• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

Hikayemiz

Biz Kimiz?


Biz Kimiz?

Hayatın anlamını başkalarının hayatlarına dokunmakta bulan iki kadınız biz. Bambaşka hayatlardan, bambaşka öğretilerden, bambaşka süreçlerden gelen hayatın paylaşmak olduğuna, her güzel şeyin paylaştıkça çoğaldığına, bilginin paylaştıkça kıymetlendiğine, sevginin paylaştıkça çoğaldığına inanan iki kadınız.

Tesadüflere inanmayan iki kadının yani bizim hikayemiz, biz olma hikayemiz, doğum haritalarımızın bizden istediklerini yerine getirmek için tam da olmamız gereken yerde,  Astro Art Astroloji okulunda, hocamız Öner DÖŞER’ in öğrencisi olduğumuz gün başladı aslında. İkimiz de daha o ilk gün, ilk derste ne yapmamız gerektiğini çok iyi biliyorduk, her birimiz iyi bir astrolog olacaktık ve tüm insanlara yeni pencereler açacak ve hayatlarına dokunabildiğimiz kadar çok insana dokunacaktık.

Harika bir sınıfta aldığımız, bu süreçte çok iyi arkadaş olduğumuz, 3 yıllık eğitimi, Esin’in dönem birinciliğini biraz kıskanarak çokça gurur duyarak ama sonuçta hepimizin başarısıyla tamamladık. 3 yıllık arkadaşlık, sırdaşlık ve dostluğumuz bizi hayatı, insanların hayatlarına dokunma isteğimizi ve astroloji sevdamızı paylaşmaya sürükledi. Paylaşmanın güzelliği ve erdeminin farkındalığı, birbirimizi tamamlamanın onuru ile ASTRO DANIŞMANLIK MERKEZİNİN temellerini, üç kadının hayalleri üzerine kurduk.

ASTRO DANIŞMANLIK MERKEZİNİN kapısından girdiğinizde sizi iki kadının hayalleri, umutları, sevgisi, naifliği ve iki kadın olmanın ışığı, yüksek enerjisi, derin bir astroloji sevdası ve bilgisi karşılayacaktır.

ASTRO DANIŞMANLIK MERKEZİ, amatör bir ruhla ve hizmet aşkıyla kurulmuş, astrolojiye ve enerji çalışmalarına profosyonel dokunuşlar ekleyen, kadınca astrolojinin merkezidir.