• 0212 347 73 62
  • 0530 911 75 50
  • bilgi@astrodanismanlik.com

İkizler Burcu

İkizler Burcu


İkizler Burcu

Bu dönem boyunca  odak noktanız aileniz ve ev yaşamınız, eviniz, mülkünüz, kökleriniz, gayrimenkulleriniz, anne,baba konuları olabilir,tadilat işleri, ev alım satım işleri  ve miras konuları sizi meşgul edecek Güneş’ten dolayı ev cephesinde liderlik pozisyonuna soyunabilirsiniz . Aile üyeleri ile ego çatışmaları olabilir ancak bu enerjiyle başa çıkmanın en iyi yolu ailenizle ilişkinizi güçlendirmek olacaktır. Merkür gezegeninin de aynı alanda olması  bu döngü boyunca bazılarınız evinizden çalışmak isteyebilirsiniz, düşünceleriniz çoğu zaman kişisel meselelere, aileye ve sevdiklerinize ilgili olabilir,aile içi uzlaşmalar ve çözümler bulmak zorunda kalabilirsiniz, bazılarınızın arkadaşları evinize sık sık ziyarete gelebilir..

Mars gezegeninin de ailevi konular alanında olması  ailevi konular ve  faaliyetler için emrinizde daha fazla enerji olduğunu aile içi tartışmalara ve ev kazalarına açık olabileceğini anlatıyor.. Evden taşınma konuları bazılarınız için gündeme gelebilir ve sizi yorabilir. Ev onarımı, yeniden dekorasyon veya aile aktivitelerine yatırım yapmak için de daha fazla enerjiniz olabilir. Aslında, bu dönemde kendinizi çok huzursuz, karamsar veya savunmacı hissediyorsanız, bunlardan herhangi birini yapmanız iyi olur. Kariyerle ilgili meselelerden veya karşınızdaki kişilerden karşıt fikirlerle  karşılaşabilirsiniz. Mars’tan dolayı ailede tansiyonlar olabilir. Venüs’ün burada olması ile, evinizdeki ve evinizin çevresindeki estetiğe değer verebilirsiniz. Bazılarınız tadilat ve ev dekorasyonu ile uğraşabilir bazılarınız yuvasında  huzurlu ve istikrarlı bir atmosfer yaratmak için elinden geleni yapmaya çalışabilir. Ailevi ilişkilerinizde sadakat ve hassasiyet sizin için normalden daha önemli olacaktır. Bazılarınız  evinizde para kazanmanın yollarına odaklanabilir. Satürn gezegeni ise  bu alana destek veren bir açıda Neptün gezegeni ise aynı alana karşıt bir açıda tüm bunlar şu anlama geliyor ailevi ilişkilerde ev alım satımı,tadilatı konularında  çözülmeler,dağılmalar zorlanmalar yaşarken inşa edilen birşeylerin olduğunu da anlatıyor,bitmesi gereken şeylerin biteceğini ve yerine yeni düşüncelerin yeni yaklaşımların,yeniden yapılanmanın olabileceğini  ailevi ilişkilerde ebeveynlerle olan ilişkilerde bir dönüşüm değişim olabileceğini  de anlatıyor.

14 Eylül de Neptünyen bir Dolunay  Balık burcunda gerçekleşiyor,  yaşam,kariyer ve toplumsal statünüzle ilgili netleşecek konular olabilir.Bazılarınız evlenebilir,bazılarınız beklediği işe girebilir,bazılarınız çocuk sahibi olabilir. Bazılarınızın ise hayatta ne istediğini netleşebilir. Neptün bu Dolunayda size bir belirsizlik ve görememe verebilir sisli bir ortam gibi düşünün,sis olduğunda yolda yürürken nasıl dikkatli oluruz adımlarımızı önümüzü görmeden atmayız aynı onun gibi düşünün, bu konularda hiç acele etmeyin örneğin iş ve statü ile ilgili netleşmeler olabilir ama Neptünden dolayı çözülmeler, dağılmalar,belirsizlik,görememe, hayal kırıklıkları olabilir ama yine de olumlu olacaktır fakat bu konularla ilgili gelen  haberlere hemen inanmayın araştırın  ondan sonra bu konularla ilgili daha temkinli davranın zaten Satürn sizi  destekliyor önemli olan sizin dikkatli adım atıyor olmanızdır.

23 Eylül’de Güneş,Venüs ve Merkür Terazi burcuna geçecek aşk hayatı,çocuklar hobiler,hayattan zevk alma gündemlerinin olduğu alanınızda olacaklar.Hayattan keyif alınan zamanlar çocuk haberi alabilirsiniz,borsa ile ilgili konular,yaratıcı çalışmalardan keyif aldığınız bir dönem olacaktır.Hayat 23 Eylül’den sonraki dönemde  sizin için daha keyifli olabilir. Yaratıcılığınızla ilgili şeylerle uğraşabilir kendinizi geliştirmek için yaratıcılığınıza destek olacak kurslara,eğitimlere katılabilirsiniz.

28 Eylül’de ise Terazi burcunda bir yeniay gerçekleşecek biraz önce saydığımız aşk, çocuklar, yaratıcılık konularında yeni başlangıçlar yapabilir hayattan keyif almak için yeni adımlar atabilirsiniz.