişimlerde bulunmak isteyebiliriz ama yapmayalım her şeyin aşırısı gereksiz biliyorsunuz.
Bu süreçte kimimiz ev satın alabilir, kimimiz başka bir şehre taşınabilir , kimilerimiz de evlerimizde tadilat yapmakla uğraşabiliriz. Bazılarınız anne olmak için harekete geçebilir, bazılarınız yuva kurmak isteyebilirsiniz.  Sağlık açısından da aşırı beslenmek istememiz bir takım mide rahatsızlıklarına sebep olabilir, farkında olalım.  Yeniay'ın burçlara etkisini Haziran ayı burç yorumlarımızdan okuyabilirsiniz. Hepinizin iyi başlangıçlara adım atmanız dileği ile sevgiler.